Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

sylvia21
18. dec 2008

OK Nikitka - 🙂 ze prajeme krasne snicky 😉

Ahoj Tanyja 😉 liker moze byt i tuhy alkohol ? Vzdy som si myslela, ze likeriky su tie sladucke 😉

Pozerala som si tu stranku od swarovskeho - su tam nadherne veci, ale ci si ja dokazem vybrat, to si nie som velmi ista 😀 😀

sylvia21
18. dec 2008

chod sa tani pozriet na tu stranku, budes prekvapena, ake su krasne a nie su az take drahe.
www.swsperky.sk

tanyja
autor
18. dec 2008

už som pozerala, tak to je fakt nádhera hned som si aj vybrala, hmmmmmmmmmmmm kto mi kúpi??? že by drahý??? 😀

sylvia21
18. dec 2008

ake si si vybrala?

tanyja
autor
18. dec 2008

a úplne niečím iným som dnes večer urobila radosť mojej neteri a švagrovej.............plackami z ovsených vločiek 😀 😀 😀 to ľúbia len si neurobia, iba ak ja 😀 😀

sylvia21
18. dec 2008

napis recept, vyskusame 😉

tanyja
autor
18. dec 2008

všetky, všetky sú kráááááásne, ja rada jednoduché nie veľmi veľké, ale radšej jemné šperky,

sylvia21
18. dec 2008

i ja mam rada radsej jednoduche. Nedavno mi drahy kupil krasny nahrdelnik - nebol lacny , ale je to bizu.

tanyja
autor
18. dec 2008

do mlieka namočíš ovsené vločky, ale len toľko aby boli zároveň namočené, sol , vegeta, korenie mleté, majorán, cesnak, vajíčko, rozmiešať a na olej na panvicu klasicky ako zemiakovú babu upiecť, kým nebudú mať peknú chrumkavú farbu, hovoto a brú chuť.............
rýchle , jednoduché a fajné.......... 😝 😝

sylvia21
18. dec 2008

neviem , co mam kupit mamine na Vianoce, ty si co kupila? Tatino mi to dal nastarosti a ja teraz neviem, comu by sa najviac potesila.

sylvia21
18. dec 2008

takze vlastne namiesto zemiacikov das ovsene vlocky?

nikika33
18. dec 2008

ahoj tanyja 🙂 ked som bola na materskej tie placky som robievala aj ja 🙂 malému tiež velmi chutili ...

tanyja
autor
18. dec 2008

presne tak, úplne jednoduché , to dávno našla moja mamina v nejakom časopise, v časoch, keď som jedávala aj sóju ( dnes už nie), no tak som vyskúšala a osvedčilo sa to a dokonca som to čítala aj so šošovicou, len ju musíš uvariť, pomlieť a tak dorobiť, + syr do toho, to som ešte neskúšala, ale aj na to raz dojde čas a nálada

nikika33
18. dec 2008

baby ja som mame kúpila pekné a hlavne pohodlné hojdacie kreslo 🙂 vždy si priala, tak teraz jej ježiško splní sen 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

ahoj nikika, a tebe nie? u nás to má rada švagriná, detičky, a my ženy, chlapi pomenej ( otec tam vždy hľadá mäso) 🙂

sylvia21
18. dec 2008

no vyskusame 🙂 vsetky ingrediencie mame.

tanyja
autor
18. dec 2008

no nikika , ty si poriadna dcéra, to ja som kúpila mamine pulover a otcovi vodu po holení - samozrejme old spice, len to chce

sylvia21
18. dec 2008

no typicky chlap 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

a ešte k tomu český chlap .......... samý řízek a špek

nikika33
18. dec 2008

jasné že aj ja .. a ja som to robievala aj so zeleninou, napr. hráškom, a aj syr som tam niekedy dávala .. vtedy som mala dosť času experimentovať 🙂 teraz sa mi už nechce variť 😝

tanyja
autor
18. dec 2008

a ocinovi si čo kúpila ??? nové auto? to by som brala 😀, kúúúúúúúúp mi prosííííííííííííííííííííííím 😀 😅

sylvia21
18. dec 2008

nikitka to je krasny darcek. Ja som tany tiez poriesila Jeziskadost prakticky. Pyzamka a nejake nadobky z IKEI, mamine sa zidu a nejake knizky pre pohodu.... a co to pre radost.

nikika33
18. dec 2008

ocina už nemám, zomrel ked som mal 5 rokov ☹

tanyja
autor
18. dec 2008

ja deti nemám a tiež sa mi pre samú seba variť, ale dnes už som bola donútená ......... zajtra by som nemala nič na obed, tak som si len vyrobila syrovú omáčku k zvyšným cestovinám

tanyja
autor
18. dec 2008

prepáč, nevedela som, nehnevaj sa na mňa ☹

sylvia21
18. dec 2008

Nikitka a tvoja maminka sa uz potom nevidala? Ved to musela byt velmi mlada.

nikika33
18. dec 2008

ani ja nekupujem každý rok takéto darčeky ale mamina mi strašne vela pomáha, sama vychovala 3 deti, tak som si povedala, že aspoň takto sa jej pokúsim odvďačiť ...už sa teším , ako sa bude tešiť 😀 no to som dobre napísala 😀

sylvia21
18. dec 2008

ups ake hrozne chyby - vydat 😉 pardon 😀 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

a súrodencov máš nikika? ja jedného brata a vždy som chcela sestru, tú mi bocian nedoniesol 😉

sylvia21
18. dec 2008

to sa urcite bude velmi tesit 😉

My sme zohnali svokrovi super hodiny na von. Je strasne do hodin, tiez sa tesime, ked sa bude tesit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre