Snažilky! Kúpte si psíka!

mimi28
25. júl 2008

som tu nova.chcela by som sa podelit o svoje skusenosti s vami snazilkami.snad to niekomu pomoze,alebo si ma precitajte len tak /z nudy/ 🙂
mam 9r dieta,no uz asi 6r.sa snazime o dalsie babo.obaja sme v poriadku.vyskusali sme rozne liecby,pitie cajikov,cvicenia a pod.
boli sme s toho uz obaja zufaly.stale sme mysleli na babatko a vlastne hladali chybu,a pytali sa,preco prave MY! ☹ som s tastna ze mam aspon 1 zdrave babo,ale ta tuzba po druhom je neuveritelna,a hlavne vtedy ked si poviete ze vy uz babo nebudete mat.
jedneho dna som stretla kamosku a odporucala mi kupit si psika,vraj ten mi prinesie BABATKO 😕 zasmiala som sa a opytala som sa ci vacsiu hlupost nevedela vymysliet?vecer som nad tym premyslala,no pokial nema clovek vztah ku zvieratkam,nie je co riesit!o par mesiacov na to,kamarat vravi:sestra kupila psika,o mesiac ostala tehotna...s usmevom na tvari som mu odvetila...vies ze psov sa bojim...debata skoncila.vecer som tak potichu ked manzel so synom zaspali,uvazovala,ze na tom moze byt kus pravdy..no hned ma to preslo,ved ja som sa psika nikdy ani len nedotkla.proste strach,a fobia zo psov...hned som zacala mysliet na nieco uplne ine.jedneho dna som si sadla na net,a nedalo mi,aby som si neprezrela nejakych malych bytovych psikov ale len takych kabelkovych 😀 akosi som nasla inzerat..zacala som citat o tom plemene. 😀 o tyzdden sme uz cestovali pre psika.steniatko yorksirak 😉 prvu noc som ani nespala.otazky typu:ako ho pohladkam?ako mu dam jest?ako sa budem s nim hravat,ked....proste jednoducho ten strach som stale mala...psik s vahou 600gramov a maly ako plysovy...na druhy den,uz spal pri mne v posteli..o mesiac na to,mi meskala mn.co nikdy u mna nebolo zvykom.
huraaa test ukazal ze som tehotna.to bolo radosti!
no nechali ma na pozorovani,pretoze nieco nebolo v poriadku.nebolo mimomaternicove,ale spontanny potrat.v nemocnici som si polezala,robili mi kyretaz.takze stastie v nestasti...
chcela som tym povedat ze nieco na tom je 🙂 teraz mame pauzicku,ale ja verim,ze sa nam to podari.uz aka taka nadej ze mozme mat babo 😉 psik mi robi len radost,a nedala by som ho za svet.
Aj to je jedna zo skusenosti;)

cukruska1920
25. júl 2008

mimi....uz som nad tym rozmyslala.--ale co s nim ked bude mimi?

eva7780
25. júl 2008

mimi asi to je skor o tom,ze prestanes mysliet na babatko a venujes sa psikovi,mne to zatial nepomohlo,asi preto ze psa mame uz dlhsie,este kym sme nesnazili o babo,tak by trebalo asi noveho psika

bambi7
25. júl 2008

to je zlate take male 🙂

mimi28
autor
25. júl 2008

cukruska.,,ved teraz o tom uvazujem 😢 ale nedala by som ho uz za svet..

mirip
25. júl 2008

podla mna je to blbosť a načo by som psa kupovala, jedného vlčiaka nabrúseného na cudzích mám doma a izbového fuuuuuuuuuuj by som nechcela ani za nič, ani mačku, ten bordel po nich a všade chlpy a navyše potom ked príde baby, baby a izbové zviera to nejde dohromady

mimi28
autor
25. júl 2008

evka...medzitym som mala zamestanie,zaluby a pod.bola som aj nezamestnana,proste tak sa mi to striedalo..neviem,mozno aj tak ako pises ty...fakt neviem,ale moj nazor je,ze na tom nieco bude 🙂

mimi28
autor
25. júl 2008

bambi... 🙂
mirip...tento jediny psicek nenechava po sebe srst 🙂 ma totiz vlasy 🙂 a ze za nim upratam pfuuh to nie je vela prace.a navyse stane sa mu to len obcas.on od malinka je nauceny vonku 🙂 ale neviem co bude az bude mimino ☹

sisipetka
25. júl 2008

ahojte, ja len tak na okraj - psik je fantasticky liek na bolest. Odkedy jedneho malickeho v rodine mame, tak sa vieme aj usmievat a bolest zo strany a nestastia je mensia.
A mozno ako pise mimi, tak pride aj dalsie mimi 😉

mirip
25. júl 2008

ved práve, izbové zviera a malé bábatká to nejde dohromady to povie každý gynekolog lebo može byť akékolvek čistitné predsa len to vždy bude len zvieratko

mimi28
autor
25. júl 2008

sisipetka veru,strasne sa to u nas odvtedy zmenilo.. 🙂
aj maly je uplne iny,aj celkovo,stakym malym pupikom zaspavat,mrnci si ked sa moze pritulkat,a dava vela lasky 🙂 ziadne drsniak,proste ako macicka 😉

cukruska1920
25. júl 2008

ja by som aj psika chcela ale ked si predstavim ze pride mimi a v tom pripade by som doma psa mat nechcela...jednoducho by som nemohla zniest psa tam kde je male babo..aj keby bol len malicky

aanetta
25. júl 2008

Ahojte ja som si psika kupila asi pred rokom prave kvoli tomu aby som tak nemyslela na otehotnenie.a nic ☹ nakoniec to riesime tak ze ideme na IVF.ale havovi som nesmierne rada a tiez by som ho nedala za nic na svete 🙂

mimi28
autor
25. júl 2008

mirip,fakt neviem co urobim...nie ste tu nahodou nejaka co mate v byte psicka a k tomu aj male babo? 😕

cikyta
25. júl 2008

cukruska.....Máme psíka a nevadil by mi pri bábätku.Bude odolnejšie,žiadne alergie,žiadne fajnové a psychicky sa bude dobre vyvíjať....atd.Taký psík je čistotnejší ako niektorí ludia.To je môj názor a ked som vchádzala do sanatoria pre neplodniosť....prvé čo bolo,čo som povedala mužovi bolo:"...Nech je to čokolvek,prečo nemôžem mať dieťatko...urobím pre to všetko na svete okrem dvoch vecí-nikdy sa nevzdám teba,alebo čikyty"Sme predsa rodina a nebyť psíka už som možno v blázinci.Psychicky ma drží nad vodou a neberiem si to tak smrtelne vážne,že ešte nemám bábätko.Ale viem,že aj to bude a to 100%. 😀 😀 😀

mimi28
autor
25. júl 2008

cikyta jeee ake mile 🙂

sisipetka
25. júl 2008

mimi tomu verim, my toho psika nemame priamo doma, ale u mojej maminy - vzdy sa vsak tesim, ked ideme k nasim. Cez vikendy ho berieme von, niekedy u nas prespi....je to taky nas maly milacik. A neviem si predstavit, ze by som ho dala prec. Najkrajsi je, ked lezim na gauci, pozeram TV a on mi vyskoci na deku a pozera so mnou 🙂
A co sa tyka zvieratiek doma a babatiek, asi kazdy ma iny pohlad, ale samozrejme na jeho osobnom rozhodnuti 😉

ewwe
25. júl 2008

ja milujem psov, ale najviac mojho pudlika, ona normalne vyciti ked mi nieco je a dokaze ma rozveselit, je to moje mojko, neviem ako tie najmensie deti ale tie rocne si myslim ze to je uz uplne v poho, moj rok a pol stary synovec ked vidi mojho psa tak keby ste videli tu radost ked sa hraju, a myslim si ze bude mat dieta vatsiu imunitu, a zvladnut sa da naraz aj dieta a aj maly pes

sisipetka
25. júl 2008

a prave dnes som citala - domace zvieratka su pozitivnym prinosom pre psychicky a motoricky vyvoj dietatka. Samozrejme nie pre kojencov 🙂 avsak nezakazuje sa mat pri novorodeniatkach zvieratka - dolezita je hygiena a starostlivost rodicov 😎

cikyta
25. júl 2008

Tak sisi...........tak! 😉

katulienka.
25. júl 2008

my mame maleho pudlika, dve fretky a rybicky a vobec v tom nevidim prekazku, ze o rok bude aj dietatko. zvieratka su clenmi rodiny a ak podrastu, netreba sa o ne tolko starat. deti, ktore vyrastaju medzi zvieratkami nemavaju alergie, ani astmu a su odolnejsie. samozrejme, pes by nemal chodit do postielky a tak.

sisipetka
25. júl 2008

ciky - ty si vsade, ty rychlobezka 😀

cikyta
25. júl 2008

Lietam ako duch!.....................Ja vás tu mám všetky pod palcom! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienocka235
25. júl 2008

my mame psika.. a aj dve macicky.. britske modre lilave.. a v pohode.. mala ich zboznuje.. a od mala bola v kontakte so zvieratkami.. a nevidim v tom problem..

cikyta
25. júl 2008

lienocka................iba ten,čo nemal nikdy psíka,iba ten bude na nich kydať.A ten,čo nemá rád zvieratká.......ten nemá rád ani ludí-a nieje to dobrý človek!!!!!!

alena22
25. júl 2008

ahojte mimi ani pudlik nenechava srst po sebe ja som tiez mala velke problemy otehotniet a ked uz tak som potratila kupili sme si psika ako nahradu za babetko mala som taku potrebu sa o niekoho starat muz mi bol malo 😀 o tomto som nevedela ze to zabera.Nakoniec zistili pricinu mojich problemov stitna zlaza a po jej vybrati som na treti mesiac mala krasne dve ciarocky a teraz mame aj psika aj nasho synceka a krasne sa spolu znasaju su ako brat a sestra 😅

dicinka1
26. júl 2008

ajojte..tiez som rozmyslala nad kupou psika...u nas je problem spermiogram...takze tazko by sa to podarilo...aj keby sme mali psika....ale ked sa nepodari to druhe IVFKO...TAK SI URCCITE KUPIM TOHO PSIKA...CO SA MU DA ROBIT FONTANKA...TEN MALICKY...ASI YORKSHIRSKY TERIER..NIE?TAKY ZLATO HNEDY CO MA DLHU SRST...ALE BUDEM SA BAT...AZ MI UMRIE..TO BY SOM ASI NEPREZILIA....

cikyta
26. júl 2008

Bohužial dicinka.....on síce umrie skôr ako my,ale práve preto mu musíme urobiť život krásny a v spokojnosti bude žiť dlhšie ako iní psíkovia..... 😉

dicinka1
26. júl 2008

ASI BY SOM SI HO NECHALA V BYTE..ALE TO BY ZACAL HNIT... ☹ ☹ ☹ fnuky....ja zvieratka milujem...a hlavne psikov,kone,macky,skreckov...nieco take s ktorym si mozes vytvorit take priatelstvo.....neviem to vysvetlit-....

cikyta
26. júl 2008

Nemusíš vysvetlovať dici....Ludia,čo majú srdce na správnom mieste ťa chápu,čo chceš povedať a tí ostatní nás nemusia trápiť-tých trápi sám život tým,aký sú krutí a nepoznajú skutočnú Lásku. 🙂 Sú to chudáci,aj ked si to nie vždy uvedomujú včas.

dicinka1
26. júl 2008

ano cikyta..mas pravdu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre