Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
16. mar 2011

@veronika19833 to ani nie sú susedove mačky, ale túlavé a sused ich chová !!! 😠 😠 a najhoršie na to je to, že už aj malé mačky tu pobehujú, mesto by to malo dať vystrielať, hoci mám rada zvieratká, ale nie túlavé a samozrejme malému nedovolím hladkať takúto mačku, človek nikdy nevie, čo za pliagu majú..
držím palce, aby to klaplo, potom sa asi presťahujeme na modrú strechu 😉 pozerať fotky , tak len nech ide všetko tak ako má

@zuzana0612 aj tu je jedna známa, moja bývalá učiteľka a mamina kamarátka, ktorá tiež nemá deti, už má 50 rokov, ale tiež absolvovala kadejaké vyšetrenia, ktoré boli vtedy k dispozícii, ona je ok, ale jej manžel sa tiež nechcel dať vyšetriť, tak ona je teraz úplne sama..
ale našej @veronika1833 to určite ešte klapne a Filipko bude mať súrodenca 😉

zuzana0612
16. mar 2011

@veronika19833 to si musela mať hrozné obdobie vtedy. "chápem to", aj keď človek sa len ťažko vcíti do niečoho iného, kým to sám na vlastnej koži nezažije. ja mám podobné pocity za sebou, keď som sa nemohla tešiť a všade okolo boli ľudia, čo mali to čo ja nie... ☹

@tanyja tá moja komška sa s manželom nakoniec rozviedla. lebo nechcem vyšetrenia, liečbu ale ani adopciu.tak to riešila takto. je mladá, tak snáď si život ešte zariadi. a ten jej bývalý si našiel novú lásku aj s dieťaťom. asi si myslí, že ona s ním už deti nebude chcieť mať

tanyja
autor
16. mar 2011

@zuzana0612 tak kamoška to dobre poriešila , chlap sa dá nájsť ďalší, ale dieťa nie 😉
ten môj sa aspoň že dal vyšetriť a nekecal do toho, súhlasil so všetkým 😀 čo s ním urobili 😀 😀

zuzana0612
16. mar 2011

@tanyja to máš šťastie, že tak reagoval.

tanyja
autor
16. mar 2011

@zuzana0612 to veru áno, lebo keď si predstavím, že je zo sedliackej rodiny, v ktorej platí len to: žena rodí a chlap robí, tak som happy
😉 😉 😉
malý už vstal, tak ideme asi von kým neprší, lebo sa nejako zatiahlo

zuzana0612
16. mar 2011

@tanyja u nás už je zatiahnuté asi 4 hodiny. a práve aj pršať začalo. to mám zase radosť... zmoknúť po ceste domov 😒

tanyja
autor
17. mar 2011

@zuzana0612 zmokla si ? lebo dnes je tu u nás úúúúúúúúúúúžasné počasie prší leje prší leje... ale treba aj dáždik
boli sme v obchode, malý v kočíku pod pršiplášťom a ja s kapucou na hlave, a mám super topánky, takže v pohodičke 😵

zuzana0612
17. mar 2011

@tanyja ahoj, včera nie. ale dnes ráno som bola trošku "opršaná". fúkal vietor, tak sa išlo zle s dáždnikom. celý deň je ako keby večer. zamračené a tma. otrasné počasie.... 😒

tanyja
autor
17. mar 2011

@zuzana0612 toto patrí k jari čo už, ani nám sa nebude chcieť ísť von do dažďu, obchod sme obehli a iné nám netreba
už znova buchocú tu v našom paneláku - montujú skrinky na internet a kábel, som zvedavá, kto to využije, kedže väčšinou sú tu starší ľudia a my mladí internet a satelit už máme

zuzana0612
17. mar 2011

@tanyja no paráda, tak to čisto praktická vec pre váš panelák.... 😀 .

tanyja
autor
17. mar 2011

@zuzana0612 a to pravidelne v čase od 12hod do 15hod vŕtajú -- 😠 😠 😠 😠
a čudujem sa, že malý ešte nevykrikuje, ale aj to bude za chvíľku 😉

zuzana0612
17. mar 2011

@tanyja pekne....
pre mňa príde za chvílku drahý, ide z predajne, tak ma zoberie domov, aspoň nemusím moknúť.

ypsinkova
17. mar 2011

ahojte,prišla som trošku nakuknúť
u nás je dnes strašné počasie,celý deň by som preležala v posteli,ak by som mohla 😖
ako sa vám darí ? čo máte nové ? pochválte sa mi 😉

tanyja
autor
17. mar 2011

@ypsinkova kuk, nie si sama, my sme poobede ani von neboli, keď som kukla na tú čiernu oblohu, tak som nemala chuť niekam ísť , tak sme pozerali telku, hrali sme sa..
a nové ? vlastne nič, dnes sa toho veľa neudialo 😉

@zuzana0612 múdro si si to zariadila, kto by chodil po daždi, keď nemusí 😉

ypsinkova
17. mar 2011

@tanyja juj,veru dnes bolo úplne otrasne a na zajtra hlásia tiež dážd,tak sa už teším .... 😒
som si tu niečo na klávesnici postláčala a ani neviem,ako tu dám mäkčeň na d 😀

tanyja
autor
17. mar 2011

@ypsinkova to si aj ja zavše niečo postláčam na klávesnici a potom špekulujem, čo s tým a keď mi malý postláča, tak to stojí za to 😀 😀

ypsinkova
17. mar 2011

@tanyja 😀 😀 tak ty si na tom potom ešte horšie ako ja,ked aj malý stláča 😀 ... ja som na to moje prekliate d ešte stále neprišla 😠 možno zajtra .... 😀 ved sa vraví,že ráno je múdrejšie večera 🙂 😎

tanyja
autor
18. mar 2011

@ypsinkova tak už si prišla na ten mäkčeň ?? teda večer ak si ešte bola pri pc, mne zase nefunguje myš, neviem prečo a to mám novú, dúfam len, že nebude musieť ten môj nb do opravy, lebo už ma vystrie 😖
aby nebolo niečo v nb zlé, toho sa obávam.. 😠

ypsinkova
18. mar 2011

@tanyja nie,neprišla som na to ... niekoho sa musím spýtať,len ešte neviem koho 😀
myš ti nefunguje ?vieš čo,takto do počítačov moc nevidím,nie som až tak technicky zdatná,tak ti nepomôžem 😖 ... ale zavíriť počítač viem,ak by si chcela 😀

tanyja
autor
18. mar 2011

@ypsinkova to som aj ja mala, a už nepotrebujem 😀 😀 , ale až budem potrebovať, tak si ťa zavolám 😵 😵 😵
prší aj u vás? lebo tu fakt hnusne, bleeee 😝 😝
a všetko ti ide ako má , len nepíše mäkčeň alebo velkovo nefunguje diakritika, vtedy je prepnutá klávesnica a treba podržať shift + fn + asi ešte ctrl, ja to vtedy takto postískam a znova to funguje 😉

ypsinkova
18. mar 2011

@tanyja čo je to fn ? 😨 .... lebo so mešte stále na to neprišla
dnes som bola s drahým v kine na rozprávke Yogi Bear a bolo to celkom milé,zlaté...so mmyslela,že tam bude viac detí ako dospelých a na moje prekvapenie to bolo trošku opačne 🙂

tanyja
autor
18. mar 2011

@ypsinkova ak máš notebook, tak vľavo dole vedľa tlačidla CTRL je tlačidlo modré FN
no vidíš, aj ja by som išla do kina, ale naše nefunguje .. dostáva nový šat a filmy ktovie dokedy budú premietať, lebo majú zastaralý prístroj a na nový ako vždy: niet peňazí
😠

ypsinkova
18. mar 2011

ďakujem,pomohla si mi 😀 už som zasa o niečo múdrejšia 🙂 ... to je škoda,myslím,že v meste by malo byť nejaké kultúrne vyžitie...a mávate nejaké akcie či ani nie ?

ypsinkova
18. mar 2011

@tanyja myslela som si,že sa tu dnes ešte ukážeš,ale už asi nie...tak si idem ľahnúť...dobrú noc 😉

tanyja
autor
19. mar 2011

@ypsinkova dobré ránko, ja som už o 22hod išla spať, kedže nebola druhá časť šeherezády 😠 ale nejaký trapný film
kultúrne vyžitie je tu biedne - jedine keď sú dni mesta v máji, aj to začne v piatok poobede a v sobotu to končí večer koncertom, na ktorom sme už 2 roky neboli, že prečo asi 😀 😀 ,a predtým sme chodili aj do vedľajšieho mestečka na koncert, a už akosi nemáme kedy ☹ a Mikuláš na námestí

tanyja
autor
19. mar 2011

@ypsinkova ale vlastne včera bola akcia s technickými službami - jarné upratovanie : niekto nanosil mechy so smeťami pred kontajner a potom si k tomu sadol nejaký cig... a ostal tam bordel že hrúza pozrieť von balkónom 😖
a to nespomínam túlavé mačky 😖

ypsinkova
19. mar 2011

@tanyja aha,no tak to je škoda,že sa moc mesto o vás nestará,treba im napísať do knihy prianí a sťažností,možno sa to pohne 🙂

tanyja
autor
19. mar 2011

@ypsinkova určite pri tomto našom primátorovi sa toho veľa nezmení... už ho poznáme za tie roky, iba sľuby sľuby sľuby
a stále tie reči, že na nič nie sú peniaze, hlavne, že si odklepli odmeny 😲

ypsinkova
19. mar 2011

@tanyja však jasné,oni sa riadia tým heslom : Nikto ti nedá toľko,koľko ti ja môžem sľúbiť 😠
a čo dnes plánujete ? aj u vád je také oničom počasie ? my dnes čakáme návštevu,ale až okolo ôsmej prídu tak dovtedy pôjdeme ku svokre a mame pozrieť,čo majú nové 🙂

tanyja
autor
19. mar 2011

@ypsinkova my sme boli prevetrať účet 😵 zbehli sme na bežný nákup a peňaženku odľahčili o 38€ 😵 😵 , boli sme pozrieť plienky, lebo som kúpila také nemožné že až, tak som znova kúpila pampers, tie sú najlepšie a ešte sme vbehli aj do lidl a dokúpili malému jogurty a nám pizzu - no nekúp to, 2ks za 1,40€ 😉
ináč počasie strašné, síce takmer celý deň nepršalo, ale bolo usmoklené a keď sme išli z RS domov, tak už začínalo pršať, no krásne počasie...
a čo nové u svokry a u maminy?
to heslo majú pred voľbami a keď je po, tak sa tvária: ja nič , ja muzikant. no ako keď už nikto nič nesľúbi
ale mohol by dotiahnuť nejakých investorov, je tu len jeden a ten zdiera .. 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre