Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

nikika33
18. dec 2008

tak teda, mama sa nikdy nevydala, a mám aj brata aj sestru, mama bola tehotná so sestrou ked otec zomrel. ona ho vôbec nepoznala. tanyja nič sa nestalo, nemohla si to vedieť 🙂

tanyja
autor
18. dec 2008

tak to určite sa mamina poteší, veď komu by sa hojdacie kreslo nepáčilo, brala by som aj ja, aj môj otec spomínal, že treba jedno klasické kreslo vymeniť za hojdacie , totižto moji rodičia teraz komplet vymenili obývačku -podlahy, radiítor, okná, obývaciu stenu, knižnicu, no všetko čo sa dalo, dokonca aj osvetlenie

sylvia21
18. dec 2008

niky tvoja mamina je obdivuhodna zena, ze toto vsetko dokazala sama.

tanyja
autor
18. dec 2008

no, mi si so svokrovcami nič nekupujeme, oni totiž stále nariekajú ako nemajú peniaze ( pravdou je opak), takže si nič nekupujú a ani nám, tam sú tie vzťahy mierne narušené a my sa do nich nestaráme a chodíme minimálne..

sylvia21
18. dec 2008

fiha - to budu mat Vianoce v novom 😉

nikika33
18. dec 2008

veru je to super žena .. ked sa mi narodil malý, vtedy som len pochopila aké ťažké to mohla mať s 3 malými deťmi . my sme na malého dvaja plus mamina a súrodenci a aj tak som niekedy poriadne unavená 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

to áno, a dá sa povedať, že to urobila mamina všetko sama, otec bol v čechách a prišiel už do hotového

sylvia21
18. dec 2008

tany v kazdej rodine je nieco, hlavne ze mas skvely vztah a ze si rozumiete s drahym, to je dolezitejsie.

tanyja
autor
18. dec 2008

obdiv tvojej mamine ako to obdivuhodne zvláda , naše mamy sú celkovo obdivuhodné, aj moja mama nás mala hneď za sebou, chodila do práce a zvládla to

nikika33
18. dec 2008

to nie je dobré, ked sú svokrovci takíto ... ja mám našťastie super svokra aj svokru, vela nám aj oni pomáhajú i ked bývajú daleko ... možno preto sú tie vzťahy dobré 😀

sylvia21
18. dec 2008

Tany - niekedy je lepsie prerabat bez chlapov, uz mam podobne skusenosti 😀 😀 😀

Niky - tak ty mas okolo seba poriadny team opatrovatelov 😀 😀 To sa mas 😎 😎

tanyja
autor
18. dec 2008

presne tak, teraz večer mi volal, že ide na otočku domov z práce ( 3OO km domov a 3OOkm do práce) a zajtra poobede zase naspäť, ide do nočnej, tak čakám , že okolo 23hod bude doma

nikika33
18. dec 2008

súhlasím s vami, že prebárať je niekdy lepšie bez chlapov . 😀 😀

sylvia21
18. dec 2008

kocky prichadza na mna unava a troska clivo, kedze sa vsetci zabavaju , idem si troska oddychnut, este ma zajtra caka posledny den v praci pred dovolenkou, tak to treba este dobojovat.

nikika33
18. dec 2008

tanyja tak môžete dnes začať so snažilkovaním 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

no áno, to robím aj ja - to prerábanie bytu, posledne som 3x prehodila nábytok v obývačke ,a vždy bol mimo,, keď prišiel domov a zase zmena.... 😀
mužova sestra mala prvé dieťa a už bola hotová, nič nestíhala a muž jej aj pred nami vynadal, že doma je neporiadok, no ale to sa nedá - povedala, bolo mi aj smiešne ( predstavila som si samú seba, keď som v nemecku opatrovala deti a mala k tomu aj domácnosť + nákupy )

tanyja
autor
18. dec 2008

ale sylvi, hlavu hore, a kde máš drahého ? nie je doma? ja idem zajtra na večierok, ale oddýchni si, ja by som mala ešte trochu prekladať, tak uvidím, či sa mi bude chcieť

tanyja
autor
18. dec 2008

uvidím e či budeme snažilkovať, ja totižto bdiem, kým neotvorí dvere a akonáhle je doma, tak zaspím kľudná 😀

nikika33
18. dec 2008

to je v tom , že niekomu je dieťa na záťaž ... ja som si vychutnala každý deň na materskej, a stíhala som všetko v pohode , nie ako teraz 😀

sylvia21
18. dec 2008

drahy sa tiez zabava s kolegami, vsetci su vonku. Ja som uz dost unavena, keby bol dnes piatok, tak by som tiez najradsej isla niekde sa zabavit, ale zajtra bude este zabava v skole, pred prazdninami budeme radi ak este nebudeme riesit nejaky uraz. Deti sa spravaju pojasenejsie pred kazdymi prazdninami a tak ako i my sa nevedia doskat volna.

nikika33
18. dec 2008

sylvi tak pekné sníčky !
tanyja ty to s tou prácou nepreháňaš ? 🙂

sylvia21
18. dec 2008

aj vam pekne snicky 😉

tanyja
autor
18. dec 2008

veď si len oddýchni, spánok je nutný, aj ja rada spím ( cez týždeň a acez víkend už o siedmej buntoším po byte)

nikika33
18. dec 2008

sylvi aj ty si nebodaj učiteľka ???

tanyja
autor
18. dec 2008

ja, niéééééééé, vôbec niééééééé, len trošku, no ale nič nie je zadarmo, ja stíham všetko 😀
a mužova sestra už majú druhé dieťa, takže dupľovane nič nestíha

tanyja
autor
18. dec 2008

my sme spolok učiteľský, len ja neučím ale rodinu mám kompletne učiteľskú - od maminy až po starkú , môj starý otec bol profesor nemčiny a slovenčiny

nikika33
18. dec 2008

tanyja aspon sa teraz má načo vyhovárať nie ? a vidíš takíto nemajú problém s otehotnením .. a my čo by sme neviem čo dali za dieťa, nám sa nedarí .. je to nespravodlivé

tanyja
autor
18. dec 2008

ja robím pre jednu známu realitku, aj na joj ponúkali nehnuteľnosti v novom bývaní , a teraz som bola vééééééľmi pochválená ,ako som to perfektne nielen slovne ale aj vizuálne urobila, hneď som narástla o 5 cm 😀 😀

nikika33
18. dec 2008

tanyja a ty si nikdy nechcela učiť ? ináč volakedy aj mamina učila a svokra učí tiež nemčinu 😀

tanyja
autor
18. dec 2008

neboj nič, aj na nás dojde.......... a nerob si s tým starosti,
ona mala 19 ked sa malá narodila a teraz má 25 a zachvíľku školáčku doma, to už bude len starostí, a páčilo sa mi, ked som mala malú opatrovať nejakú chvíľku, ako mi radila, čo mám robiť s malou, ja už môžem aj knihu napísať o tom, ako som deti opatrovala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre