Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
26. júl 2011

@sofokleska ahoj, som rada, že ťa tu znova vidím, ja sa teraz odmlčím na vyše týždňa, lebo odchdázam do AT zarobiť nejaké drobné 😉
ak vieš jazyk, urob si kurz opatrovania a chod opatrovať, je to najlepší spôsob ako zarobiť a zároveň sa zdokonaliť v jazyku 😵 , vrelo odporúčam, prídeš na iné myšlienky a potom možno skôr otehotnieš
@zuzana0612 ako nateraz v práci? dá sa? ja idem zbaliť tašku, poriadiť chladničku, pomedzi vypiť kávu, malý už spí pri mame, je vo vlastnej postieľke a pritom reval ako drak , zbojník malý 😵 😵
tak sa mi tu majte krásne, ja sa potom ozvem, večer ešte nazriem a potom až o týždeň, najskôr však 4.8 večer
pa pa 😉 🙂

zuzana0612
26. júl 2011

@tanyja ahoj, tak sa tam maj teda pekne. a nie že tam zostaneš uplne. čo by sme tu robili bez teba.... 😉 . v práci teraz normálne. je celozávodka, tak tu nie je veľa ľudí. a už sa chystám domov. len keby tu stále nepršalo. lebo nám tu strechu ani nedorobia...

sofokleska
26. júl 2011

@tanyja ahoj AT?Ach ten nešťastny jazyk aj som maturovala z nemčiny, ale skor to bolo o šťastí ako o vedomostiach. Ale dakujem za typ.... 🙂 malý sa ako má?

zabka60
26. júl 2011

@zuzana0612 ja vstavam o pol6 a o 6 vyrazame...takze v pohode da sa,ale aj my mame dovolenku od pondelka,tak sa tesim budem konecne troska oddychovat

zabka60
26. júl 2011

@sofokleska aha no ja som na tom ako ty tez bez ovulky a cakame na iui,este nemame genetiku,tak stojime na mieste..no a tez mam clostyl a pregnyl injekciu

tanyja
autor
26. júl 2011

@sofokleska vďaka za opýtanie, malý sa má super, ako ináč 😉 😉 , je mu splnené každé želanie 😀
momentálne prázdninuje pri mojej mame kým neprídem domov a
@zuzana0612 neboj sa, ja sa vrátim, čo by som si počala bez môjho bôbiku milovaného 😅 😅
@zabka60 picháš si sama injekcie? ja som si to nevedela, tak som chodila k sestričke na gyndu na pichanie
no teraz budem pichať ja inzulínové injekcie babke, brr, dúfam, že to zvládnem 😀

zabka60
26. júl 2011

@tanyja moja este nepicham to az ked budem papat clostyl a to bude neviem kedy,mrcha nedosla a modlim sa aby ani nedosla uz vobeeec,to by som s koze vyskocila od stastia...a neboj to zvladnes aj moja mama si sama picha inzulinky nieje na tom nic take 😉

zuzana0612
27. júl 2011

@zabka60 ahoj, ja ešte dnes nejako musím vydržať a hurá volno. dúfam, že sa aspoň vyspím. včera sme boli pozrieť aj strechu, tak ešte majú kúsok od cesty dorobiť a nejaké zarezať a hotovo. konečne. za mesiac budú okná, tak to už bude lepšie vyzerať.

zabka60
27. júl 2011

@zuzana0612 no vidis uz je to na dobrej ceste..ja som oostala doma idem na pn a od ppndelka mame dovolenku,este som aj mrchu dostala vecer vrrrr

zuzana0612
27. júl 2011

@zabka60 ja mám od predvčera. a prvý deň mi bolo neskutočne zle.

zabka60
27. júl 2011

@zuzana0612 ani mi nevrav ako mi je dnes,neskutocne zle preto som isla aj na pn by som v robote nevydrzala a este ma dr odbila,ze na mrchu sa nedava marodka,vsak hej ona tam nepracuje nevie ake nervy tam zazivam a ako sa trapim,ale zaklad je,ze mi dala marodku

zuzana0612
27. júl 2011

@zabka60 no tak fajn, že ti ju dala. veď jej to môže byť jedno. ona ti ju neplatí, ane nierobíš pre ňu.

zabka60
27. júl 2011

@zuzana0612 no to mas tak dnesny dr sa boja kontrol a neviem coho,kedze maju vo vsetko bordel vies...ale nevadi..treba len najst lepsiu pracu a vsetko bude ok 😉 aspon dufam

sofokleska
27. júl 2011

@tanyja ved kto by odolal, takem u malemu dieťatku 🙂 sestra ma 3 ročnu a malu a niekdy take povie že sa musime smiať.napr. sme boli vonku s mojim psikov a boli mlaky na chodniku po daždi a hovorí "Sofika nechod do vody budeš mať špinavé papučky" 😀
@zabka60 tak to ti držím palčeky aby všetko dobre dopadlo a aby si čim skor kočikala. Čitala som čo tam musite v robote prežívať no dakujem pekne, žiadna sranda u nas to take nebolo ja som vyrabala žiarovky sedava robota-nemecka firma,bolo dobre aj ked sme si sem tam zanadavali, ale dalo sa. Ale aj tu su ti korejci a čo som počula pri nas v jednej dedinke je tieť firma a tam zomreli už dvaja ludia bolo im zle a títo korejci ich nechceli pustit od stroja, a každemu zakazali niečo hovoriť bo by dostali vypovede.niečo im padlo na zem tak im strihli 10 eur s platu. Jedna čo tam robila mi to hovorila,hroza 😠
@zuzana0612 aj tebe prijemnu dovolenku, u nas od rana prší.Ozaj nevieš čo je z lulu?

zabka60
27. júl 2011

@sofokleska no ami mi nevrav aj u nas umreli 2 ludia,tiez im bolo zle,pre jedneho prisla sanitka a umrel pocas prevozu a druhy v nemocncici a manzelky im to nvedia doteraz odpustit,skoda reci,ej to smutne,co tie spiny co zliezli zo stromu s nami dorabaju 😠 si myslia,ze ti daju 300eciek a su nejaky extra paani,no to hej teda a my sme ako trosky...no a sbabatkom je to v nedohladne,kedze mrcha sa k nam vracia stale dookola a nie a nie ju odohnat...a inac velmi pekne,ze bude mat spinave papucky 😀 😀 krasna 😉

sofokleska
27. júl 2011

tak fakt prečo neodišli, u nas v robote ešte posielali domov ked videli že je človeku zle....,no ja by som odišla život mi je prednejši než nejaky..... 😠 Asi radšej dať na tanyju urobiť si kurz a isť von 😉 len keby aj to bolo take jednoduche...že?To poznam, ved som na tom podobne, ale musime byť trpezlivé 🙂

zuzana0612
27. júl 2011

@zabka60 a aké sú u vás možnosti zamestnania? máš nejakú špeciálnu školu? čo by si chcela robiť?

@sofokleska s lulu? neviem, sa tu už dávno neukázala. asi ju "zamestnáva" dieťatko... 🙂

zabka60
27. júl 2011

@sofokleska no ale ja neviem jazyk uceniee ma nikdy nebavilo a teraz to lutujem@zuzana0612no a nieje si s coho vyberat a moj sen,je mat nejaku malu utulnu krcmicku niekde na dedine a robit si sama na seba aj s mojou rodinou,alebo mam este jeden,mat farmu abo ranc a zit si sam pre seba...ale to su len sny

sofokleska
27. júl 2011

@zabka60 ani ja nie som na jazyku a toho sa prave bojim.Dat peniaze na nejaky kurz a nepojde mi to ☹ urad prace dava nenavratnu požicku 2000 eur na podnikanie ,ale podmienka je že sa musi min 2 roky fungovať.Podla mna krčma by išla....., to stale pojde 😉

zabka60
27. júl 2011

@sofokleska co to maas 2000eciek to je nic a zohnat priestory atd,neviem bojim sa do toho pustit teraz ked chceme babo,tie stresy a neviem ci by som mala nanu cas

sofokleska
27. júl 2011

@zabka60 jesne ja viem že to je malo zober si že ešte najsť priestor aj to treba platiť, zariadenie.....im ide len o to aby akože znižili nezamestnanosť 😀 ved prave je to dosť rizkantne rozhodnutie v tejto dobe ☹

zabka60
27. júl 2011

@sofokleska no vsak prave neviem mozno casom keby sa zlepsili podmienky alebo by sme nasli nieco co by sme zvladli...

sofokleska
27. júl 2011

@zabka60 mysliš podmienky na Slovensku....bo tie sa nikdy nezlepšia ☹

zabka60
27. júl 2011

@sofokleska ano ako inak stahovat sa nemozem kedze neviem jazyk by som bola vonku stratena

sofokleska
27. júl 2011

@zabka60 ja tiež, ale vonku by sa to na nas rychlejšie nalepilo ako na nejakom kurze. Každy kto tam už je hovorí že to je uplne ine ako bolo v škole a su tam taky kt ledva prechadzali(aspon čo ja poznam). Takže by sme prežili 🙂

zabka60
27. júl 2011

@sofokleska no mali by sme sa pobalit a utekaaat konecne by sa nam hadam aj zadarilo nieco

sofokleska
28. júl 2011

@zabka60 len keby to bolo take jednoduche, všetko tu nechať a isť.....

zabka60
28. júl 2011

@sofokleska no nieeje to je jasne....ja ti nevem ale tez by som sa asii bala

sofokleska
28. júl 2011

@zabka60 ved to cudzia krajina, cudzi ludia sama by som ani ja asi nešla.....dvaja predca toho viac zmožu ako jeden

stanca22
30. júl 2011

@zuzana0612 Ahojky, no tak tam kde sme mali kuchyňu, sme zrušili a bude tam spáľňa a tam kde je obývačka, bude kuchyňa, kde bola izba na prespanie, tam bude obývačka a tam kde bola ako tak spáľňa, zatiaľ bude hosťovská čo už je aj hotová, po čase keď otehotniem , bude tam už z nej detská izbička. Teraz robíme steny, plafón už máme a podlahy na samý koniec spravíme ... a premeny to budú dosť veľké, si predstav ako starý ľudia žijú v starých domoch, tak všetko to staré sme popálili, vyhodili, niečo prerobili na nové a bude to podľa mňa hotová bomba, na samý koniec 😉 🙂 Potom dám fotos všetkého na pár dní, keď bude koniec 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre