Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

slnecnica00
27. okt 2013

ahojte aj ja sa k vam pridam aj my sa snazilkujeme od augusta berem kyselinu listovu tak uvidime 🙂 drzim vam vsetkym palce 🙂)

majusik26
27. okt 2013

@asemilka
som s BA no byvam tu. a nevies mi nahodov poradit nejakeho dobrho ginekologa alebo ginekologicku tu v BA NO RAZ BY SOM DOBEHLA BOLA BY SOM RADA

majusik26
27. okt 2013

@asemilka
URCITE BY SOM PRISLA A EMILKA MA KOLKO?

zuzik1927
27. okt 2013

@voskovka testovala som v piatok vecer, ale nebolo tam nic, teda mozno som aj zazrela nieco, ale velmi slabe...ale aj ta testovacia bola slabsia, neviem kratko som mala namocene...teraz cakam a ked tak zajtra alebo v utorok testnem znovu 🙂

asemilka
27. okt 2013

@majusik26 Emily má rok aj dva mesiace 🙂

hennyinnsbruck
27. okt 2013

Ja sa o tyzden- tiez chystam testovat ak mi nepride menstruacia ktoru som uz od jula nemala....ked som bola u lekara mi vravel ze som po ovu,vtedy nejako sme aj mali sexik tak uvidim....
Priznaky sice nemam,len pred par dnami ma veeelmi bolel vajecnik ked bol vomne,ale to asi s tehu nema nic spolocne ze?....takze uvidim.... 😎

slnecnica00
27. okt 2013

Ja mam zas plodne dni tak sa snazime. 🙂 dufam ze sa podari... 🙂

hennyinnsbruck
27. okt 2013

@slnecnica00 drzim palce aby to vyslo! 😉

slnecnica00
27. okt 2013

@hennyinnsbruck Dakujem velmi pekne...aj ja ti drzim palceky 🙂 nech sa to vsetkym podari 🙂

hennyinnsbruck
27. okt 2013

@slnecnica00 dakujem, ja som sice skepticka, ale nemozne to neni,chi.....
Hadam sa coskoro podari...

slnecnica00
27. okt 2013

@hennyinnsbruck tak tak 🙂 musi sa 🙂 ci teraz alebo neskor...Musi sa dufat ...... My sa snazime 3 mesiace a uz som na nervi...to si neviem predctavit tie ine zeny ktore to maju aj rok aj viac klobuk dole....

tinka1003
27. okt 2013

@majusik26 chapem, ze si smutna, potesila si sa, ze si tehu, ale toto sa inak stava, ze sa oplodnene vajicko neuchyti a zena dostane menzes a ani nemusi vediet, ze k oplodneniu doslo. Bol tam asi nejaky problem, a telo sa s tym vysporiadalo samo. To je ten lepsi pripad, moje telo to neurobilo a musela som riesit zakrok v 10tt ked uz som sa vytesovala, ze som v tretom mesiaci a oznamila tehotenstvo celej rodine 😒 . Sam doktor povedal, ze skoda, ze si s tym telo nepodarilo. Ide sa dalej 😉
@hennyinnsbruck ty si od jula nemala MS a este si sa netestovala?
@slnecnica00 prijemne snazenie sa a nech vam to vyjde 😉

hennyinnsbruck
27. okt 2013

@slnecnica00 dufam nas pripad to nebude, tolko dho snazilkovat ☹
Treba byt optimisticky a hlavne, nemysliet stale na to

hennyinnsbruck
27. okt 2013

@tinka1003 tinka u mna je to trosku inak...ja v juli vysadila hak, prva menstruacia prisla a odvtedy nic....2x bola na vagin ultrazvuku,druhy krat koli bolestiam,vsetko je ok.memstruacia by mala cochvilu dorazit...
Prvy krat mi to vravel lekar v septembri a stale nic 😀
Ale som stastna uz len z toho ako mi lekar povedal ze som ovulovala, a bez toho to predsa nejde ci? 😎
Telo sa mi konecne po troch mesiacoch zacina prebudzat co je super.hak som brala 12rokov.

Mne hrozne preskakovalo baby...ked mi menstruacia meskala ,som dufala ze som tehu. Behom dvoch tyzdnov som si 4testy urobila, sledovala sa,no hrozne....len babo som mala v hlave,ine nic....
Potom som si povedala, heny,nemysli na to, a uzivaj si zivota kym babo neni. Lebo potom si ho dlhsie neuzijes 🙂

gabika827910
27. okt 2013

@slnecnica00 Ahojky ja patrim medzi tie co uz rok a pol sa snazilkuju a este pred 10 mesiacami som aj potratila,odvtedy kazdy mesiac dufam a dufam a stale nic ☹

hatapkagb
27. okt 2013

@slnecnica00 no veru nechci si to ani predstavit ake to je utrpenie cakat a kupovat testy skoro kazdy mesiac.pri prvej dcerke na nu sme cakali 7rokov na sk ma odpisali tu v sev.irsku mi pomohli na sk mi 3lekari povedali neplodna viac nic neurobili.a teraz preslo 5rokov a snad to vyjde konecne.uvidime ci mrcha pride alebo nie.Ale baby hore hlavu nemysliet velmi na to lebo to nevyjde

majusik26
27. okt 2013

@tinka1003
a ty mas uz babo? ale ja som mala len taky jeden den sylnejsi dnes uz taky slaby

voskovka
28. okt 2013

@zuzik1927
@asemilka baby ja dnes takto........ vyzerame nadejne 🙂

asemilka
28. okt 2013

@voskovka niečo tam vidím 🙂 nech to silnie 🙂 o dva tri dni skús znova. Hcg rastie skokom 🙂

voskovka
28. okt 2013

@asemilka no chcem v stredu este jeden tento a v piatok digitalny urobit 🙂

asemilka
28. okt 2013

@voskovka uvidíš, v stredu budú paličky silnejšie 🙂

neomea
28. okt 2013

@voskovka jeej vyzera to slubne pfuj pfuj pre stastie 🙂 ak mozem otazocku, aky je ten digitalny? co to vie co ine nie? 🙂

voskovka
28. okt 2013

@neomea to je taky ktory ti vypise tyzdne kolko si tehotna....a aked ti to ten potvrdi tak isto iste si tehotna....
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

neomea
28. okt 2013

@voskovka ahaaaa no tak to vyskusam 🙂 vdaka za odpoved 🙂

nikol2515
28. okt 2013

Halo zienky vidno tu vlastne tie moje psanicka? 🙂 chcem sa s vami podelit o moje pocity, tak teda mame po plodnych dnoch. Momentalne pocitujem taky tlak vo vajecnikoch a niekedy ma aj picha v pravom, prsia su citlive. Tak velmi dufam ze to vyjde. Uz len pockat ze nepride mrcha a testikovat 😀 Taktiez sa pripajam a zelam vsetkym kockam nech to vyjde!

hatapkagb
28. okt 2013

@nikol2515 aj ja cakam velmi som zvedava ci sa podarilo.pisala som v inej teme ze vcera o pol siestej som sa zobudila na silnu bolestpri lavom vajecniku akokeby ma kopla elektrika urobilo take bum a potom uz nic.no spomenula som to susede a povedala ze to mala pri oboch dcerkach ze sa speria dostala tam kde mala...tak neviem netesim sa vopred.Aj ked v piatok na gynde mi povedala dr.ze to musi vyjst su krasne 2 folikuly takze uvidime

hatapkagb
28. okt 2013

@voskovka po akom case si si urobila test?

voskovka
28. okt 2013

@hatapkagb mala som mat ms v sobotu nedelu a vlastne mi akokeby dnes den meska.

hatapkagb
28. okt 2013

@voskovka aha ok tak super,drz sa.tesim sa s tebou snad aj mne to vyslo kto vie

zuzik1927
28. okt 2013

@voskovka čau to jw super, nech to silneje...aj ja by som chcela vidiet niečo take....som zvedava ako to pojde dalej.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre