Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova čože mne "nechýbajú" , len drobec musel ísť spať, aby potom nebol veľmi nervózny a vtedy sa mu nedarí zaspať a spí veľmi krátko
takých zakomplexovaných ľudí je viac, trpáci, doma sú asi pod papučou a potom sa potrebujú vyventilovať , škoda reči, pekne drahý rožok, hlavne že malej chutil 😀
čo dnes varíš? ja fašírku a kašu a kúpila som trocha šalátu, ak by sme mali chuť

ypsinkova
26. sep 2010

@tanyja aha,rozumiem a čo,kedy došli ? 🙂
no,to aspoň to ma potešilo,že chutil ten rožok,keď už nič viac 😀
my máme zapkané cestovinoy so zeleninou a polievočku máme slepačiu,takú nedeľnajšiu 🙂 fašírku sme mali tuším minulý týždeň alebo v týždni,už nepamätám,ale bola výborná,manžel varil 😵

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova došli po pol jedenástej, a malý zaspal v priebehu 10min,možno skôr, spal do 13hod, tak už do večera musí vydržať, teraz je v detskej a ja idem umývať riad, drahý je v garáži

ypsinkova
26. sep 2010

@tanyja my sme dnes nič nerobili,len ležali pod perinou a potom prišla svokra pozrieť čo nové 😀

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova my sme zase zbehli do rim.soboty, že pozrieme malému papuče a samozrejme, že v kik papuče nepredávajú 😀 , v hypernove je už dávno zrušená obuva ,no ja neviem, my chceme tak veľa 😀 😀
ale aspoň mlieko som si kúpila, keď už u nás ani mlieko nemajú a to máme supermarket tesco, kde niet mlieko a ostatné základné potraviny, darmo hladová dolina 😀 😀 😀 😀 😀

dieťa vykrikuje a vykrikuje z postieľky a šudre si oči, ale už ho nevyberiem, už sme ho 2x vybrali z postieľky , tak musí zaspať či sa mu to páči alebo nie 😵 😵 😵

ypsinkova
26. sep 2010

@tanyja my sme si včera kúpili mlieko,čo predávajú v tých automatoch v obchodoch...dali sme svokre,mame a aj babke,lebo im to chutí a ja to nemusím...včera som si aj super mikinu kúpila v exisporte z 19,90 na 9,00 eur bola zlacnená,tak som si kupila taku bledomodrú🙂
máš aj manžela doma ? 🙂

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova áno, dnes sme boli celý deň spolu až mi je to čudné 😀 😀 a akurát si vypisuje stasky
ja tiež nemusím kravské, ale dávam ho malému a stále kričí, musím k nemu

tanyja
autor
26. sep 2010

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=14670 tu je stránka z MMB, táto baba predáva výrobky SAM73, kúpila som si cez ňu nepremokavú bundu a je super
dieťa stíchlo tak, že drahý dal malému 3 dávku mlieka 😝 😝

ypsinkova
26. sep 2010

@tanyja celá rodinka pokope,fotku ste mali spraviť 😵 ň
malý bol inak vyhladovaný,čo mu papať nedávate ? 😀
idem pozrieť ten bazárik 🙂

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova no neviem, asi si nechávam dieťa hladné 😀 😀 chúďa moje
nenapadlo ma odfotiť sa ako celá rodina, ale kto by bol pri foťáku ? (máme taký foťák, že nabijeme baterky, vložíme, a foťák zabliká - baterky prázdne a vypne ho..)
tá baba má tie bundy lacnejšie ako v obchode !!! ke´d len o 7€ ale lacnejšie

ypsinkova
26. sep 2010

@tanyja zlá mama,zlá 😀
no,my sme sa tak raz fotili a veˇmi vtipná fotka to bola 😀 my ani foťák nemáme,si vždy požičiavame,ale chceme si nejaký kúpiť
toto sa mi páči :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8995062&tab=9
a táto podprda sa mi páči:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8995062&tab=9

tanyja
autor
26. sep 2010
ypsinkova
26. sep 2010

tá prvá sa mi viac páči 😉

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova tá podprda sa mi nejako podobá na tričko, asi nový strih 😀 😀 😀 😀 😀 😀

my sme mali iný foťák, ale ten som pred 2 rokmi stratila presne na Vianoce a jasné, niekto mal takú radosť, že ho nevrátil, aj keď som to dala do rozhlasu

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova tá prvá je na zimu a tá druhá je prechodná

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova ja mám prechodnú bundu asi 13ročnú a je mi ľúto vyhodiť ju, kúpila som si ju ešte v nemecku, keď som tam bojovala ako au-pair a doma som zistila, že je vlastne pánska 😀 😀 😀 ale ináč bola super, už ju nenosím

ypsinkova
26. sep 2010

@tanyja na tričko ?? 😀 😀 😀
no pekne , to vieš,že také veci sa nevrátia 😖 ...hm,to ti dosť dlho vydržala,ja nemám nič také staré ....
a ja som si zasa kúpila pánske topanáky také vychádzkové,ale sú pekné a dobre sa v nich chodí 😀

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova 2x si vložila ten istý link , takže podprda tam nie je žiadna , iba tričko 😀 😀
a tej bunde absolútne nič nie je !!! ani len vyblednutá farba !!!

ypsinkova
26. sep 2010

@tanyja 😀 😀 ja som aká trúbka 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9515947&tab=4
tak to je sila,predtým sa vyrábali oveľa kvalitnejšie bundy ako dnes 😒

tanyja
autor
26. sep 2010

@ypsinkova tú som kupovala v karstadt- e , super obchoďák, hlavne tie behajúce schody
a trúbka nie si, to sa hockomu stane taký menší preklep 😎
a aj flísošku, čo som mala, som nosila úúúúúúžasnch 15 rokov ale už je v istej rómskej rodine - vyhodila som ju a taký starý cik si ju skúšal, až mi smiešne bolo , ked som ho videla

zuzana0612
27. sep 2010

ahojte, tak vidím, že aj cez víkend ste čo to popísali. my sme boli v sobotu reklamovať moje tenisky, čo sa mi začli trhať a kúpila som si nové. a potom sme boli na jarmoku tu u nás a večer sme išli k našim. v nedeľu otrasný deň, stále pršalo. a dnes už musím pracovať....šéf prišiel zo služobky a doniesol nám sypaný čaj, pravý indický, tak budeme doma skúšať.... 😉

zuzana0612
27. sep 2010

@ypsinkova to tričko je pekné. má ho kolegyňa, len v bielej farbe.

ypsinkova
27. sep 2010

@tanyja aj my sme raz nejaké oblečenie vyhodili do smetiaka a potom nám v tom susedka behala 😝 😀 ale to už bolo dávno , na to sa už aj zabudlo 😀

@zuzana0612 teraz bolo aj v rači a aj dúbravke vinobranie a neboli sme,nechcelo sa nám,nemusíme byť zasa všade nasáčkovaní 😀
más dobrého šéfa,že takto aj na vás myslí 😉
to tričko je fajn , ale asi je moc obtiahnuté a také ja moc nemusím,ja mám radšej voľnejšie strihy 😝

zuzana0612
27. sep 2010

@ypsinkova ja tiež nemusím obtiahnuté tričká. nezdá sa mi až tak obtiahnute. záleží na čísle, aké si kúpiš. keď si kúpiš XL, uričte nebude obtiahnuté.... 😀 .
ja dávam veci, čo sú mi malé, alebo ich nechcem buď našim na spálenie, ale urobím výber a tie čo sú dobré, dám susede a jej dcéra to nosí

ypsinkova
27. sep 2010

@zuzana0612 XL by mi bolo veľké,ale to by vyzeralo trošku divne na mna,som myslela iný strih,toto nie je moc môj štýl,ja by som si ho neobliekla,ale ako páčiť sa mi páči 🙂
ja už tiež dávam veci sesterkám a kamaratkám a v robote mám kolegyne,tak aj tým ponúknem pre kočky a čo mi ostane,tak s tým zmývam podlahu alebo to ide do smetiaka 🙂

zuzana0612
27. sep 2010

@ypsinkova no veď jasné, že by ti to bolo veľké, ja len že by ťa to neobťahovalo... 😀. ja mám od nich tričko takého strihu, a mám veľkosť L, aby mi nebolo tesné moc. ale také s patentom naspodu, čo je vlastne volnejšie, tak to mám číslo M a to je dobré.
niektoré tričká sú na umývanie dobré, ale veľa ich je už dnes z takého materiálu, čo nie je veľmi vhodný na umývanie

ypsinkova
27. sep 2010

@zuzana0612 ja od nich mám super letné šaty,len teraz ich nosím už len po dome,keďže vonku je chladno 🙂 ale mamina si tam kúpila tričká a pochvaľuje si 😉
no to máš pravdu,že niektoré tričká nie sú vhodné na zmývanie,no teraz som si kúpila super metlu a k nej bola aj handra,tak tričká teraz idú bokom 🙂

zuzana0612
27. sep 2010

@ypsinkova joj, tak to ja nosím doma teplé ponožky a mikinu.... 😀
kde máme dnes tanyju?

tanyja
autor
27. sep 2010

@zuzana0612 ja som bola dnes akosi mimo, doobedu som obehla dedinu a zmokli sme, a teraz malý zase ričí, lebo ocík si ho nosil k telke po kúpaní a ja samozrejme nedovolím, ale zúri ak ´das
a poobede sme sa boli prejsť, vyšlo slniečko, a pobehal si pri mame, je unavený ako myš a ričí a ričí, po kom to má ?? ale asi budem musieť zasiahnuť ak nebude postupne utišovať rev
módu ľúbim 😀 😀 - pohodlné tričká, mikiny, rifle a botasky, to je moje 😀

tanyja
autor
27. sep 2010

@ypsinkova a aké tričká ste preberali so Zuzkou ?
mne volala kamoška, pýtala si adresu, už idú posielať svadobné oznámenia

a od zajtra večera do soboty nám nepôjde teplá voda - idú prepájať nové rúry a pomaly spúšťať, jupí 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre