Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
22. nov 2010

@tanyja ahoooooj, som ráno nemala čas napísať. mala som prácu. mali sme hodnotenie cieľov, tak som sa musela pripraviť nato. a ako bolo? tak, čo ja viem, nič zaujímavého sa nestalo.

ypsinkova
22. nov 2010

@tanyja to bude radosti z malého 😀
@stanca22 🙂

tanyja
autor
22. nov 2010

@zuzana0612 u nás ako vždy cez víkend - rušno 😀 😀 vždy treba veľa vecí postíhať za málo času a budúci víkend budeme ešte menej spolu - ja na voľbách a drahý na zabíjačke a malý pri mame
a ako dopadli hodnotenia??
malý už spí - ani neprotestoval, ubehal sa 😀 a boli sme sa ukázať pri našich, tak boli milo prekvapení, že už behá bez problémov

@ypsinkova a veru bolo kopa radosti 😉 mama sa tešila a otec tiež a malý akože on všetkému chápe - nás vo výťahu rad radom bozkával 🙂 🙂 🙂

stanca22
22. nov 2010

@tanyja No pekný víkend ste mali aj my sme mali rušno 😀

tanyja
autor
22. nov 2010

@stanca22 a čo ste robili? ešte bývate u otca alobo ste už zmenili sídlo? vlastné bývanie nemáte ?

solinkarka
22. nov 2010

vidite tam nieco? ☹

tanyja
autor
22. nov 2010

@solinkarka vidím tam niečo, a čo presne mám vidieť? mali by byť vedľa seba dve čiarky - toto je tehu test?

stanca22
22. nov 2010

@solinkarka Ja tam nič nevidím, skús spraviť o týždeň ... 😉

stanca22
22. nov 2010

@tanyja Vlastnučké bývanie svoje nemáme ale stále bývame u otca, v decembri sa sťahujeme zasa k svokrovcom do Rk. a v januári budeme asi späť u otca, bo ideme prerábať chalupu ... Cez víkend oslava manželová, v stredu mal 25 ročkov 🙂

solinkarka
22. nov 2010

Viete co baby vy viete tak povzbudit ze az to pekne neni ☹

@stanca22 to iba ty nevidis

stanca22
22. nov 2010

@solinkarka Už sa dlho snažíte?

stanca22
22. nov 2010

@solinkarka Tak sorry ale ja som Ti napísala iba to čo ja vidím ...

soldi
22. nov 2010

@solinkarka ahoj, sorry, ze som sa pripleitala do debaty, ale milujem hladanie duchov na teste 😀

kolky den cyklu si?
aky je to test?
fotka je dost nekvalitna, ale nieco vidim 😵
skusila som trosku upravit.
nevies to odfotit na makro funkcii?

ypsinkova
22. nov 2010

@tanyja 😀 😀 sranda s tými deťmi 😀
@solinkarka na tom druhom obrázku od @soldi je tam niečo vidieť

tanyja
autor
22. nov 2010

@stanca22 to nič je jedna čiarka a majú byť 2
vy vlasten žijete kočovný život , tak sa nenudíte

@solinkarka prepáč moja, nechcela som ,aby to blbo vyznelo , neboj, @soldi máš pravdu, dosť blbo to vyzerá na tej fotke, mne to pripadá ako keby tam bola aj druhá čiarka, taká veľmi slabučká
@solinkarka skús o pár dní znova testnúť , budeme lepšie do toho pozerať

ypsinkova
22. nov 2010

@tanyja kočovný život 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanyja
autor
22. nov 2010

@ypsinkova a nie? raz tam a raz zase tam... a stále dokola, no mňa by to nebavilo - doma je doma 🙂

ypsinkova
22. nov 2010

@tanyja nemôžme byť všetci rovnakí,každého baví niečo iné .. a možno ich to nebaví,len musia 🙂

stanca22
22. nov 2010

@tanyja Presne tak, nebaví nás to už, zo začiatku aj hej ale všetko Ťa raz omrzí a tak už sa stalo a teraz len musíme ... Keď nemáme vlastný domov, čo narobíme??? A kočovný život nemáme ale aspoň sa nenudíme 😀

tanyja
autor
22. nov 2010

@ypsinkova musíme sa spýtať stanky , že kde sa jej lepšie býva :@stanca22 kde sa vám lepšie býva, u tvojho otca alebo u svokrovcov? a to sa musíte sťahovať alebo sa sťahujete len preto, že sa vám chce? a kde plánujete v budúcnosti bývať, ked príde bábo, alebo sa budete aj s malým horedolu sťahovať?

stanca22
22. nov 2010

@ypsinkova Keď musíš, nie je čo riešiť 😉

tanyja
autor
22. nov 2010

@stanca22 tak si ma predbehla s odpoveďou, kým som poslala otázku, tak len nejako vyriešiť vlastné bývanie ... dnes je problém len jedno - financie

tanyja
autor
22. nov 2010

@stanca22 svokrovci bývajú ďaleko od vás? potom drahý dochádza do práce k tvojmu otcovi, to je otcova firma?

stanca22
22. nov 2010

@tanyja No mne osobne u otca, mám tu známych, rodinku a peniaze 😅 Manželovi asik u svojich rodičov, teda u mojich svokrovcov, on tam má všetko, okrem peniazov a práce, u našich máme i prácu i peniažky 😉 A s mužom sme sa bavili, že až keď budem tehotná, sadneme si k stolu a dáme niekoľko hodinovú debatu, kde budeme už na stálo bývať .... Tak ešte nevieme ... čo bude xi a my sa hore dole sťahujeme lebo musíme, inak by sme ostali iba na jednom mieste, ja to skôr beriem tak, že kde sú peniaze a práca, tam sme my 🙂

tanyja
autor
22. nov 2010

@stanca22 tvoj muž nerobí stále u tvojho otca? ako to mám pochopiť? v zime nie je práca? a aké peniaze potom dostávate? štát to asi nie je 😎

stanca22
22. nov 2010

@tanyja Presne financie vždy bolo a bude problééém

stanca22
22. nov 2010

@tanyja No moja, takto, môj taťko má svoju firmu, kde robí s mojim otcom i môj muž, keď otec zoženie džob, je práca, keď sa mu nedarí otcovi zohnať prácu, nie je práca ani peniaze a žijeme s úradu a s otcovích peňazí a je jedno či je alebo nie je zima, či leto, jar al. jeseň 😀

stanca22
22. nov 2010

@tanyja Hej, je to môjho otca firma, no my bývame u môjho taťka, takže do práce či to má ďaleko, to ani rozmýšľať nemusíme, keď s ním chodí rovno do práce a svokrovci bývajú v Rk., my u otca bývame v P.B. a moja mama býva v Dca 🙂 Všade tak po 2 hodkách autom cestou 🙂

tanyja
autor
22. nov 2010

@stanca22 tak len veľa práce !!! a tebe sa nedarí zohnať si nejakú prácu? ;čo si vyštudovala?
ja idem, malý volá

ypsinkova
22. nov 2010

musím sa konečne najesť,lebo som dnes ešte nejedla a už ma chytá vlčí hlad 😀 čo ste dnes dobré varili ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre