Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

zuzik1927
24. okt 2013

@sisawalter ale snad keď uz boli 2 čistky tak uz budu len silniet 😉 kedy si si robila 1x test? Ja si asi pojdem dnes kúpiť a testnem lebo uz asi nevydrzim

sisawalter
24. okt 2013

@zuzik1927 1x na 5den po ovu bol negat., 2x 11dni po ovu bol negat, 3x na 14den po ovu boli // ale jedna slabulinká, 4x idem robiť na 16den po ovu.
Mna valakalo to hnedé špinenie den pred mrchou, ale vyčítala som ze to mohlo byť uhniezdovanie, a na teste den na to boli už //

zuzik1927
24. okt 2013

@sisawalter tak teraz neviem či mám testnut alebo ešte pockat...

sisawalter
24. okt 2013

@zuzik1927 kolko dni ti mešká ?

zuzik1927
24. okt 2013

@sisawalter tak len 1-2 viac nebude

sisawalter
24. okt 2013

@zuzik1927 mne dnes meska druhy den, a robila som si test v den ked mi mala prist. Urob si zajtra rano test, kup si mamatest mas tam 2ks a uvidis na com si ked nebudu // urob si o 2dni

zuzik1927
24. okt 2013

@sisawalter no tak ja dneska skocim do lekarne a uvidíme, či z toho niečo bude 🙂

sisawalter
24. okt 2013

@zuzik1927 ako dlho sa snažíte?? Ak ti mešká, je to na dobrej ceste, mna dnes uz presli tie bolesti ako pred mrchou

zuzik1927
24. okt 2013

@sisawalter snažíme sa ešte len od jula cca, vy ako dlho? No možno je, ale nemám pravidelnu Cize tak nějak..ale odsledovala som si ovu, a od toho o 14 dní by mali prist nie ?

sisawalter
24. okt 2013

@zuzik1927 my sme začali 1.oktobra, čiže pred par dnami , tak by mi to prišlo neuveriteľne rychle oplodnenie 🙂 .
Ano píše sa že 14 dni nato by ti mala prisť. Ja som mala 2x po sebe negat az po špinení mi ukazalo //, zajtra rano skus budes vediet na com si

zuzik1927
24. okt 2013

@sisawalter no tak to by ste mali super, keby sa tak podařilo, teda uz sa asi aj 🙂 no uvidím ako zejtra, či nepridu ale nikdy mi tak nebolo ako teraz, tak divne

saskiaaa
24. okt 2013

Dnes konecne gyn.vysetrenie konecne zistenie plodnich dni a ide sa nato 🙂 minuli mesiac sme ich presne minuli nahoda 🙂

saskiaaa
24. okt 2013

@zuzik1927 ahoj vydela som tvoju diskusiu plodne dni mi povedal ze najcastejsie su medzi 12-16 dnom od menstruacie takze vyskusame a uvidime ale kazdy to ma individualne 🙂

zuzik1927
24. okt 2013

@saskiaaa no ved to ze je to indivuálne, ja som nemala v strede asi nikdy, lebo mne stale cca 7 dni meskala ms. Odkedy sme sa zacali snazit, az tento mesiac som si ista kedy bola ovu. Snazime sa od jula cca, v auguste meskali a potom prislo len spinenie a v septembri mi prisli skor o 2 dni cize som to mala nejake rozhadzane ale tento mesiac som to konecne mohla odsledovat 🙂

saskiaaa
24. okt 2013

@zuzik1927 mno aj ja to mam vseliako rozhadzane kazdy mesiac mam inac mi sa snazime od agusta a jak vidim neni to lahke trafit plodne dni 🙂 ale ovu testy si nechcem kupovat zbitocne by som bola nervozna 🙂

beruska141
24. okt 2013

@zuzik1927 testnuuuuuuuuut 😎

zuzik1927
25. okt 2013

@saskiaaa tak přesně, ja ešte tiež neriesim ovu testy, ale keď sa nepodaří do decembra tak asi ich zacnem pouzivat 😉

zuzik1927
25. okt 2013

@beruska141 Jooj vies co ráno som nestihla, lebo skoro do roboty som isla, skusim na obed, aj keď neviem či daco ukáže, ale ms nepřišla 🙂 zatial

googwife
25. okt 2013

Ahojte...som tu dlho nebola dostala som vražednú kombináciu ( dúfam že posledná) Menštruáciu, syna na antibiotikách a asi by sa aj mne jedny zišli cítim sa ako zbytý pes ☹ aspoň že manžel išiel preč bo ešte aj o neho by som sa isto musela starať. Tak dúfam že za týždeň sa toho strasiem a môžme zdravý pracovať na bábetku. 😉 a všetkým čo čakáte držím palce 😉

neomea
25. okt 2013

@googwife držím palce nech je ďalší pokus úspešný 😉

@zuzik1927 ja som to nevydržala a urobila som si ho v práci na wecku okolo obeda 🙂 a ukázalo.. tie citlivejšie testy sú údajne celodenné, potom keď som si robila kontrolný ráno, nebolo to o nič tmavšie... 🙂

zuzik1927
25. okt 2013

@neomea ja Idem o chvilu z roboty a Idem na to 🙂

googwife
25. okt 2013

@neomea dakujem

googwife
25. okt 2013

@zuzik1927 držím palce až sú tam // 😉

zuzik1927
25. okt 2013

@googwife keby chceli byt, bola by som šťastná 🙂

neomea
25. okt 2013

@zuzik1927 netrpezlivo čakáme 🙂

zuzik1927
25. okt 2013

tak uz vam idem pisat, prave som si urobila test ( dost neskoro), ale bola tam iba jedna / 😒 ale ms neprisla zatial, skusim testnut v pondelok, ked nahodou nepride...sem tam sa mi zdalo, ze tam vidim nejakeho ducha, ale to sa mi asi iba zdalo...aj ked mne sa zdalo ze aj ta testovacia ciarka bola nejaka slaba...a potom som si vsimla ze malo byt namocene 15s a ja som mala asi len 5 - 10, tak neviem ci to mohlo ovplyvnit...

neomea
26. okt 2013

@zuzik1927 urcite by som si ho na tvojom mieste po par dnoch zopaakla

nikol2515
26. okt 2013

Ahojte kocky, pridavam sa k vam. Mam 7 rocny vztah a cca pred dvomi mesiacmi som vysadila HAK a snazime sa o vytuzene mimi. Minuly mesiac nam to nevyslo a moj vnutorny pocit ma sklamal lebo som mala take priznaky, boli to zrejme nasledky po vysadeni. Celkovo som tak zvlastne naladena, snazim sa odpozorovat si ovulku, aj sa "testujem" a akosi nic nebadam ako na teste, tak ani na sebe. Mam 16 den cyklu... 😖

zuzik1927
26. okt 2013

@neomea ahoj, no pokial nepridu, urcite zopakujem

majusik26
26. okt 2013

No mi sa snažime o prve babo mrchca mi maska 6dni a test ukazuje jednu palicku a jednu slabu takze nevieme prsene ze co 😉 mate niekto skusenosti s testami v tehotenstve

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre