Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
sara32
30. okt 2013
@neomea :-N na prvy sup, no krasne :-p no tak uz len cakat 😞
neomea
30. okt 2013
@sara32 áno, žiaľ len čakať.. mňa dnes akosi podivne popicháva tu i tam v podbrušku na pravom boku, neviem čo to za výmysel, hádam to je normálne, zatiaľ sa k dokimu nechystám =-)
martinamk
30. okt 2013
No Zienky vidim ze tehuliek pribuda to sa tesim 🙂 ja teraz len cakam ci sa podarilo a ci nie, uprimne teraz na to nejak nemam cas mysliet, dcerka ma nadchu a idu jej zuby tak mame vesele noci. Inak pri prvom tehu som zistila ze som tehu az v nejakom 7 mom tyzdni. Vobec som nemala ziadne priznaky len som vkuse mala pocit ze mi ma prist ms. Isli sme na turu na Dumbier a straaasne som nevladala 🙂 pocas tury som sa rozpravala s mojou mamkou ze ako mi vadia rozne pachy vone a ona ze moja zlata bez si kupit test 😃 az ked som to mala potvrdene ze som tehu sa na mna zosypali vsetky priznaky a zacalo mi byvat zle riadne...
slnecnica00
30. okt 2013
Caute baby no mame po ovu tak dufam ze sa zadarilo drzte palceky....vsetkym babam drzim palec nech sa zadari co najskor 🙂 pekny dnik vam prajem 🙂
kiwi82
30. okt 2013
ahojte baby, tak sa hlásim aj ja do klubu snažiliek, začali sme tanto mesiac, dnes som 25den cyklu, už som si aj robila pár testíkov ale žial nič zatial, ešte skúsim neskor. aké testy kupujete? ja v DM tie pepino sú lacné tuším 1.36 e a teraz majú akciu 1+1 grátis. tak veľa šťastia ženušky, vonku je chladno, v byte sa nekúri, tak sa treba tuľkať s polovičkou 😃
gabika827910
30. okt 2013
@slnecnica00 Drzim ti vseeetky palusky 🙂 mne zacina ovu dnes,vecer nato supneme a dufam,ze to uz bude mat pozitivny vysledok .
saskiaaa
30. okt 2013
Babenky dnes ma od rana boleli vajecniky a priserne krce som v 19 od ms bude to ovulka. ? Kolko by mala trvat kedze priatel pride az vecer 🙂
tamtadam
30. okt 2013
tak baby ... konečne som dolúskala tému snažiliek s INOFOLICOM ... a som rozhodnutá ... od nového cyklu idem do toho ... už ho mám objednaný .... tfuj tfuj tfuj mohol by pomôcť 🙂 dnes som 22 DC, prisahala by som že ovu som mala včera (hlien, bolesť vajec), ale dnes teplota stále nízka ... už si sama zo seba robím srandu, no čo dodať !!! vrrrr
neomea
30. okt 2013
@saskiaaa ja som si citila poslednu ovulaciu v jeden den popoludni, vecer, az do druheho dna rana.. kdesi som citala ze plodnost vajicka je cca 16 hodin ak sa nemylim, ale neviem to na fix..
slnecnica00
30. okt 2013
@gabika827910 budem dufat aj ja ti drzim palec 🙂 uz berem aj kyselinu listovu aj vitm. B aj stravovanie je lepsie pohybu mam dost v praci cely den na nohah a chodenie takze dufam 🙂a hlavne myslim pozitivne
gabika827910
30. okt 2013
@slnecnica00 aku beries kyselinu listovu,ja som mala acidum folicium od dr.,ale som ju vysadila,nerobila mi dobre,tak som si kupila len v lekarni.A vit.B naco?Ja som tiez zmenila stravovanie,nasadila som hodne zeleniny,ovocia a alchemilkovy caj.
saskiaaa
30. okt 2013
@neomea dakujem za odpoved uvidime co to dnes vecer da 🙂 snad sa uz podari 🙂
zuzik1927
30. okt 2013
ahojte baby....tak prisla ta mrcha mrchava...nevadi, ked konecne skonci tak ideme na to dalej 🙂🙂 mozno november bude nas stastny 🙂
tinka1003
30. okt 2013
@zuzik1927 skoda, ale ako pises nevadi, ide sa dalej...prajem prijemne novembrove snazilkovanie...bude vela dlhych chladnych studenych vecerov 😉
Ja mas este tyzden do MS, som zvedava co bude.
sara32
30. okt 2013
@neomea to sa ti len vsetko asi roztahuje, nic nebojkaj :-N
slnecnica00
30. okt 2013
@gabika827910 mala som malo vit B tam bekomplex kyselinu listovu tiez len v lekarni bez predpisu...ten cajik tiez pomaha?no ja mesko a k tomu zeleninku a namiesto sldkosti ovocie 😛
manddarinka
31. okt 2013
Baby, potrebujem počuť, čo si myslíte o mojej situácií. Minulý cyklus som pila alchemilkový čaj po ovuláciu (približne po ňu, lebo neviem kedy ju presne mávam).. a zhruba týždeň pred koncom cyklu som začala mať také divné pocity - akoby pichanie v podbrušku, niekedy na pravej strane, niekedy na ľavej a niekedy som mala pocit, že to je skôr na boku ako v podbrušku.. V tom čase som premýšľala, či to nie je náhodou tehu.. Ale v pondelok som dostala menšt. ..teda, v PO som len špinila, v UT som mala silné krvácanie a včera a dnes už opäť len špinenie.. Toto sa mi ešte nestalo. Väčšinou mávam krvácanie viac dní.. a teraz v podstate iba v jeden a už len špinenie. Myslíte si, že to mohol spôsobiť ten čaj? Čítala som niekde, že pomáha aj pri silnej menštruácií.. Alebo že by to bolo predsa len tehotenstvo? (čomu nejak neverím ale tiež som čítala, že sú aj také prípady, že ženy krvácajú pravidelne aj počas tehu).. Neviem čo si mám myslieť a nemám chuť ani kupovať test za týchto okolností.. (vo svojej hlave som si to nejak tak vysnila, že mi raz vynechá menštr a ja až vtedy pôjdem kúpiť test..). Prosím, povedzte mi čo si o tom myslíte. Túžime po 1. bábätku a tak nemám žiadne skúsenosti.
Teba @ingrid2410 tu označím, lebo viem, že ten čaj piješ.. možno máš s ním podobnú skúsenosť?
neomea
31. okt 2013
@sara32 jop, prečítala som si čosi o tom ešte včera a ukľudnila som sa keď som zistila že to si len moja omrvinka robí miesto vo mne 😃
hennyinnsbruck
31. okt 2013
Baby ja si tak o tyzden urobim test....priznaky asi ziadne...len asi tyzden po ovu som len dva tri dni vela curala, vela v noci spala a bradavky boleli....uz mi nic nie je,takze som skepticka.., :-S
No uvidime...ovu bola pred ca 3oma tyzdnami, ak tyzden este pockam hadam testik ukaze spravny vysledok...
gabika827910
31. okt 2013
@slnecnica00 ta alchemilka je dobra na vsetky zenske veci a napomaha uhniezdovaniu a udrziavaniu plodu,na fore snaziliek som sa to docitala a ze je dobre ju pit od prveho dna cyklu po ovulku.Tak skusam 🙂 A neviem ci to je tym cajom,ale minuly mesiac som mala ohodne menej bolestivu ms a to som ho nepila pravidelne.Tento mesiac uz som ju pila pravidelne,tak uvidime. . . . .
ingrid2410autor
31. okt 2013
@manddarinka moja ja som tiež pila len do ovulky a nepozoraujem zatiaľ nic no menštruaciu cakam až 11 novembra no ovulku som vypozorovala presne na 14DC snažili sme sa tak uvydime či sa da zadarilo 🙂
gabika827910
31. okt 2013
@manddarinka ahoj ja ju pijem len 2 mesiac,tiez do ovulky,ale minuly mesiac som ju pila nepravidelne a mala som iba o hodne menej bolestivu menst. aj trvala kratsie,ale mala som aj antibiotika tak asi znich sa skratil cyklus a tento mesiac som ju uz pila pravidelne tak vysledky sa este len uvidia.Nechces sa predsa len testnut?Ja som pri pvom tehu krvacala dost silno,ms meskala 2 dni potom som zacala krvacat na 4dni sice vzdy len rano a doobeda.A potom len spinenie asi 3 dni a predsa som bola tehu,krvacanie aj spinenie som mala do 12.tt,ale vsetko dobre dopadlo 🙂
slnecnica00
31. okt 2013
@gabika827910 No asi si ju pojdem kupit 🙂 dakujem za info 🙂 A kupim su ju v lekarni alebo aj v obchodoch ?
gabika827910
31. okt 2013
@slnecnica00 Jasne,ze nemas zaco 🙂 Neviem ci byva v obchodoch,ja som ju kupovala v lekarni 🙂
tonjadabik2
31. okt 2013
caute baby tak ako co nove? my sa tiez snazime stale dalej. uz 3 ci 4 mesiac ani neviem.my sme s tym nikdy nemali problem len teraz akosi sa nedari neviem preco.. takze som 9 DPO a 23 DC a stale premyslam nad testom kedze na bud tyzden ma prist ms a ja nemam ziadne bolenie hlavy ako vzdy mavam pred ms.ani brusko neboli ale tak vydrzim este par dni.aj ked neverim zeby sa zadarilo.. a vy ako?
slnecnica00
31. okt 2013
@gabika827910 tak pojdem do lekarne je to jednoduchsie 🙂 dakujem este raz 🙂 prijemne snazilkovanie 🙂
nikol2515
31. okt 2013
@tonjadabik2 Zdravim vsetky kocky, tak ja som 21 DC a pravdupovediac ani presne neviem kedy som mala ovulku lebo 16DC rano som sa ovu testla a druha ciarka bola slaba, nakolko sa mi testiky minuli nechali sme to na nahodu a snazilkovali len tak naslepo 🙂 . Co sa tyka priznakov, mam take rozcitlivene vajecniky, no uvidime...
nikol2515
31. okt 2013
Babule tak ktore sa idete testikovat buduci vikend? bola som v tom, ze po vysadeni antiky je zena nachylna otehotniet ihned a i ked sa to v mnohych pripadoch aj potvrdilo, zistujem ze je to v mnohych pripadoch zasa pravy opak a nedari sa. Dufam ze som v tej prvej skupine(mam vysadenu 2 mesiac)... 😉
lubka1983
31. okt 2013
Presne aj ja som si to myslela.......
isabella22
31. okt 2013
Tak ja som asi ten opak menstruacia nikde 2krat vyvolavacky za sebou sona vraj sa to musi upraviť samé..zatial užívam inofolic 2krat za den

Začni písať odpoveď...

Odošli