Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

zuzik1927
9. jan 2014

@nair ahoj, aj tebe vsetko dobre do noveho roka..ako pises Vianoce boli rychle, ale som rada, ze sme sa aj my so vsetkymi postretavali a a ze sme stihli aj vylet, takze vy teraz nebudete nejako extra snazilkovat?? Silvester nejako neriesime, ako bola u nas navsteva cize bolo fajn 😉 Dufam, ze si uz zdrava, a mozes realizovat svoje plany 😀

zuzik1927
9. jan 2014

@minuska777 mozno ste sa odcudzili kvoli tomu, ze ste sa velmi sustredili na dieta...skuste niekam na vikend odist, uvolnit sa a mozno by to pomohlo.. 😉

zuzik1927
9. jan 2014

@hennyinnsbruck supeer, tesim sa s tebou..aspon viete ze je vsetko ok a mozete snazilkovaz o100 sest 😀 😀 teraz este tebe aby sa upravil cyklus a je to..mne konecne stupa teploota, cize ovu bola asi vcera alebo dnes bude..ked si dobre myslim 😀 😀 😀 uvidime..ale sa tesim ze vobec stupla, ze vobec je ovu aj ked 26 - 27 DC...neskoro ale predsa 😉

hennyinnsbruck
9. jan 2014

@zuzik1927 o stosest to nebude, ale je to dobry -ukludnujici pocit vediet ze muz je ok...
Veru som zvedava kedy mrcha pride....

Nooo moja teraz by ste sa mali posnazit ked ide ovu....ze by si ju mala posunutu?

zuzik1927
9. jan 2014

@hennyinnsbruck tak teda aspoň v rámci možnosti 😉 Viem si představit ten pocit, keď sa nebude dařit aj moj mm na to pojde 😀 co sa tyka ovu, aj minulý mesiac bola neskoro.. teraz som 26Dc minulý cyklus přišla až na 31, uvidíme no

nair
9. jan 2014

@hennyinnsbruck Ako, MS ešte stále nič? Ja zatiaľ nie, trošku ma pobolieva brucho aj dnes, teraz mám ale nevýhodu v tom, že neviem presne kedy bola ovu, takže neviem kedy mám dostať. Super, že má muž výsledky v poriadku. Uvidíš, čoskoro sa Vám to podarí. Ja dúfam, že aj nám, ešte asi počkáme aspoň pár mesiacov, máme za sebou zatiaľ štyri.. a skúsim zájsť za Dr. a asi potom spermiogram, ak tam môjho dostanem 😀 A ja ešte mám ísť na to gastro, tak uvidím, čo mi tam zistia.

Ja som začala behať až pred pár rokmi, nie pravidelne, ale keď mám chuť, idem. Psa nemáme 🙂 Inak, aj na to sa teším, že keby sme mali bábo, bola by som denne na prechádzke, či by sa mi chcelo alebo nie a bez ohľadu na počasie. Lebo na škole som chodila na aerobik, lyžovala, korčuľovala, chodila na hory, plávať, na bicykel, veľa čítala knihy.. a ako som začala chodiť do roboty, a ako som si našla partnera, nebol už nejak čas.. A teraz časom, hlavne ako sme spolu začali bývať, mi to všetko strašne chýba. Tak som teda začala behať, teraz som celé Vianoce skladala puzzle, chystám sa oprášiť španielčinu pre samoukov a opäť viac čítať knihy.. A na jar kupujem bicykel! 🙂

nair
9. jan 2014

@zuzik1927 Zdravá som, konečne! Teda, až na ten žalúdok, ale zdá sa mi že kým riešim testy a vyšetrenia, trošku sa mi to zlepšilo, možno kým zistia čo mi je, aj mi to prejde 😀 To naše zdravotníctvo.. 🙂
Snažiť sa budeme, ale hlavne ide o to, že som chcela chodiť na folikulometriu, čo je vo vedľajšom meste a treba ísť aspoň 2-3x za cyklus, manžela som chcela dotiahnuť na spermiogram.. A to všetko asi veľmi nebudeme stíhať. Na "snaženie" si snáď aspoň semtam čas nájdeme 😉
Ak Ti už stúpla teplota, mala by si byť po ovu, takže ešte možno stihnete jeden pokus a až do ms budete mať už iba kondičné jazdy 😝 Teplotu ale meraj ďalej, mala by byť hore aspoň tri dni po sebe a potom vlastne až do ms..

nair
9. jan 2014

@minuska777 Ahoj, tak ako Ti radia baby, skúsiť sa hlavne porozprávať.. Ale nie o dieťatku ale o vás dvoch.. 😉 Ak to pôjde dať dokopy, príde časom aj bábo.. Stres a strach sú silná prirodzená antikoncepcia.

hennyinnsbruck
9. jan 2014

@nair nic...od vcera nejak kazde 4hod namna hlad pride, dost silny vytok mam, vaja dnes pobolievaju, pravdepodobne dorazi cochvilu.. je to hrozne cakat... 😠

Myslis ze by na spermio nechcel ist?ja to idem akurat zaplatit, 80e to stalo..neva opatilo sa.

Ty si ale vsestranna 😀 tolko veci robit....

Ja mam bycikel, par krat som ho pouzivala, koli predchadzajucej praci som si ho kupila.som rozmyslala naucit psa pri nom klusat,musi schudnut 😀

zuzik1927
9. jan 2014

@hennyinnsbruck
@nair ahojte, tak dneska mi na fertilityfriend ukazalo, ze ovu bola 6.1.2014 co bolo 23DC...myslela som stale, ze teploty muisa ist nad 36,4 ale asi nie lebo tolko este nemam- snad zajtra 😀 😀 takze dnes som 3DPO...boli sme spolu s mm v sobotu a nedelu a potom az v stredu...ta streda je uz asi neskoro,ze? kedze ovu bola v pondelok....no som zvedava co z toho bude 😉 mozno sobota a nedela stacili 😉

hennyinnsbruck
9. jan 2014

@zuzik1927 nooooo to by mohlo vyjst 🙂 drzim silno palceky aby mrcha par mes neprisla 😉
Ked ste spolu boli v nedelu a ovu bola v pondelok to vyzera dobre 🙂

zuzik1927
9. jan 2014

@hennyinnsbruck no a este aj v sobotu 😀 mozno nejake zostali...keby sme boli este v utorok, tak by to bolo najidealnejsie...ale uvidime, mozno aj toto postaci...to presne na vylete 😀 😀

hennyinnsbruck
9. jan 2014

@zuzik1927 veru aj v sobotu 🙂

Velmi vam to prajem 🙂

tamtadam
10. jan 2014

@hennyinnsbruck
@zuzik1927
@nair
U mňa 10DPO - ovu ani tehu test nič .... vrrrr už ma to nebaví :-/

zuzik1927
10. jan 2014

@hennyinnsbruck no uvidíme, ale dnes sa cítím akoby mala ms prist

zuzik1927
10. jan 2014

@tamtadam ešte sa možno niečo ukáže, keď nie nevesaj hlavu urcite sa to podari 😉

tamtadam
10. jan 2014

@zuzik1927 však hej...ale kedy ???? 😠

hennyinnsbruck
10. jan 2014

@zuzik1927 no ja sa necitim dnes nijak 😀 minuly mesiac som mala 35dn cyklus tak neviem ci mam zajtra testnut ci cakat.hmmm....
@tamtadam veru moja nevesaj hlavu.ono to pride neboj

zuzik1927
10. jan 2014

@tamtadam to je ťažko povedat, ale hlavne musíš verit a nevzdavat to....

zuzik1927
10. jan 2014

@hennyinnsbruck věd skus aspoň teraz merat teplotu, od zajtra, keď bude hore tak je šanca,keď klesne budeš vediet že pride ms

zuzik1927
10. jan 2014

@tamtadam ako dlho sa snažíte?

nair
10. jan 2014

@zuzik1927
@hennyinnsbruck
@tamtadam
Tak, ako som si aj myslela.. uz som 1.DC, prave lezim na gauci a cakam kym zaucinkuje ibalgin, lebo nie som schopna pohybu 🙂 Stvrty mesiac neuspesny, do kelu..
Henny, viem, aky je moj na seba citlivy a ako sa vyhyba lekarom a nemocniciam, takze budem potrebovat vela trpezlivosti aby som ho nakecala.
Tamtadam, aj ja drzim prsty, raz sa nam to musi podarit!
Zuzik, never na 100% aplikaciam, mne moja uz par mesiacov podla teploty urcuje ovu tyzden po tom co vsetky moje odsledovane symptomy a aj folikulometria.. Je to napomocne, ale nie vsevediace 😉 Teda aspon u mna, u Teba to moze sediet dokonale. Kazdopadne ak bola ovu v pondelok, streda bola asi neskoro.

tamtadam
10. jan 2014

@zuzik1927
@nair
@hennyinnsbruck
toto bude štvrtá MS od snaženia .... :-/ a hlavne naštve keď odvšadiaľ naokolo počúvam ako sa im zadarilo na prvý krát alebo na druhý krát a ako sa vôbec nesnažili :-/ samozrejme že tie baby ani netušia čo je to meranie BT, inofolic, sledovanie hlienu atď atď atď .... a nechápem baby, ktoré sa chúďatá trápia aj viac rokov ... však ja už teraz šediviem ... ako tento mesiac som to nejak neriešila - žiadne meranie a ani inofolic a alchemilka - len som 4 dni po sebe robila ovu testy, ktoré mi potvrdili ovu a sex bol podľa chuti (samozrejme cez ovu bola najväčšia) ... ale v noci sa mi snívalo že som bola tehu ... tak ma napadlo ráno testnúť (baby písali že ovu test ukáže tehu skôr) a samozrejme nič ani na jednom a ani na druhom :-/

zuzik1927
10. jan 2014

@nair ale ved 4 mesiace nie je az tak vela, ako viem ake to je, ked naokolo plno tehuliek, alebo mamiciek s kociarom..aj my sa snazime uz od jula, ale zatial to nejako este neriesim, ja verim tomu ze to vyjde uz tento rok, urcite..a vyjde to aj Vam..uvidis 😉 😉 no tak neriadim sa tym presne, ale tak priblizne by to mohlo byt, dufam...dnes sa citim akoby uz ms mala prist tak neviem...tak ak aj streda neskoro, snad sobota a nedela 😉

zuzik1927
10. jan 2014

@tamtadam presne ako pises,, niekomu sa podari bez toho aby vedel ako a niekomu to trva dlhy cas..ja som zacala tento mesiac prvy krat merat BT..uvidime no ci z toho nieco bude 😉 ale tento mesiac sme boli spolu castejsie ako po ine mesiace 😀 😀 tak mozno sme sa trafili

hennyinnsbruck
10. jan 2014

@nair ako pise zuzik 4mes neni vela! Hlavu hore ono sa to podari..
My sme tak ozaj zacali v decembri, mala som v hlave len dieta,konika mam celeho precitaneho!!
Som sa aj s mojim pohadala koli tomu potom som si povedala tak sa neda...ozaj psychika robi vela.
Zacala som strikovat,prihlasila som sa na poledance, je mi ovela lepsie! Sem chodim uz len koli vam 🙂
Samozrejme ked je ako teraz,dufam ze to klaplo, ale ked nie tak nie a hotovo....
Tesim sa na moj prvy ustrikovany sal, na poledance,dieta ked pride tak pride 😉

Moj je tiez tak ze okrem zubara ziadny lekar nehrozi!!! Ale na spermio siel, co ma tesi a som mu zato ozaj vdacna.
Opytaj sa ho, porozpravaj sa s nim....

rybkaa
10. jan 2014

Caute baby,tak sa k vam znova vraciam...v novembri som odisla od snaziliek k tehulkam,dnes sa zase vraciam ako snazilka a pobudnem tu aspon do marca....takze pre vysvetlenie, po velkej radosti,ze budeme mat babo a ze uz mame potvrdene aj srdiecko, sme pred vianocami uz srdiecko nemali,plodik sa prestal vyvijat, gestacny vacok sa deformoval.... bolo to velke sklamanie a smutok....takze MA, musela som na kyret,bola som podla MS v 11+1 tt,ale podla sona len 9+4 tt ☹ Tak...priroda si to zariadila podla najlepsieho uvazenia a verim, ze to tak je dobre a predisli sme tak problemom v buducnosti,aj ked to velmi bolelo,o to viac,ze sa to stalo pred vianocami a malo to byt nase prve babo ☹ Takze, som tu naspat, vidim,ze niektore ste pribudli,ine odbudli, prajem vam vsetkym,aby ste uz coskoro tuto skupinu tiez opustili a presli k tehulkam 🙂

miriam24
11. jan 2014

@rybkaa .. tak toto mi je velmi luto :( .. dufam a prajem vam aby sa coskoro opat zadarilo a mala este tento rok male baby v naruci

tamtadam
11. jan 2014

@rybkaa och to mi je naozaj luto :-/ az mi je teraz hlupe ako som sa rozculovala nad mojou prichadzajucou MS a mala z toho depku :-/... moja, drzim nam palce... raz to vide !!! Skor ci neskor - aspon si to budeme o to viac vazit ...posielam objatie :-*

hennyinnsbruck
11. jan 2014

@tamtadam
@zuzik1927
@nair
Ahojte kocky...ja som si dnes robila test...hmmm..nie som,, lovkyna,,duchov (bez urazky!)ale duch tam je.
No ale ked to berem podla posledneho cyklu,ten bol 35dnovy tak som pred menstr. 9.12 bola naposledy
Preto asi duch.
Ked do utorka nedostanem testnem zase.

Nadeje si nerobim kedze test mohol byt vadny,alebo to kanalik presvital i ked je to slabulinko ruzove,ale uprimne - srdiecko mi poskocilo.
Uvidime v utorok ak mrcha nepride...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre