Snažilky november 2013

otomanko12
14. okt 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂

otomanko12
autor
10. nov 2013

@aluska11 nech Vám to tuli - tuli vyjde na dve čiarky 😀 .

otomanko12
autor
10. nov 2013

@hatapkagb ďakujem pekne 😵

otomanko12
autor
10. nov 2013

@rybkaa ahoj, prešla som s našou témou sem,aby nás z tej laparoskopky nestiahli 😀 . Caro som skúšala aj ja, ale vravím káva je káva- kofeín je kofeín, ja som teraz v práci a idem na obed a ešte stále som sa neprebrala, a keď sa napapám, tak sa mi bude zas driemkať - ako to býva v poslednej dobe zvykom. 😅 . Ja by som prespala aj dobu ľadovú, čo sa mi stále oči zatvárajú. 😔

rybkaa
10. nov 2013

@otomanko12 no presne aj ja som ako matoha kym si nedam kavu 🙂 preto aspon slabu si robim, dam si do velikanskej salky a polovicu dolejem mliekom, ktore znizuje kofein - tak som citala a rovnako aj cukor. Takze myslim, ze jedna ma nazabije, lebo inak ma zabije sef ze som cely den nemozna 🙂

rybkaa
10. nov 2013

@otomanko12 neviem si sa coskoro nepresunieme do juloviek 2014 🙂 zajtra idem k dr.a dufam, ze mi potvrdi moje podozrenie co mi ukazuju ciarocky na teste 🙂

otomanko12
autor
10. nov 2013

@rybkaa držím všetky prsteky aj palčeky, aby ti to potvrdil. Ja si ešte počkám do stredy, ale to ide pomaly 😖 . Daj vedieť ako si dopadla, nech sa tešíme s tebou 😀

rybkaa
10. nov 2013

@otomanko12 objednala ma hned na pondelok nastatie, dlhsie by som uz nevydrzala cakat 🙂 ale asi sa nieco deje, robim tt denne a furt palice silneju, uz mam slusnu zbierku 🙂 tak drzim silno palce aj tebe, nech to do stredy vydrzis a potom pridu dobre spravy 🙂 ved je november, 11-ty mesiac, tie dve jednotky su ako dve palicky, je to dobre znamenie a zajtra je dokonca 11.11. 😀

otomanko12
autor
10. nov 2013

@rybkaa tak to máš pravdu, že tie dve 11 sú ako paličky 😀 . Máš celkom magický dátum, no ale ani ja ho nemám len taký, že 13.-tého. Joj. Dúfam, že mi prinesie šťastie. Synátor má pekný dátum narodenia 12.12.2005 a hodina o 5 min. 5. 😀 . Vedel sa narodiť 😀 . Tak zajtra teda čakám pozitívne správy ako tie tvoje testíky. páčko a budem myslieť.

23petka
10. nov 2013

@rybkaa nezabudni dat vediet ako to dopadlo u dr.ale verim v to,ze uz si 🙂

rybkaa
11. nov 2013

@23petka
@otomanko12 kočky, no bola som, urobila mi sono, ale ešte tam nič nevidí, len nejakú mini čiernu bodku, skonštatovala: "aha, tu sa niečo robí" 😀 mám prísť ešte raz budúcu stredu, že to ešte kukne, či to rastie alebo čo.... test mi dnes ráno hneď vyskočil na dve tmavé koľajnice, ale povedala, že to vyzerá na 5+3 tt, tak je to hraničné

neila
11. nov 2013

@rybkaa tak držím päste, nech to dopadne dobre, nech sa fazuľka drží a krásne rastie....

rybkaa
11. nov 2013

@neila ďakujem 🙂 no dr. zatiaľ nič nevidela, len čiernu mini bodočku, tak mám prísť budúcu stredu, lebo som akurát 5+3 tt a to je také hraničné, že viac vidno až po 6-7 tt, tak hádam sa udrží 🙂 tak zatiaľ ostávam snažilka....

23petka
11. nov 2013

@rybkaa tak drzim palecky...a z krvnych testov nezisti viac?

nikol2515
11. nov 2013

Bambulky, tak zbytocne som tu k vam zabludila, i ked bol test po dvoch dnoch meskania ms negativny (piatok), v nedelu sa mi uz ukazal dusik, ktory silnie 😉 . Som nadsena a plna ocakavania, 19.11 idem k dokimu, tak drzte paluchy. A @rybkaa pod nahliadnut k nam-Termin porodu Jul 2014, je nas tam vela ktore este ani neboli u dokiho 🙂 . Pa a drzim prstiky vsetkym.

rybkaa
11. nov 2013

@23petka krv mi zatiaľ nebrala, tak nevieme viac

rybkaa
11. nov 2013

@nikol2515 už sa k vám rútim 🙂 mne dokina ešte nič nevidela, ale už týždeň mám pozitívne testy, najprv to začalo duchom, dnes ráno už koľaje ak svet 😀 tak týždeň ešte vydržím a hádam sa mini čierna bodočka zväčší 🙂

miriam24
11. nov 2013

@rybkaa .. tiez som mala len ciernu bodku a teraz je z nej krasny zdravy 5 rocny skolkar a dnesny oslavenec 🙂

mne prave konci mrcha, mozeme zacat pracovat na dalsom mimi, tak dufam ze tento mesiac budu aj // 😉

alienka000
11. nov 2013

@rybkaa a si sa nepytala na krvne testy? tam by ti to potvrdili. Ja som bola 4tt + 3 ked nic nevidela, dva dni na to som sla na krv a 4tt + 6 mi uz potvrdili tehu.
Nedopadlo to sice dobre, ale tento mesiac ideme skusit znovu, tak zbieram pozitivnu energiu 😀

rybkaa
11. nov 2013

@miriam24 jeeej, tak to si ma potešila 🙂 bo ja už v strese, že čo to teda je, že mrcha nikde, testy červené a na sone bodka, tak dúfam,že z bodky bude o 10 dní fazuľka 🙂 vďaka za povzbudenie a malému oslávencovi prajem krásne narodeniny 🙂

rybkaa
11. nov 2013

@alienka000 je to ešte zbytočné a ak mi na teste vyšlo pozitívne, aj krv by ukázala tehu, tak radšej to chce vidieť, preto mám ešte raz dojsť o 10 dní, kedy to už bude vidieť, tak som zvedavá 🙂

otomanko12
autor
11. nov 2013

@rybkaa ahoj aj ja som mala taký postup. V pondelok prvé vyšetrenie a tiež sme mali guľôčku a na budúcu stredu ďaľšie sono. Ináš gratuľujem!!!! Veľmi sa teším. 😀 😀 😀 😀

23petka
11. nov 2013

@rybkaa gratulujem 🙂

mia_95
11. nov 2013

Ahojte 😉 Takže baby, pripájam sa aj ja do tejto skupiny 🙂 Snažíme sa o 2 bábätko, keďže s tým prvým nám to nevyšlo 😒 Ale nevzdávame aj keď mrcha chodí neželane... Dúfam, že to tento krát už víde, tak držte palčeky prosím 😉

otomanko12
autor
11. nov 2013

@mia_95 ahoj, jasné držíme palčeky - všetky 😀 . Ináč vitaj 😀 😀 😀

rybkaa
12. nov 2013

@otomanko12
@23petka ďakujem kočky, hádam sa z guličky stane fazuľka 🙂 dlho šmátrala a nebola si istá, neviem, prečo mi ani krv nevzala.....mám prísť v stredu, potom sa uvidí

majusik26
12. nov 2013

ahojte vie mi niekto poradit chodil uz niekto na vysetrenia s riesenim ovulacie folikuli a bral klomifen a podarylo sa jej otehotniet?

nuklia
12. nov 2013

Tak sme sa aj rozhodli, ze sa ideme snazilkovat... Tak nam drzte palce, aby nam to dlho netrvalo a mali o jeden vianocny darcek naviac... 🙂 Mate nejake zarucene tipy co funguje? 😀

hatapkagb
12. nov 2013

@majusik26 nie som na sk.ale ja nemam ovulaciu a beriem lieky v den druhej mrchy po 5dni a na 12den idem na sono ci mam vsetko ok a kolko folikulov mam.

majusik26
12. nov 2013

@hatapkagb a ty planujes babo?
uz kolko krad si to absolvovala?

hatapkagb
12. nov 2013

@majusik26 bola som uz 2 krat buduci tyzden stvrtok idem zase lebo zase mrcha prisla,ano snazime sa o babo uz 5rokov a o prvu dcerku sme cakali 7rokov.Ides prvy krat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre