Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
24. okt 2010

@ypsinkova trocha sme jej poriadili a boli sme na cintoríne vyčistiť hroby, a malý mi nechce spať hocikde, takže veľmi nechodievam, zavše iba tak na otočku 😉
my koláčik ešte máme, lebo drahý nechce také, on len venčeky, sušené a veľhory, no ja naozaj že nebudem také robiť, mám obe ruky pravé na také 😵 😵

tanyja
autor
24. okt 2010

no ako vidím, dnes sa tu toho ozaj veľa popísalo ......... 😵 😵
tak to nestíham ani čítať a idem radšej spať a ozaj, čo ste dnes robili ?? my sme boli dnes doma, von nebolo ktovieako a aj mrholilo, tak sme nikam nešli a veru dobre bolo - váľali sme sa v detskej na zemi a malý sa váľal po nás, na obed si pospal 3,5 hodinky , šikulka, a potom prečo tak zhltol celý chlebík s lekvárom jahôdkovým 😝 😝

ypsinkova
25. okt 2010

@tanyja ja mám štvrtok piatok dovolenku tak my pôjdeme tiež ku hrobom a aj si doma trošku poupratujem 🙂
včera sme nič moc robili,akurát som si kúpila nové čižmy a tričko a potom sme boli na nákupe v tescu a robila som muffiny,celkom dobre sa mi podarili 😎
a vy ste čo porábali ? 🙂

včera večer som sem už nakukla ,aj keď som brázdila po nete , ale videla som,že tu nikto nič nepíše,tak som nakoniec odišla a šla si ľahnúť...dopozerala som Talent a zaspala som 😀
teraz som ešte v práci a zajtra som tam len do desiatej,lebo potom pôjdem k zubárke,tak sa neskutočne teším 😔

a ešte sa mi cez víkend podarila jedna fajn vec,zavíriť celý počítač a mám v ňom asi troch trojských koňov,takže super 😒

tanyja
autor
25. okt 2010

@ypsinkova akože zavíriť? nemáš antivírus ? ty si teda šikulka, ja mám avast a som s ním spokojná
ja som tiež nakukla a tiež nič, tak som išla spať, dlho sme včera s drahým debatili , čo som bola až prekvapená 😀 😀 😀 , lebo drahý je väčšinou málovravný
som zvedavá, či dnes pôjdeme pre auto... mama s bratom kúpili na polovicu auto, majú dať vedieť, či už je na komplet urobený prepis
a malý mi tu pobehuje, ešte nejedol, lebo sa nalial mlieka... 😵 a teraz mu prišiel super setík. čiapka šál, nádherný a sedí ako ritka na šerblík 😀 😀 - zimná výbava kompletná

tanyja
autor
25. okt 2010

@ypsinkova na mafiny treba formu s dierkami alebo ako ich robíš? malý má mafiny rád , skúsila by som

zuzana0612
25. okt 2010

@tanyja na mafiny ti stačia papierové košíky, čo sa dajú normálne kúpiť v papiernictve. my to robíme tak. kúpiš veľkosť akú chceš. sú stredné, aj také uplne veľké. naleješ ich tak do pol (aj trošku) a hotovo.

ypsinkova
25. okt 2010

@tanyja vôbec neviem ako som to spravila,ale som ceľmi šikovná ... ani antivírus nemám,takže tak ...včera som niečo vymazala ale na dnes mi tam toho ešte dosť zostalo,takže uvidím,či sa mi to podarí všetko odstrániť
ja vždy zaspím ,keď mi niekto rozpráva pred spánkom,teda pokiaľ mi nenadáva 😀
a aké auto kúpila mama ?
a odkiaľ si to objednávala pre malého ? z mimibazár,či z nejakej inej stránky ?
kolegyne v robote mi vraveli,že bez formy to nespravím a som im vravela,že to je hlúposť,že to musí ísť aj bez ... tak som to robila bez formy a len tie košíčky som pokladala na plech a bolo 😉

zuzana0612
25. okt 2010

@ypsinkova ja som to ešte vo forme ani nevidela robiť

tanyja
autor
25. okt 2010

@zuzana0612 ďakujem za radu, už len nejaký dobrý receptík a vyskúšam, ja som predtým kúpila v CBA mafiny a tie malému veľmi chutili 😝 😝
prilož receptík na niečo nové a odskúšala si koláč? my sme ho včera dojedli
@ypsinkova a to stále pracuješ bez antivírusu ? moja, veď to ti môže napadnúť celý počítač a potom si s tým už sama neporadíš a avast je grátis, keď si vyberieš ten základný balík
piekla si koláč? či len mafiny?
malému som objednávala z mimibazáru, ja len tam nakupujem a som veľmi rada, lebo je naozaj krásny a vôôôôôôbec nenosený setík len za 6,50€ s poštovným
autíčko je skoro nové, teda 4-ročné , opel astra so 6 stupňovou prevodovkou, farba sivoakobyfialovou a ja som robila šoféra, lebo nemali už staré auto, tak som sa vozila po Sobote aj domov a ešte aj lidl sme obehli, no som tiež šikovná

urobila som si čaj so studenou vodou... zistila som to, keď som sa išla napiť 😀 😀

ypsinkova
25. okt 2010

@tanyja no neboj sa,ten môj computer je poriadne zavírený,normálne sa mi sám vypne a aj kadejaká tabuľky vyskakujú stále a tak ... neviem,ako to zničím,asi dám preinštalovať celý windows,inak to nevidím 😝
robila som len mafi,ale vyskúšam aj ten koláčik tento víkend 😉
veľa mám tam nakupuje,tak asi fakt sa oplatí 🙂 keď budem mať krpce,tiež mu tam niečo pozriem 😉
ja som minule klikla na omylom na nejakú aukciu a zrazu mi prišlo,že som vyhrala aukciu a peniaze mám zaslať na číslo účtu,ktoré bolo priložé v maili,som len pozerala a tak som sa jej ospravedlnila,že som to omylom preklikla a napísala mi do komentárov,že som nespoľahlivá,tak som tam už viac nešla
fíha,tak veľa šťastných kilometrov želám 🙂
čaj so studenou vodou ? ble,mne sa tak podarí dosť často kávu zaliať,lebo vždy dám do kanvice vodu a nikdy poriadne nestlačím to tlačidlo,aby sa začala voda zohrievať a potom to tak vyzerá 😀

ypsinkova
25. okt 2010

zasa je tu mrtvo,idem do posieľky ... dobrú nocku,zajtra si píšeme 😉

tanyja
autor
25. okt 2010

@ypsinkova ja som bola pri mame, musela som predsa zapiť nové auto, no nie 😀 😀 😀 , ale opitá nie som, v lidl mama kúpila niečo bylinkové, my také ľúbime 😝 😝 , volalo sa to Bylinkovka a bolo to celkom fajn a nebolo to také sladké a silné ( len 38%)

na aukcie neklikaj len tak, lebo ťa hneď zrušia úplne, stačia 3 negatívne hodnotenia a si zrušená...
máš aj ty bazár na MMB ? ja mám veľa vecí po malom, posuniem ti, neboj sú v dobrom stave, väčšinou je to next, osvedčila sa mi táto značka...

no ja mám takú múdru kanvicu, že má dve tlačidlá : teplá a studená voda, nemusím čakať, kým zovrie, tečie hneď teplá, ale ja som omylom stisla studenú a ani som si to nevšimla...a už aj kávu som si takto urobila 😀 😀, ale z tej som odliala, dodala kávy a dopustila teplú, tak to bolo ok, ale tento čaj nebol bohviečo 😖

tanyja
autor
26. okt 2010

@zuzana0612 ahoj, tak dnes som tu prvá ja 😀 😀 , slušne som nazrela , že či si už písala a nikde nikoho, malý mi tu robí asistenta - hádže na zem noviny a trhá ich, snaží sa hádzať aj ovládače, ale to mu nedovolím, tak sa zlostí 😵 😵
že vraj ročné dieťa má kresliť a lepiť, no tie múdre knihy to riadne preháňajú.........samozrejme najmúdrejšia pod slnkom rozvedená spolužiačka (učiteľka zš) do toho malého núti !!! ved je predsa génius, ktorý si nevie chytiť fľašu s čajom do ruky... 😎

tak vymyslite niečo pre to moje dieťa :

a čakám recept na mafiny.....

@ypsinkova kedy; k nám nakukn+eš1? ( toto úradoval môj malý)+ľ+;;q+ľšľ

zuzana0612
26. okt 2010

@tanyja ja som tu už ráno nakukla. ale nič som nepísala.... 😀 . joj, no tak to je najlepšie, keď sa niekto riadi podľa knihy... by ma zaujímalo, či aj iné veci robí podľa knihy, keď dieťa takto trápi.

ypsinkova
26. okt 2010

@tanyja aj moja mama má rade také veci,čo sa alkoholu týka a dokonca aj moja starká len aké bilinkové 😀 ale ja to moc nemusím 😲
ja viem,že sa nemá klikať len tak,ale vzniklo o nedopatrením a nebolo to určite umýselné 😉 aj mne sa páči značka next pre deťúrence,myslím,že tam majú vždy dobrý výber a vedela by som si vybrať ale pre seba som si tam ešte nikdy nič nekúpila
tak my nemáme takú kanvicu škovnú,my to musíme všetko za ňu robiť 😀 musíme kúpiť novú,lebo táto je už stará a už sa mi ani do kuchyne nehodí 😀

odkaz pre malého : lgjkdlstoieríé 😀 😀

tanyja
autor
26. okt 2010

@zuzana0612 ona podľa všetkého robí všetko podľa knihy a to je učiteľka... celkovo je zvláštna, nútila malého chodiť, hoci sa mu ešte chodiť nechcelo, ale proste nezvládla, že môj malý už chodil za ruku a on nie...
a keď mi zahlásila, že 1-ročné dieťa má kresliť a lepiť, tak som jej do očí zabila, že predsa deti v škôlke majú problém s lepením aj kreslením a nie 1.ročné, že tá jej kniha je riadne sprostá, doslovne, ospravedlňujem sa za výraz, ale ináč sa to nedá nazvať..

@ypsinkova malému odkážem, ale drobec používa aj znamienka, je lepší ako ty 😀 😀

a kde mám ten recept?

v utorok idem na sono prsníkov a idem si objednať AB Tronic, to budú chlapi slintať ....... 😀 😀 😀 😀 ( keď ho budem používať)

zuzana0612
26. okt 2010

@tanyja to som teda inak ešte nepočula, že by jedno ročné dieťa lepilo a kreslilo.

tanyja
autor
26. okt 2010

@zuzana0612 nič si z toho nerob, ani ja doteraz a to je moja mama bývalá učiteľka v mš, 😀 , tak by o tom niečo vedela
😵 😵

ypsinkova
26. okt 2010

@tanyja zaujímavá mamička,ale čo poznám deti učiteľov ,tak sú to veľmi zvláštni ľudia ... a dvaja z nich aj feťáci 😝
učiteľky vždy chceli,aby ich deti boli niečo extra ako iné deti ....

znamienka ? tak prepáč,ale dúfam,že tomu bude rozumieť 😀 😉
na sono ? to sa tam od akého veku chodí,či to nie je vekoho ohraničené ? ale vraj to nie je nič príjemné,teda čo mi rozprávali kamošky a kočky v rodine 😝
čo je AB Tronic ? 😲

tanyja
autor
26. okt 2010

@ypsinkova sono prsníkov som už raz absolvovala a nebolo to nič nepríjemné, čo by malo na tom byť nepríjemné? zato, že sa doktor dotýka prsníka? veď je to jeho práca, tak isto aj gynekológ, takých už videl .... 😀
na prvé sono som bola ako 30ročná a teraz znova a asi to nie je vekom ohraničené, predsa preventívne je to potrebné, radšej skôr ako pozde, 😉

ja som z učiteľskej rodiny a tá bola komplet učiteľská a nie som nič extra, moja mama to nebrala nijak extrémne

AB TRonic, kuk : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7888676&tab=1
už to mám objednané, ešte zaplatiť musím a tá pani, ktorá to predáva to sama skúšala a že mala riadne svalovku na bruchu z toho, a mne sa moje brucho nepáči ani náhodou 😒

ypsinkova
26. okt 2010

@tanyja hej ? tak ja som nič dobré nepočula 😉 vraj prístup aj všetko bolo za nula bodov ... tak zasa určite nepôjdem len tak hocikomu,ja si vždy dobre vyberiem,komu sa zverím do rúk a potom som vždy spokojná 🙂

veď jasné,všade sa nájdu výnimky,ktoré potvrdzujú pravidlo ... ja som nikdy nemala v obľube učiteľské deti,lebo vždy to boli tí najväčší vyvrheli a mohli si v škole najviac dovoliť a nikdy nič z toho nemali,lebo ich maminka alebo tatinko robili v škole 😉

aha,jasné to poznám z reklamy .... ja chodievam na zumbu : v pondeok a v piatok ale nejako ma to tam prestáva baviť,tak zmením inštruktora,lebo teraz tam je taká mladá a tie choreografie sa mi zdajú moc nudné 😝
som zvedavá,ako s tým budeš spokojná,koľko si za to zaplatila ?

tanyja
autor
26. okt 2010

@ypsinkova ešte nič som neplatila, ale s poštovným a gélom to stojí 56€, samotný prístroj stojí 46€ , ja nemám možnosť chodiť cvičiť, aj ked tu máme aerobick a aj zumbu, ale večer nechcem otravovať mamu a sama sa bojím chodiť po našich uliciach...

moja mama bola na mňa práveže tvrdá, nemohla som byť chorá, kdeže chýbať zo školy 😀 😀 , hoci keď som ukázala svoje mandle doktorovi, tak povedal PN, mala som chronicky zapálené mandle 😀 😀 , ale už nemám, dala som si ich vybrať ako 19ročná

ten môj doktor na sone bol veľmi príjemný a ešte k tomu fešný 😵 😵 😵

ypsinkova
26. okt 2010

@tanyja veď aj doma môžeš cvičiť,fit loptu nemáš ? ... ja to niekedy využívam vo svoj prospech 😀 ale je to dobre aj na chrbticu,keď som pri počítačí tak na tom obas sedím 🙂

ani ja som nikdy nemohla byť chorá,som vždy rodičom vyčítala,že o iných sa starajú a nechávajú ich na PN a vlastná dcéra doma zostať nemôže 😀 .... aj mojej sestre vyberali mandle,ale ešte keď bola krpec 🙂

tak sa tam k nemu tešíš,nie ? 😀 😀

tanyja
autor
26. okt 2010

@ypsinkova no možno bude nejaký iný doktor, za 4 roky sa kadečo pomení 😀

to vlastní rodičia vyberali sestre mandle? hm, nie je bohviečo 😀 😀

a mňa moja starká učila v škôlke a stále ma vyvolávala a ja som sa zlostila

fit loptu nemám, ale mala ju kolegyňa v práci, ale ja som jej ju zrušila, odmietla som sedieť na takej špinavej lopte ako ju ona mala, fuj a odvtedy ju nemá, ešte ani dnes, keď ja už dávno nerobím 😀 😀
idem urobiť dve úhrady - telefón a ab tronic

ypsinkova
26. okt 2010

@tanyja no ktovie,ak bol mladý,tak ani nie ... pokial neprestúpil 😀
nie vlastní rodičia,to robili iní odborníci,takéto zákroky nemôžu vykonávať rodinní príslušníci 😀

tak to by hnevalo aj mňa ,ale asi by som si nepomohla 😀
ako mohla byť špinavá preboha ? 😀 to sa dá ako zašpiniť 😲 čo na nej vlastne robila ? 😀

môžem aj nám uhradiť,ak ti zostane nazvyš 😀 😉

tanyja
autor
26. okt 2010

@ypsinkova no a mne otec naprával dolámanú píšťalu a to nie je ani doktor 😀 😀
moja, my čakáme výplatu, a teraz mi volal drahý, že šéf konečne poslal sms: výplata, základ dostanú na účet a za km na ruku, tak ja potom musím behať do banky vkladať na účet, ale ak zvýši z toho milióna, rada ti niečo pekné malé zaplatím, na MMB som videla pekný budík za 2€

kolegyňa mala loptu špinavú, pretože na nej sedela miesto na stoličke a kotúľala si ju po celom kanclíku a my sme tam behali v topánkach, takže je normálne, že sa zašpinila 😉 😉

ypsinkova
26. okt 2010

@tanyja au,nepríjemné,to by som nechcela 😀
jaj tak,si hrozne milá,ale nie ďakujeme,myslela som to zo srandy 😉 😉 ach jaj,tak na takú by som ani ja nesedla,ble 😀
že jej to nevadilo,veď musela byť od toho špinavá 😝

tanyja
autor
26. okt 2010

@ypsinkova ja som vtedy mala 7 rokov, keď mi otec nohu naprával a celkom mu to išlo a urobil to dobre, lebo nekrívam ani nekulhám 😀 😀 😀

no jej to podľa všetkého nevadilo, ona si na nej cupkala a ja som robila na oboch pc, niektoré veci boli len v jej pc a keď som sa sťahovala, tak som si brala radšej stoličku, tá bola istá a na stoličke bol ortopedický podsedák, tak zase na tom som sa hojdala a kým som si na to zvykla, bolel ma z toho chrbát 😖 😲 😢 😅

tanyja
autor
26. okt 2010

zajtra sa chystám prezliecť postele, aj malého postieľku, lebo zašpinil obliečky mliekom 😀

no a ocko začal jesť v kuchyni 😀 😀 😀 , teda zatiaľ, možno začne, keď bude malý väčší a nahovorí ho na obedy pri telke 😒

ypsinkova
26. okt 2010

@tanyja tak to je fajn,že si v poriadku 🙂
tak každý sme nejaký,mne by to vadilo , jej očividne nie ... stáva sa 😀
ako často prezliekaš periny ?
ech,môj menžel tiež jedávala v obyvke ale zatrhla som to ... takže teraz pekne papá za stolom v kuchyni 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre