Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

hennyinnsbruck
4. dec 2013

@zuzik1927 preco myslis divny?ked mi robil ultrazvuk vsetko mi vysvetlil co vidi na obrazovke atd atd. . Ked som o dva tyzdne bola u nho zase koli bolestiam brucha zase ultrazvuk zase mi vsetko pekne vysvetlil ze to bola ovu a ze brucho vtedy boli atd atd. .ja som spokojna s jeho pristupom.Stale vsetko vysvetli 🙂
Ja chodim tu v innsbrucku gynekologovi
Som tu vydata zo slovenska som uplne odhlasena.

zuzik1927
4. dec 2013

@hennyinnsbruck aha no tak potom je to iné. Ale tam je urcite ina starostlivost ako u nas..ako dlho si tam?

nair
4. dec 2013

@hennyinnsbruck No tak som bola u praktického, neprišiel na nič konkrétne. V pondelok idem na moč + krv a potom ďalej podľa výsledkov.. Dúfam, že to nebude nič závažné.. Zo závažného akceptujem iba tehotenstvo 😀

hennyinnsbruck
4. dec 2013

@zuzik1927 v rakusku? Od roku 2005. A v innsbrucku pomaly 4 roky.. . Ina starostlivost podla toho kam ides 🙂

@nair tehu by bolo naj 🙂 som zvedava co ti zistia

zuzik1927
4. dec 2013

@hennyinnsbruck pekne, mne sa to uz krati, ale nejako sa necítím na tehu..podla mňa mi meskaju z ineho dovodu 😒

hennyinnsbruck
4. dec 2013

@zuzik1927 z akeho? Ja vcera mala obcas pocit ze pridu,, dnes tiez zatial nic....ale u mna moze byt ze meskaju llebo cyklus nestaly atd....

hennyinnsbruck
4. dec 2013

@zuzik1927 somnou hormony burcuju 😖 tak sa vyhadzala na jednej strany spanku juuuj a na cele mam pupacisko jak hrom....az lutujem ze som hak vysadila 😀 😀.

zuzik1927
5. dec 2013

@hennyinnsbruck no neviem z alebo, len možno ineho ako tehu...ale nelutuj, věd keď bude bank hned ta to prejde 😉

hennyinnsbruck
5. dec 2013

@zuzik1927 😀 ako u teba? U mna stale nic...

zuzik1927
5. dec 2013

@hennyinnsbruck ani u mňa nic, všetko po starom...cakam

zuzik1927
6. dec 2013

@hennyinnsbruck ahoj tak ti pisem..ms sice nedorazila, ale nai druhaciarka nedorazila, idem v pondelok k dr. a uvidime...

hennyinnsbruck
6. dec 2013

@zuzik1927 to mi je luto 😢. Ja tiez tomu neverim ze budem mat //...mozno do pondelka este dorazi...ak nie daj vediet co bolo u dr..

zuzik1927
6. dec 2013

@hennyinnsbruck no neviem ci dorazi, lebo nejako sa na nu necitim...ale tak uvidime...podla mna mi len povie ze proste meska...no uvidime..🙂 ale nevesam hlavu ved po ms mozeme pokracovat a urcite sa to podari..

hennyinnsbruck
6. dec 2013

@zuzik1927 veru mas pravdu,...mna to velmi znervoznuje cakat kym dorazi 😖. Som sa tesila na december ze sa mozme zacat na plno snazilkovat,kedze v novembri som nebola dva tyzdne doma,...nech uz priiiide..ma slak trafi z toho cakania..

zuzik1927
6. dec 2013

@hennyinnsbruck no ved toto, ze keby uz prisla, a mohli sme sa snazit, ale ked ona nechodi, tak strata casu 🙂

hennyinnsbruck
6. dec 2013

@zuzik1927 to mas veru pravdu....cas nas drahocenny.... 😠

zuzik1927
6. dec 2013

@hennyinnsbruck presne presne, ale teraz to uz vyjde, musi...

hennyinnsbruck
6. dec 2013

@zuzik1927 musi!!! 🙂

nair
6. dec 2013

Baby ahojte, tak aj ja dúfam, že už musí.. 🙂 A ak nám to teraz do tretice nevyšlo, ďalšia ovu mi vychádza cca. na 23. - 24.12., takže celkom presne viem, čo si prosím od muža pod stromček 😀

zuzik1927
6. dec 2013

@nair my sa budeme snažit uz stále a snad go vyjde, lebo neviem přesně kedy mám ovu

nair
6. dec 2013

@zuzik1927 Ja to viem skoro na deň (keď sa sledujem), ale povedala som si, že cez Vianoce to nebudem riešiť a skúsime, či to zaberie.. 😉

zuzik1927
6. dec 2013

@nair aj ja som si myslela že Viem, ale keď ma 2x bolelo tak brucho že koniec tak neviem, ani co to bolo ani prečo to bolo. Nie je ani ms ani druhá ciarka

zuzik1927
6. dec 2013

@zuzik1927 a to bolo od seba asi 2 tyzdne..tie bolesti

zuzik1927
6. dec 2013

@nair to malo byt tebe 😀

nair
6. dec 2013

@zuzik1927 😀 Pochopila som 🙂
Ešte pár dní vydrž, snáď príde jedno alebo radšej to druhé 😉
Ja som tiež trošku domotaná, lebo mám odsledované, že ovu mávam cca. 10.-11.DC a potvrdila mi to aj folikulometria.. Ale meriam si BT, a síce mi vždy po ovu vystúpi vyššie a asi týždeň je rovnaká, ale potom stúpne ešte vyššie až do MS.. tak neviem čo to má byť 🙂 Hoci.. Dr. mi povedal, že na teplotu sa spoliehať nemám.

zuzik1927
6. dec 2013

@nair keby radsej ta ciarka chcela prist, ale uz v to tento mesiac neverim, lebo podla mna by uz ciarku ukázalo..tak s tou teplotou to neviem, lebo ja nemeriam...ale keď ti dr.povedal kedy ovu, tak to máš isté...inac ako si na tom

nair
6. dec 2013

@zuzik1927 No, pravdepodobne by to už ukázalo, ale možné je všetko.
Ja čakám najprv na pondelok, idem na krv - kvôli tráviacim ťažkostiam, čo som tu už pred pár dňami riešila.. Neviem aké rozbory sa štandardne robia, ale predpokladám, že by mi tam prípadné tehu mali zistiť, asi to sestričke pri odbere len tak medzi rečou spomeniem.. 😉 Dúfam, že mi nič zákerné nezistia, lebo nechcem aby nám nejaká choroba či liečba prekazila naše vianočné snaženie 🙂

zuzik1927
6. dec 2013

@nair možné to je ale nevěřím, aj keď som čítala, že niektore mali neg.test aj v 7 tyzdni..hej čítala som že máš nějaké problemy, ale neboj sa bude dobre a budete sa moct snazit 😉 a vy prve chcete?

hennyinnsbruck
6. dec 2013

@zuzik1927
@nair
No cafte...u mna sa zaial nic nedeje dnes poobede ma chvilocku boleli oba vajecniky,..ktovie ci menstr pride...
No moj robi aj na vianoce, tak asi vela snazilkovania nebude....Mna to tak znervoznuje ze nechodi ze az....druha moja menstr dufam nebudem na dalsiu zase tri mesiace cakat 😢

@nair drzim palceky aby si nic vazne nemala...

nair
7. dec 2013

@zuzik1927 Prvé, my sme s mužom spolu necelé dva roky, v lete sme sa vzali a v jeseni sme si povedali, že by sme už celkom chceli bábo.. Teraz sa smejeme, že sme mali začať hneď keď sme sa dali dokopy, lebo výroba asi bude trvať trošku dlhšie ako sme si mysleli 😀

@hennyinnsbruck Ešte si netestovala? Tak ešte stále držím prsty 😉 A ak to nevyšlo, dúfam, že čo najskôr dorazí.. Neboj, ono sa Ti to dá čoskoro do poriadku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre