Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

hennyinnsbruck
1. dec 2013

@zuzik1927 bol tam duch???? 🙂
Ved si urob o dva -tri dni este jeden.,tak ako pises
Si mi dala chrobaka do hlavy, uz aj ja mam chut si ho urobit ale bojiiiim.. 😔 ..musim vydrzat do utorka....ak nedostanem tak urobim....

zuzik1927
1. dec 2013

@hennyinnsbruck no nieco tam bolo, len vies zeby to uz namyslene nebolo 😀 ked do stredy nepridu testnem urcite a uvidime, ved skus aj ty, mozno to vyslo a budes uz stastna..🙂

hennyinnsbruck
1. dec 2013

@zuzik1927 pokusas 😀 😀
Mna by slak trafil keby som uvidela // chi. Z radosti samozrejme.
Ja bola nedavno na wc, idem von so psom na hodinku, potom urobim a ozvem
Ked bude u mna neg testnem buducu nedelu ak nedoje menstr,..

hennyinnsbruck
1. dec 2013

@zuzik1927 u mna nic 😖. vedela som....ako som pisala ak do nedele nic testnem zase.

zuzik1927
1. dec 2013

@hennyinnsbruck och to je strasne, ako ani u mna neverim...tiez pockam, mozno este skoro testujeme..musime verit a ked nie, tak v decembri sa musi podarit 🙂

hennyinnsbruck
1. dec 2013

@zuzik1927 mas pravdu,mozno ozaj skoro testujeme a v decembri sa podari ak teraz nic! 😉
Ja si kupila jeden balik inofolicu po menstr ho zacnem brat a uvidime ci to pomoze...,.

Akurat som skypovala s mamou, pytala som sa jej aky cyklus som mala pred bratim hak - ja si to bohuzial nepamatam - a ona ze mi 2-3tyzdne meskavali...ale telo sa casom meni,taham na 30 tku mozno to teraz take hrozne nebude....no uvidim.....hrozne to daco cakat a cakat..... 😔

zuzik1927
2. dec 2013

@hennyinnsbruck no ed pockame auvidime, ale mne bolia vajcniky dajak, ten pravy hlavne, a popravde rada by som vedela, ze co to je, mozno mam nejaky zapal alebo co, ale bola om na preventivke v septembri a nic nebolo tak neivem..
no mas pravdu s tym cakanim je to najhorsie, ja somm si vcera pocitala priblizne ake dlhe cykly som mala od juna tak okolo tych 35 stale, cize teraz by to vyslo tak na stredu, stvrtok, uvidime..a toho 20 tie bolesti mohla byt ovu , cize aj ta streda by bola 2 tyzdne potom vlastne..

hennyinnsbruck
2. dec 2013

@zuzik1927 vajecnik moze boliet aj vtedy ked ma prist menstr nie?u mna to tak bolo naposledy ale to mi meskali tri mesiace to je asi ine,,,na ultrazvuku som videla velky cierny flak-moj vajecnik chiii...

Ty mas fajn ze aspon vies ake dlhe cykly mas. .

zuzik1927
2. dec 2013

@hennyinnsbruck no moze to byt,a dneska mám pocit, akoby chcela prist ms, tak uvidíme..no to je také orientačně, neviem to presne 😉

hennyinnsbruck
2. dec 2013

@zuzik1927 aj ja mam taky pocit 😀 lavy vajecnik popichava co nikdy nezvykol tak som zvedava nasledujuce dni. . .len aby nam neprisla . . . 😔

zuzik1927
2. dec 2013

@hennyinnsbruck no uvidime, ale mna uz dneska asi vsetko boli, ako slabo ale citim brucho..uvidime, pockame...ale dneska som si urobila radost, ci uz pride alebo nie..maaam nechty pekne urobene..aspon trosku radosti 😉

hennyinnsbruck
2. dec 2013

@zuzik1927 😀 ja zase pre psa veci nakupila tak aj ja mam teso, viac ako ked sebe nieco kupim.,.,
Somnou neviem co je v robote som jedla hrozne kysly salat nato sladke baby ze som tehu...jaaze to dufam alebo predmenstr sydrom mam...,veru veru nechajme sa prekvapit...,

hennyinnsbruck
2. dec 2013

@zuzik1927 jaj a poobedie hovorim kolegyniam, mam hlad a chut na kysle alebo na rybu,,,,oni zase ze som tehu 😀
Nakoniec som rybu kupila chii....

zuzik1927
3. dec 2013

@hennyinnsbruck no tak to si mala dobre chutě, ale na druhej strane to vyzerá nadejne, Cize dufajme, že sa zadarilo 😉

hennyinnsbruck
3. dec 2013

@zuzik1927 ja som skepticka..ale nadej umiera posledna 😀
Inak mi nic neni az ma to znervoznuje.
Ty sa mas ako??

nair
3. dec 2013

@hennyinnsbruck Haha, ja som včera zjedla v priebehu troch hodín po obede (podotýkam, že to bol guláš) tie najväčšie blbosti čo som našla v chladničke: najprv kokosové zákusky, potom som sa vrhla na olivy a zaklincovala som to bagetou s tatarkou 😀 Čudujem sa, že mi nebolo zle.. Inak občas bývam pred ms pažravá, ale toto je nejak priveľa aj na mňa 😀 No je ešte skoro aj na ms aj na tehu.. Tak neviem no 🙂

hennyinnsbruck
3. dec 2013

@nair dobraaaa 😀
Ja vecer rozmyslala nad slaninkou s cibulou ale pred a predpred vcerom som to jedla, ale tolko cibule som zjedla ze rano som ju stale citila, tak ma to odradilo 😀
Pred ms byvam aj ja ja pazrava, zato moze byt ze dostanem...
Len divne mi je ze v robote jem stale zmrzku a zakusky a vcera som chcela nieco kysle, slane....mozno sa starnutim meni aj predmenstr syndrom chii.... 😀 😀 alebo som,, prezrata,, sladkeho.

nair
3. dec 2013

@hennyinnsbruck 😀 U mňa okrem zmeny pms ešte existuje jedna možnosť, mám už dlhšie čosi so žalúdkom, blbo mi trávi.. Môj dr. teraz dva týždne dovolenkoval, zajtra chcem za ním konečne zájsť, asi ma pošle do gastro. Ale divné je, že mi bývalo blbo zo všetkého a včera som to "všetko" naozaj zjedla a ešte aj pekne spolu.. a nič 🙂
Trošku sa aj bojím, čo mi je, lebo už som raz mala podobné problémy a to bola liečba na pár mesiacov.. Čiže by sme možno museli snaženie na nejaký čas odložiť.. A v mojom veku je už každý mesiac drahý 😀

zuzik1927
3. dec 2013

@hennyinnsbruck no u mňa sa tiež nic neděje, a je to divne,takže neviem co...ale sa stavím s tebou, že urobim test a nic tam nebude, ale ešte počkám

hennyinnsbruck
3. dec 2013

@nair ale ved to je dobre ked papas a neni ti zle nie? Ci aj tak pojdes lekarovi?mozno sa vam zadarilo a preto vela papas 😀
@zuzik1927 do kedy pockas? Kedy testnes? Nechcela si si zajtra test robit?

zuzik1927
3. dec 2013

@hennyinnsbruck chcela som zajtra, ale neviem či uz mám robiť, keď tam zase len 1bude tak neviem co to je, a prečo ms nedorazila, neviem vobec či mám robiť či nie 😒

nair
3. dec 2013

@hennyinnsbruck Nie nie, mne býva zle už asi dva - tri mesiace: nafúknuté brucho, nechuť do jedla, spomalené trávenie, pálenie záhy.. Preto sa chystám ku lekárovi, necítim sa vo svojej koži. Zo začiatku som sa tešila, že sa nám hneď na prvý pokus zadarilo, ale medzitým už 2x došla ms 😀
Práve preto som bola včera zo svojho apetítu prekvapená 🙂 bodaj by to bolo preto.. 😀 Ale zasa ak mám naozaj nejaké zdravotné problémy, radšej nech sa doliečim a až potom.

hennyinnsbruck
3. dec 2013

@zuzik1927 pockaj .
Urobime spolu v nedelu 😀 ak nam nepride.

hennyinnsbruck
3. dec 2013

@nair a taak, asi som zle pochopila 🙂. No tak treba ist na vysetrenie radsej ale bodaj by to bolo tehu 😎

Ja som tak bola pred par rokmi. Obcasne zvracanie - len zlc, chudla chudla az schudla na 38kg!!!!!! jedla vsetko to zvracanie bolo len raz - dva krat do mesiaca, ludia mysleli ze som brala drogy!
Akurat som bola na slovensku ked som zase zvracala jaaze idem do nemocnice nech mi pichnu injekciu, lenze ma poslali na sono, a buuum zlcnikove kamene. Hned si ma tam nechali.. a po operacii som zacala priberat 😀

nair
3. dec 2013

@hennyinnsbruck Nestraš 🙂 Ja keď som vtedy dávnejšie mala problémy so žalúdkom, tiež som schudla, ale takých príjemných 5 - 7 kg, to by som aj teraz brala 😉 Ale zasa radšej s kilom navyše zdravá (a hlavne tehu), ako behať k lekárom..
No veď uvidím zajtra.

zuzik1927
3. dec 2013

@hennyinnsbruck neviem či vydzim až do neděle 😀 prečo až vtedy chceš? Tak dufam, ze buď pridu dovtedy alebo sa budem tesit 😀 a ked nic z toho nebude,tak dr. to isti

hennyinnsbruck
3. dec 2013

@nair jasne ze naj je byt zdrava...a tehu. 😀
Ja chudnut nemozem som rada ze som pribrala odkedy neberem hak uz sa blizim na 45kg 😎
Ale teraz mam brucho ako balonisko ☹
Ozvi sa potom co bolo!

@zuzik1927 ja v nedelu robim lebo mam volno a v pripade ze sa zjavia dve ciarky mozem ten prijemny sok do pondelka predychat 😀
A este z dovodu ze ak sa neskor uchytilo, aby ukazalo,, presnejsi,, vysledok.
Lebo tie 3-4dni su dost nie?v nedelu by malo ukazat 100%vysledok si myslim....samozrejme ak nic nepride....

zuzik1927
3. dec 2013

@hennyinnsbruck tak ja tiež robim a tento tyzden od 6:00 a to uz test fakt nestiham...no u mňa keď náhodou nepride, tak v nedelu by tam mali byt uz urcite 😉 a ked nie tak mozem ist k doktorke

voskovka
3. dec 2013

@hennyinnsbruck ahojky tak bublinka je v brusku a pekne sa tam ma srdiecko este nebolo 🙂 kontrola 17.12 to budem cca 8tt tak uz by malo byt vidno

hennyinnsbruck
3. dec 2013

@zuzik1927 tak si pockame do nedele 🙂
Ja zacinam o 9:30v robote v sobotu o 9tej, stihat stiham ale pockam do nedele ak nepride.

@voskovka jeee kraaasne drzim palceky aby cele tehu bolo bez problemikov a aby ste si ho pekne uzili 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre