Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

voskovka
12. nov 2013

@zuzik1927 no my sme si napr.vcera urobili fakt krasny vecer bez zameru plodenia a dnes ze pozitivny test tak hadam tam nejakí plavci doplavu

zuzik1927
12. nov 2013

@voskovka da sa povedat, že ani u nás to nie je nejako silene, len viac chutí 😉

rybkaa
12. nov 2013

@nikol2515
@tamtadam zienky,blahozelam,krasne II mate 🙂 juuuj,tak sa nam tu nejako oplodnieva skupina,dobre je 🙂 ja som bola vcera u dokiny, nech sa kukne na tje moje ciarky a cuduj sa svet,zatial nic nevidela ☹ Len jednu mni ciernu bodku,na ktoru povedala,ze tu sa asi nieco robi a treba este pockat,mam prist buducu stredu navsono,ze ci to rastie....takdrzte palce,nech to vyjde,bo ja uz neviem,comu verit 🙂

slnecnica00
12. nov 2013

Tak ahojte baby takze vcera mala prist mrcha stale nechodi tak dufam ze to tak aj ostane testovat este nechcem pockam cca 4-5 dni..drzte palec 🙂))

tamtadam
13. nov 2013

@rybkaa @nikol2515 no baby ... predčasne som sa asi radovala :-/ mne včera večer začali také MS kŕče a pokračujú doteraz (frčím na nalgesinoch) že toto tehotenstvo isto nie je :-/ krv síce zatiaľ žiadna (nonstop kontrolujem) ale myslím, že každú chvíľu to príde :-/ a čítala som o tom mojom teste, čo som včera robila - značka Axion (alebo tak nejak) - že robí falošných duchov :-/ vrrrrrrrrrrrrrrrrrr kašlem už na celé testovanie - najbližšie urobím test až keď mi budú mesiac meškať !!! lebo vidím že 4 dni nestačia ! :-/ zlá som z toho strašne :-/

miriam24
13. nov 2013

@tamtadam ... pokial este nekrvacas tak lieky radsej neber .. zopar znamych mi hovorilo ze mali krce jak pred mrchou, boli si 100% iste ze kazdou hodinou dorazi a nakoniec z toho bolo naozaj tehu .. !

milotka1
13. nov 2013

Caute kocky... idem sa k vam pridat , my sa snazime o babo cca rok... mala som zlu doktorku,ktora vsetko brala na lahku vahu... stale mi nasla nejaky zapal , dalsi mesiac taky bacil, iny mesiac iny bacil..uz som mala pocit ze na mne iba zaraba... rozhodla som sa ze doktorku zmenim... teraz mam novu ... zatial som spokojna...ziadny zapal,ziadne bacily ... zistila mi ze mam anovulacne cykly.. 😒 . robila mi aj hormonalny profil, ktory ta predosla doktorka vobec neriesila... tak som rada ze sa to pohlo ...dokonca mi nasla aj myom 1,5cm.. ☹ .. teraz caka na mrchu, meska uz cca dva tyzdne... dostala som aj vyvolavacku no zatial nic... prepisala mi aj clostilbegyt ... tak dufam ze sa to konecne podari... odporucila mi aj inofolic a indonal...

nikol2515
13. nov 2013

@tamtadam Nezlosti saaa, podla mna to je tehu, ja som mala to iste. Kup si Mamatest ten desiatkovy a sprav si ho. Verim, ze tam budu dve kolajnice, tak nevahaj a skus. Potom podaj cerstve infosky 😉

nikol2515
13. nov 2013

@rybkaa Tak verit treba a krv ti teda nebral, aby ste si boli uplne isti? ja idem 19.11 tesim sa. A este tolko ze, hadam nas tie tehu testy a priznaky predsa neklamuuu 😀

rybkaa
13. nov 2013

@tamtadam joj, to mi je ľúto, ale ešte nestrácaj nádej, kým sa MS nespustí.....ja som tiež mala kŕče ako pred MS a nakoniec bol test pozitívny, skús kúpiť iný, ja som tie z Dr. MAx mala a veľmi pekne čiarky ukazovali 🙂

rybkaa
13. nov 2013

@milotka1 indonal som brala aj ja na cysty a HPV a bola som spokojná, predtým som mávala výtoky a po indonale vymizli, cysta síce nepraskla, musela ísť von laparoskopicky, ale vďaka indonalu sa mi vaječník rýchlo a pekne zahojil a HPV mi pokleslo 🙂 Len pozor, indonal sa neodporúča brať počas tehu, ani počas plánovania, poraď sa d Dr.

rybkaa
13. nov 2013

@nikol2515 nie, krv nebrala, vraj je to asi 5+3 tt a to je také hraničné, že ešte nič nemusí byť vidno, ale ak som mala pozitívne testy, že zrejme tehu budem, len treba počkať, kým dačo uvidí a potom budeme riešiť krvný obraz a toto všetko, ak to bude rásť...dnes som si urobila zasa test, predtým som robila Mamatest a Dr. Max, na všetkých koľajničky, dnes som robila RapiClear a tiež okamžite koľaje nabehli 🙂 tak už počkám, hádam tam niečo bude vidno konečne 😀

karingalova
13. nov 2013

@hatapkagb dakujem no hádam sa nám to raz podari a budeme sa tešiť z maleho drobčeka 🙂

nikol2515
14. nov 2013

@tamtadam Halooo ja cakaaam, podaj nejake info 😉 som zvedava ci si testla.

slnecnica00
14. nov 2013

ahojte gratulujem dievcatam tie ktore na testoch nasli II ciarocky 🙂 chcem sa spytat ,ked som brala antikoncepciu chodili mi na 26 den. po vysadeny prve dva mesiace chodili na 24 den minuli mesiac prisli na 31 no dnes je to uz 34 den myslite ze je to vporiadku asi nemozem byt tehu vsak?aj ked dnes mam krce ale nie take ako vdzy...

minuska777
14. nov 2013

Ahojte baby menstruacia mi meska 4dni dnes rano som robila testik ale zial negativny,myslite ze by som mala este pockat a testnut neskor? Alebo zajst za Dr. ze mi meska a test negativny ,budem rada za kazdu radu 🙂

rybkaa
14. nov 2013

@minuska777 skús ešte počkať dva dni a sprav si test ešte raz, ale ten 10-tkový s vyššou citlivosťou, ak bude zase neg. a nedostaneš MS, choď k Dr.

rybkaa
14. nov 2013

@slnecnica00 myslím, že je to ok, po vysadení HAK chodí MS ako sa jej zachce, chce to také 3 mesiace, kým sa cyklus ako tak znormalizuje (u niekoho ani po tej dobe nie je pravidelný), no môžeš si urobiť test, budeš mať istotu 🙂

slnecnica00
14. nov 2013

@rybkaa dakujem pojdem si ho zajtra kupit a spravim si ho 🙂 dakujem

rybkaa
14. nov 2013

@slnecnica00 ja som kupovala Mamavit a tiež v lekárni Dr. Max tie ich testy, tak tie maxove ukazovali krásne čiarky, skús 🙂

slnecnica00
14. nov 2013

Dakujem aj tu lekaren mam kusok od prace 🙂 no budem dufat aby neprisla mrcha 🙂

tamtadam
14. nov 2013

@nikol2515 netestla ... a ani netestnem :-/ brucho bolí ... MS prichádza ... predchvíľou jemné špinenie ... asi zbehnem za dr po nej ... toto nie je normálne - to že mešká ešte ok, pochopím, ale tie neznesiteľné kŕče sú na nevydržanie :-/ bez nalgesinu by som sa ani na nohy nepostavila :-/ blbé tt testy !!! to už si fakt človek nemôže byť ničím istý :-/ ak sa budem niekedy ešet testovať tak len po mesačnom meškaní a len mamatestom 🙂 a uverím až keď mi budú oči vybíjať tie dve červené palice !!! 🙂 jooooooooj už nech to jeeee 🙂

tamtadam
14. nov 2013

@miriam24 joj ďakujem za radu ... ale ja sa momentálne cítim, akoby mali prísť tri MS naraz :-/ tento mesiac to teda nevyšlo ☹ ... len nechápem tomu testu

tamtadam
14. nov 2013

@rybkaa no dúúúfam že to víííde teda budúúúci mesiac .... tento ma ten test nejak oblafol :-/ a ty si hlavne teraz dávaj na seba pozor - prajem krááásne tehuľkovanie ... a dúfam že ma tvoje písmenká aspoň trochu nakazia 🙂

tamtadam
14. nov 2013

@milotka1 ja čakám na MS, ktorá si tento mesiac tiež dáva dobre načas... a potom začínam tiež s inofolicom 🙂

rybkaa
14. nov 2013

@tamtadam v to pevne verím 🙂 držím palce 🙂 aký test si si robila?

miriam24
14. nov 2013

baby je mozne ze na vcerajsom ovu teste bola kontrolna ciarka stredne silna a teraz ked som si robila tak kontrolnu mi ani neukazalo?

milotka1
14. nov 2013

@tamtadam no tak drzim palce aby sa ti to podarilo... 🙂

milotka1
14. nov 2013

@rybkaa no tak to mi nepovedala doktorka ze nemoze indonal ked sa snazime... no dam na teba a zatial nebudem brat pocas snazilkovania... 😉

rybkaa
14. nov 2013

@milotka1 v návode je uvedené, že je silne kontraindikovaný s tehotenstvom, takže sa môže stať, že budeš brať a už budeš tehu, vieš - tá doba kým sa to dozvieš, no skús sa preistotu opýtať dr. Ale na cysty a HPV je to ozaj super 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre