Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

nikika33
23. dec 2008

neboj tanyja vôbec to dnes nepreháňam ... nič som ešte neurobila 😀
jankabo .. ja som na internete našla 2 stránky, kde mi to vypočítalo ...a čítala som na fóre, že sa to úplne zhoduje s výpočtami jonáša, tak načo za to dať peniaze ...
tanyja tak sme s tým jonášom začali v rovnaký čas, dúfam, že sa nám to podarí 🙂 ty máš v decembri kedy den D ?

nikika33
23. dec 2008

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
http://lunarium.co.uk/jonas.php
jankabo toto sú tie linky, skús to aj ty a potom referuj 🙂

jankabo
23. dec 2008

jasne,pozriem sa na to.
Ešte sa vás spýtam, či tu budete aj medzi sviatkami niekto na nete??? a kedy sem tak zvyčajne chodíte??? Asi až večer však???
Viete o niekom komu sa to podarilo????

nikika33
23. dec 2008

ja tu budem aj medzi sviatkami, vacsinou večer, ale ked malý pozerá rozprávku aj cez den na chcvilku 🙂
a počula som od viacerých, že sa im to podla jaonasa podarilo, ale obidvaja musíte byť zdraví.
aj alchemilku chcvália, preto som ju začala piť ...
mne je jedno čo nakoniec zaberie, len aby sa to už konečne podarilo .

jankabo
23. dec 2008

To, áno.
Ja som si kupila gynex. Kamošky mi vraveli, že im to pomohla a niektoré sú už tehotné a jedna už má aj zdravé bábo. Takže ja si počkám na prvý deň mrchy, čo sa už blíži a začnem užívať ten gynex.

nikika33
23. dec 2008

am možno tá mrcha nakoniec ani nepríde 😉 a tne gynex sa dá kúpiť v lekárni ? kolko to stojí ?

tanyja
autor
23. dec 2008

kukám čo nové a ste dosť aktívne babenky,
ja mám deň D - tedy výročie sobáša 29.12, a ten druhý deň D bol 14.12, ďalší je 13.0, ale to mám a mala som mrchu a vtedy ee 😀 to nemusím

nikika33
23. dec 2008

ja budme mať výročie sobáša v januári, a ten druhý v nedeľu 🙂 vychádza mi cca okolo ovulky, aj ked tu ovulku len tippujem , kedže si nemeriam BT. to len podla bolesti a hlienu. takže tak , ved uvidíme 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

koľkého ? v takej zime, brr kto by sa vydával 😀 😀 😀 😀 len ja, ty nikika a moji zlatí rodičia 😀 😀

nikika33
23. dec 2008

26. 🙂 a koko rokov ste už spolu?

tanyja
autor
23. dec 2008

dokopy necelých 7, ale ako manželia 2 roky, rokov mám trošku viacej + 6 k tvojmu veku 😀 som stará raketa 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

ja už asi zle vidím aj do blízka - teraz som pochopila, že to 26 je dátum vášho sobáša 😀 😀 😀 , darmo stará raketa bez okuliarov už zle vidí ☹ 😝 😀

nikika33
23. dec 2008

tanyja ty si ma poriadne doplietla .. už som začala rátať tvoj vek, že máš 39 😀 😀 ale našťastie si prišla na to, že je to dátum nášho sobáša 😀 a vôbec nie si stará raketa, to by som bola teda aj ja a to neprichádza do úvahy.( keďže ja som už 33 mala 😒

nikika33
23. dec 2008

baby, kde ste všetky ? už toľlo nepracujte ! 🙂 Veď zajtra sú už Vianoce 🙂

tanyja
autor
23. dec 2008

ja už som skončila s prácou, už oddychujem 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

a pijem cinzano s citrónom 😝 😝 navrhol drahý, konečne múdre slovo od neho 😀

nikika33
23. dec 2008

mňam mňam cinzano, to by som si aj ja teraz dala ... ale bohužiaľ nemáme doma 😖 a čo si celý deň robila ? piekla , varila , upratovala ?

tanyja
autor
23. dec 2008

ja som "piekla" nepečené čertove guľky a z lístkového cesta slané tyčinky s vegetou, ináč celý deň drahý okupoval pc

tanyja
autor
23. dec 2008

no a ja mám cinzano extra dry, drahý klasické, tak som si urobila mix a je to perfekto 😝 taký napitý citrónik mám najradšej 🙂

tanyja
autor
23. dec 2008

a varila som vianočnú kapustu so všetkým potrebným okrem sliviek, tie som nemala, riadenie som nekonala, včera bolo dosť,ale zajtra budem musieť pobehať s vysávačom, lebo arašidy sú inn celý deň a a už aj večer, k tomu to "naše" dieťa čistilo orechy, tak škrupiny orechové boli všade 😀 , ešte poprať tmaveé ( brr drahý smrdel cigaretami z ich prac.oslavy), no a potom opekance a prípravy na večer, a ty čo chystáš ?????,, aké lakotinky ? a piekla si niečo?

😎

nikika33
23. dec 2008

nie nič som nepiekla adnes ani nevarila !! 😅 v podstate nemám nič v pláne, aspon nie na dnes ..
ale zajtra to bude fuška, malého zobrať kmame, zatiaľ ozdobiť stromček, potom ho zobrať naspäť, aby mama
mohla v klude pripraviť večeru ..
ale už sa teším na zajtra večer, keď už budeme pri stole a smiať sa na malom, ako sa nevie dočkať, kedy konečne zasvieti vianočný stromček ..to mám najradšej

tanyja
autor
23. dec 2008

to si viem predstaviť, mi po večeri chodíme k mojim rodičom ( bývajú o vchod vedľa), a spolu kráčame k bratovi a jeho rodinke, no a sledovať ten chaos, ked deti rozbaľujú darčeky, to fakt tstojí za to 😀 😀 😀
môj drahý je nešťastný, že mi nič nekúpil, ale ja som už ani nechcela aby niečo kupoval, veď darček je spoločný ......... hlavne že sa na ňom dobre leží 😀 😀 😀 , ale nájdem si tam zapekaciu misku s vrchnáčikom - kamoška mi to zabalila, hoci som si to kúpila na klasické použitie sama sebe
😉

tanyja
autor
23. dec 2008

jáááááááj a stromček je už hotový, taký mini stromček cca 1m, vy si čo zvyknete variť alebo teda konzumovať na štedrý večer? ja som upustila od klasiky.......... ale ryba bude

nikika33
23. dec 2008

tak si sa zahrala na ježiška 😀 aj my niekedy máme tzv. spoločné darčeky, napr. minulý rok to bola umývačka riadu, aj ked manžel tvrdil, že je tá len pre mňa .. a mal pravdu, ani raz ju ešte nezapol 😀
ale ja som mu tento rok objednala ferrari tričko, tomu sa určite bude veelmi tešiť
aja som si objednala tie naušnice 🙂
a na budúce vianoce budeme už musieť kupovať aj hrkálky, plyšákov, cumlíky 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

no, to čaká aj nás....... teda dúfam, my si totiž každý rok prajeme, aby na ten ďalší sme už boli traja doma , len doteraz sme boli traja maximálne so sviečkou ☹, ale dnes!!!!§§§ dnes sme už traja !!!!!!!!!!!!!!!! so škrečkom 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

ja som drahému kúpila ešte oblečko - košeľu + kravata, puliš a boxerky s mikulášom 😀 tomu sa určite poteší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sassi
23. dec 2008

tanya ... my piati ... s korytnačkou 😀 😀 😀 ale ešte je v obchode u mamy, nech ma mala prekvapko 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

no korytnačku ešte nemáme a zatiaľ sa na ňu ani nechystám, ale môžeme k tomu odhodiť andulku pri mame, a je nás až až 😀 😀

tanyja
autor
23. dec 2008

aj to sme ku škrečkovi prišli náhodne 😀 😀 😀 😀 a som rada, že ho mám, aspoň mi neodvráva ked sa na neho hnevám, že robí neporiadok 🙂

sassi
23. dec 2008

to je vodná, uplne malinká, neškodná, hygienická a tichá 😀
ine zviera domov zatial nechcem ... malá chce psa, ale to by bol pri Alexovi teraz chudačik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre