Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

zuzik1927
31. okt 2013

@tinka1003 potom daj vediet 🙂

slnecnica00
31. okt 2013

@nikol2515 Ahoj aj ja som si to myslela snazime sa od augusta a nic stale no uvidim mam po ovu tak uvidime ci sa zadarilo alebo nie...drzim ti palec 🙂

rybkaa
31. okt 2013

@nikol2515 tiez sa na to tak nejako spolieham, ze po vysadeni antiky by sa babo mohlo rychlo "prilepit" 🙂 Vysadila som pred 3 mesiacmi a odvtedy skusame, zatial nic, ale nevzdavame sa 🙂 Buduci tyzden ma prist mrha, no hadam zabudne dojst 😀

hennyinnsbruck
1. nov 2013

Tak dievcata, ja som dostala menstruaciu...

Z jednej strany som rada, kedze od jula som nemala,po vysadeni hak, z druhej strany som tak trosku dufala....
Ale konecne sa mi telo zobudilo.....

Tento mesiac sa i tak nic nemoze stat, kedze 11.11 idem na slovensko, bez manzela, a ostanem skoro dva tyzdne...iste bude bude v tom case ovulka.... 😢

nikol2515
1. nov 2013

@isabella22 Oh, skutocne je to nevyspitatelne. Je to bud-alebo, ako sa s tym nase telo vysporiada. Drzim palce, nech sa ti to coskoro upravi.

nikol2515
1. nov 2013

@slnecnica00 Aj ja mam po OVU, testikovat idem cca o tyzden, neviem sa dockat. Tiez som sa spoliehala, ze sa to isto podari ako nahle vysadim a kde nic tu nic 🙂

nikol2515
1. nov 2013

@rybkaa Teda sme na tom uplne podobne, tak som zvedava ci sa "prilepilo", velmi dufam a som plna ocakavani. Najlepsi je priatel ten sa ma na druhy den pytal, ze ci uz sa to uhniezdilo a podarilo, akoby som bola Sibyla 😀

isabella22
1. nov 2013

@nikol2515 veru pevne v to dufam,nebavi ma kazdy mesiac chodit na injekcie ..lekar stale ste v poriadku da injekciu a je cele...uz ma to nebavi..

kikushha
1. nov 2013

caute baby ja som tiez taka zacinajuca jesenna snazilka🙂) ale zatial vsetko s mierou, papame uz vitaminiky asi mesiac, tak snad sa nam zadari co najskor🙂

rybkaa
1. nov 2013

@nikol2515 hehe ten moj sa ma tiez furt vypytuje, ci uz nie som v tom a nedovoli mi ani pohar vina, aby sme nemali opite dieta 🙂)) Pritom viem, ze este nic, robila som si test kvoli jednemu vysetreniu, ale nepovedala som mu to, nech este nestraca nadej 🙂

slnecnica00
1. nov 2013

@nikol2515 tak tak uvidim ci pride mrcha, no budem silno dufat 🙂 ze nepridu a ze sa podarilo 🙂 drzim palec 🙂

sara32
2. nov 2013

@neomea takze pisem ako som slubila 🙂 vcera som mala nevolnosti od zaludka, tak som sa potesila, co ked.................lenze dnes rano som dostala mrchu ;( s jednym rozdielom a preto uvidim co dalej .... nemam bolesti, a nespinila som ( spinim vzdy 1den a az potom sa spustia...............) takze nespinila som, len rovno krv,,,,zatial malinko, a nechapem ( bo ja skypinam 1-2den, bez ibalginu by neprezila) nemam ziadne bolesti........................ a ani prsia ma nebolia, ........................ja uz tomu nerozumiem,,,,,,, ☹ pockam ci sa spustia.................. a snazilkujem ''dalej'' do Vianoc chcem byt tehulka 😝 Pekny den 🙂

neomea
2. nov 2013

@sara32 ahoj, díky za nové infos, neboj, ak to nevyšlo teraz, podarí sa určite čoskoro, veľmi držím palce.. test si si ešte nerobila?

tonjadabik2
2. nov 2013

@nikol2515 ahoj ja som dnes 25 DC a 11 DPO a nemam ziadne priznaky prichadzajuceho menzesu..zatial... 🙂 ani bolenie hlavy a ni brusko ani nic.. tiez som mala posunutu ovulku urcite..taze sme sli tiez da sa povedat naslepo-- tiez cakam ze co.. ale pochybujem neverim. mam testy kupene ale necem si zatial robit..

sara32
2. nov 2013

@neomea jeeej si Zlata, snad bud mesiac, lenze drahy je furt na sluzobkach, tak neviem kedy bude ovu, budem musiet testovat a modlit sa aby bol v Tom case na blizku)))) Pekny vikend este 🙂

nikol2515
3. nov 2013

@tonjadabik2 Nepochybuj a ver 🙂 Musime sa dobre naladit a dufat ze sa zadarilo a v brusku uz prebyva mala fazulka 😀 Veru, este pockaj ci ti bude meskat a potom sa otestikuj. Drzim palceky nech to vyjde. Daj vediet.

nikol2515
3. nov 2013

@tonjadabik2 Este kukam psanicka spatne a ty si mala aj bolesti vajecnikov, tie uz pominuli? mne ta citlivost pretrvava a sem-tam citim aj pichnutie. Vyckame este par dnikov a uvidime, ci to opat niesu priznaky po vysadeni HAK. 😉

tonjadabik2
3. nov 2013

@nikol2515 ja uz neverim.. hej nechceme si robit testy radsej pockame ci bude meskat alebo nie.. pockam do dalsieho pondelka..

tonjadabik2
3. nov 2013

@nikol2515 mna nic neboli praveze..iba prsia dnes zacali.. ja som nebrala antiku..taze neviem no..

nikol2515
3. nov 2013

@tonjadabik2 Preco si taka smutna...ved priznaky mavas, tak dufajme spolocne,hm?

tonjadabik2
3. nov 2013

@nikol2515 tak teraz nemam ziadne priznaky.. tak dufam ale necakam lebo budem sklamana ako kazdy mesiac..

rybkaa
4. nov 2013

@tonjadabik2 nevzdávaj to, raz sa to musí podariť, len treba myslieť pozitívne, hlavu hore, držíme palčeky 🙂

mirkasulekova
4. nov 2013

Ahojte mozem sa pridat?snazime sa o druhe babo 🙂 vo stvrtok som mala pozitivny test som sa potesila ked som si urobila dalsi tak nic tie dve cierky boli silne stalo sa to niektorej nemusim byt tehotna napriek dvom ciarkam?

martinamk
4. nov 2013

@mirkasulekova skor son pocula ze test negativny a zienka bola tehotna 🙂 skus kupit este jeden, iny druh a s vyssou citlivostou.

mirkasulekova
4. nov 2013

@martinamk no ja som to tak mala pri prvom testy negativne a ja v 7t yzdni 🙂 som z toho na praky :( som sa potesila uz mam kupeny dalsi ale nemam nejako odvahu si ho spravit lebo chcem aby bol pozitivny :-P

hatapkagb
4. nov 2013

@tonjadabik2 ja mam tiez dostat v pondelok buduci tyzden rano som sa zobudila a uz aj prisa zacinaju boliet,tak drzim tebe aj sebe prsteky 😉

tamtadam
4. nov 2013

@nikol2515 no ja by som mala dostať do nedele - 10.11 .... a silno dúfam, že by som len mala a nakoniec nič nepríde a ja budem môcť cez víkend tiež testovať 😀

@isabella22 ahoj, ako dlho užívaš ten inofolic ?

isabella22
4. nov 2013

@tamtadam ahoj uzivam ho 3 mesiace uz pomaly ale 2 krat za den

tamtadam
4. nov 2013

@isabella22 takže, ako tak čítam, tak na problémy s MS ti moc nepomohol ? mala si aj nejaké nežiadúce účinky zo začiatku - priberanie alebo niečo iné? ja čakám na prvý DC a chcem s ním začať aj ja 🙂

tonjadabik2
4. nov 2013

@rybkaa Dakujem ti za povzbudive slova 🙂 ved uz aby sa to podarilo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre