Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
11. sep 2011

@zuzana0612 poslúcha, kedy sa mu chce, teda podľa nálady, proste ako chlap, ale úcta výnimkám !!!
zajtra ide do roboty, takže s malým budeme znova sami a otca v noci viezla záchranka do nemocnice ☹ , ale už mu je lepšie, dostal epileptický záchvat 😒

zuzana0612
12. sep 2011

@tanyja joj, to mi je ľúto, že máte s otcom také problémy. a už sa mu to niekedy stalo?

tanyja
autor
12. sep 2011

@zuzana0612 nie, prvý krát a nakoniec mu zistili ťažký zápal pankeasu...ale už sa cíti zdravý a chystá sa domov 😀 , len pravda je taká, že sa skôr musí preliečiť 😵 😵

zuzana0612
12. sep 2011

@tanyja no to vieš... chlap v nemocnici... každý chce ísť domov čím skôr, ale chlap dvojnásobne. tak mu prajem, aby sa skoro uzdravil. zápal pankeasu nič moc príjemne teda

tanyja
autor
12. sep 2011

@zuzana0612 on je nedočkavejší ako mamička po pôrode, kým neuvidí svoje bábätko prvý krát 😀
mamča ide poobede k nemu, tak budeme múdrejší, čo povedia kompetentní

zuzana0612
12. sep 2011

@tanyja a bude teraz tu na Slovensku?

tanyja
autor
12. sep 2011

@zuzana0612 áno, nemôže cestovať a to mal ísť zajtra domov do cz , napíšem ti IP

tanyja
autor
18. sep 2011

@sylvia21 ahoj, ešte zvykneš nakuknúť na koníka? už sme sa akosi presťahovali na mail, ale tam si aspoň viac napíšeme a chcela som kuknúť ďalšie fotečky a vidím, že tu nemám žiadne iba jednu 😵
no ale slečny sú fakt podarené, za chvíľu budú džavotať jedna cez druhú 😀

tanyja
autor
18. sep 2011

@vika34 ako ste sa nakoniec dopracovali k mimču? spomínala si Brno, a Vika sa teší na bračeka?

zuzana0612
20. sep 2011

@tanyja ahoj, ako sa máte? také škaredé počasie je.... u nás prší od včera večera. chladno je... asi už teda prichádza jeseň.

tanyja
autor
20. sep 2011

@zuzana0612 však veď už aj jeseň pokuse tu je ale ešte predvčerom som videla lastovičky, tie sa veru neponáhľajú preč 😵 , u nás neprší ani nepršalo, iba trošku popŕchalo okolo pol desiatej, ked sme išli s malým domov a chladno tiež nie je, ale videla som počasie, tak u vás je fakt chladno a my si užívame teplé počasie 😎 , nespravodlivé 😀

zuzana0612
20. sep 2011

@tanyja no vidíš. to ja som dnes večer fakt vymrznutá prišla domov. 14 stupňov sme mali. ale zajtra má byť už lepšie. tak uvidíme.

tanyja
autor
22. sep 2011

@zuzana0612 včera večer som aj ja vymrzla, boli sme si na mlieko u svokra a veru poriadne už ťahalo a za tmy sme prišli domov, malý iba tak hľadel na svetielka von z auta, páčilo sa mu a vyzivoval, bála som sa, že zaspí 😀
a samozrejme, mal narušený stereotyp, takže o ôsmej nehrozilo spanie, ale až o 20.50 😀

tanyja
autor
22. sep 2011

@zabka60 ahoj, dávno si sa neozvala, ako pokračujete a postupujete ? nevieme nič, tak ak máš čas, napíš čo nové 😉

zabka60
22. sep 2011

@tanyja oooooo 😕 kocky ahojteeee.....no takze dnes sme 19dpo iui a mame negativny test a dnes prisla aj mrcha a tak sme sa objednali na druhe kolo,30.9 idem na sono a podla toho dostaneme datum druheho kola 😔 ....tak som sa tesila,ale teraz neviem zas ten stres ked bude po a potom testovat..joj.....no vy sa mi rychlo chvalte co novuckeho,veru dlhooo som tu nebola

tanyja
autor
22. sep 2011

@zabka60 čo už ja len môžem mať nové? snáď len to, že mi prišli objednané nové Salomonky na zimu 😉
vkladali ti ? a neteš sa dopredu, ja osobne sa neteším nikdy dopredu z dôvodu, že neviem ako to dopadne , ale ver, že určite to vyjde 😉

zabka60
22. sep 2011

@tanyja boli sme na iui,nam chyba ovulka,takze nejak nechcem ist na ivf,zatial urcite nie budeme skusat iui kolko sa bude dat...a drobec poslucha????este chodiss pracovat,boze kam si to chodila??? 😅

tanyja
autor
22. sep 2011

@zabka60 drobec poslúcha ako sa mu chce, keď je napapaný, tak samozrejme je zlapý a poslúcha a keď je hladný, tak je ušomraný 😠
pracovať nechodím, to som bola iba raz v AT na záskok na týždeň, teraz by sa mi nedalo chodiť ešte aj von
nerozumiem dobre tomu iui , keď nemáš ovulku, tak ako je to s vajíčkom?

zabka60
22. sep 2011

@tanyja ked nemam ovulku ani vajko nieje a tak som mala lieky clostil na vyvolanie ovulky,narastli s toho vajka a potom injekcia pregnyl a po pichnuty do 36hodin nastala ovulka a vtedy mi napichali spermijky,no ale nevyslo to...

tanyja
autor
22. sep 2011

@zabka60 pregnyl aj mne pichali, pamätám, ako som si to sama nechcela a bála sa pichať a nakoniec som minule pichala babke v AT inzulín 😉 práca ma donútila 😉 😉

zabka60
22. sep 2011

@tanyja ja som musela na pohotovost,bo ze ten sa do svalu a to ti nemoze len tak hocikto pichnut no a aj teraz sem tam ma tam pichne kde mi ho pichli

zuzana0612
23. sep 2011

@tanyja @zabka60 ahoj

@tanyja už veľmi skoro tma. je to už také na nič. teraz už nebude nič iné iba zima a tma. ráno bude tma, keď pôjdem do práce, poobede bude tma, keď pôjdem z práce.
@zabka60 a koľkokrát môžete mať iui? aj niečo platíte? budem ti držať palce, aby sa podarilo o týždeň

tanyja
autor
23. sep 2011

@zabka60 a mne doktorka povedala, že to si sama môžem pichať, ale ja od samého začiatku chodila k mojej doktorke, lebo neviem si predstaviť, aby som si sama pichla 😠 a poslednú mi tiež pichali na pohotovosti, lebo to mi museli večer pred zákrokom pichnúť

@zuzana0612 my sme dnes trhli rekord, spali sme do pol ôsmej 😵 , asi to napíšem do komína
takže bunda do ruky a baterka a ide sa do roboty a z roboty 😅

zabka60
23. sep 2011

@zuzana0612 ahoj..no vraj iui moze byt 6x do roka,ale neviem musim sa na to spytat,no pevne dufam,ze m ich tolko potrebovat nebudeme 😉
@tanyja noo mne ju pichli o 9 vecer stvrtok a sobotu sme mali zakrok....ty si mala preco pregnyl??

tanyja
autor
23. sep 2011

@zabka60 aby bola maternica dobre pripravená na uloženie oplodneného vajíčka, ja si to už presne nepamätám, predsa len my sme to absolvovali už pred 4 rokmi, ale presne viem, že som mala pregnyl

zabka60
23. sep 2011

@tanyja a to si ako acsto mala pregnyl??ja som ho mala len raz a to pred zakrokom

tanyja
autor
23. sep 2011

@zabka60 neviem, fakt už si to presne nepamätám, predsa len 4 roky dozadu je kopa času a možno som ho aj ja mala len raz, ale ešte nejaké hormonálne injekcie som mala, tie mi pichali do brucha

zabka60
23. sep 2011

@tanyja a ty si bola na ivf??na umelom???vtedy sa pichaju hormony do bruska

tanyja
autor
23. sep 2011

@zabka60 áno, bola som, len sa mi embryjko neujalo a na druhé už sme nešli, už sme boli finančne vyšťavení 😒

zuzana0612
23. sep 2011

@tanyja no veď to, že teraz bude tak, že ráno bude treba aj niečo teplešie na seba a poobede to ponesiem v ruke. ale už asi vytiahnem vestu, lebo mi iba v mikine bola zima ráno. a to ste si ráno teda pekne pospali

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre