Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

minuska777
13. feb 2014

@rybkaa ja som ten krcok ani skusat nechcela pravdupovediac , len som nieco vycitala ...tak ze vyskusam ,ale som z toho pako 😖 neviem presne urcit ci je makky alebo tvrdy mne sa zda taky medzi 😀 ....ani pravdupovediac neviem kedy bola ovu lebo som to nejak tento C nesledovala , ak dostanem mrchu buduci C kupujem ovu testy a samozrejme budem mat aj tie vysledky z krvy ci tento mesiac ovu prebehla ...snazili sme sa kazdy druhy treti den,tak neviem ci malo nejaky ucinok ,ale tehu test este nechcem kupovat aby som nebola sklamana ....do konca tyzdna este moze dojst MS

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@minuska777 ta chapem to cakanie je hrozne 😖

@rybkaa 🙂 dufam si das svadobne foto potom do albumu 🙂
Kolko hosti budete mat?

rybkaa
13. feb 2014

@minuska777 tak je potom médium, aj tak sa označuje, keď je ani mäkký, ani tvrdý 🙂 ja zasa nikdy neviem, kedy je otvorený, rozoznám len či je nízko alebo vysoko alebo tvrdosť, otvorenie nie 😀 a to ti aj povie dr. podľa tej krvi, že kedy asi ovu bola? či len to, či vôbec bola? to by sa aj mne zišlo, bo podľa teploty to už ozaj neviem zistiť 😀 s testom teda počkaj do konca týždňa a uvidíš, že čo a ako a ak MS nedojde, sprav test 🙂

rybkaa
13. feb 2014

@hennyinnsbruck jasné, foto potom namecem 🙂 bude to len menšia svadba, bude nás 35, trošku sme zredukovali ešte zoznam, lebo jeden rodinný známy mal úraz, tak s manželkou neprídu 😔 no na mňa je to aj tak veľa, neznášam pozornosť na svoju osobu, no nejak to už len prežijem 😀

zuzik1927
13. feb 2014

@hennyinnsbruck no tak by bolo asi divne ze kde si tak dlho 🙂 no tak to sa teda nenudis, tak co pises, vyzera to, ze roboty mas dost...ja som tiez este pocas skoly robila v restauraciach kade tade...ale uz na take nie som..vecer sa mi oci zatvaraju 😀 😀 uz nie ako kedysi 😀

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@rybkaa neprijemne...my mali tiez len malu svadbu z mojej strany len mama,jej priatel,najkamoska a jedna sestra...viac som ani nechcela,kto by im hotel platil a cestu sem zabezpecil 😖 takto sa vyspali u nas kedze mame XXL gauc 😀 pomestili sme sa... 🙂

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@zuzik1927 to ano, v zime je vela ludi, v lete pomenej-okrem soboty ale v lete je na zmrzke veeeela...to su trzby....
V zime je zase za barom vela kedze ta co je za barom pripravuje drinky co baby v servise natukaju do kasy plus bar obsluhuje..
Ale v poho, mam to par minut peso od domu,v lete mozme chodit skor domov kedze je prazdno, som spokojna 🙂
Mna to bavi gastronomia ja si ma neviem predstavit niekde vo vyrobni, alebo v kancli 😅
Som vyucena krajcirka s maturou to som ale nikdy nerobila.stale som pracovala ako casnicka.

zuzik1927
13. feb 2014

@hennyinnsbruck no tak to mas dobre, a hlavne ked ta to bavi, aj mna to bavi, ale uz dost 😀 ja mam skoncenu hotelovu akademiu...ale teraz este externe vyska...jednu uz mam za sebou 😀 teda 1-stupen len, teraz mam taku robotu, ze mozem kludne chodit do skoly, nevadi to, tiez blizko od domu, cca kilometer, chodim autom, lebo medzi dedinami nie je osvetlene a hlavne teraz je to zle...

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@zuzik1927 sikulkaaaa 🙂 aku si robis?
mladsia sestra ma tiez hotelovku.robi vo Schweizi.predtym bola v Rakusku necele dve hodky odomna,
Teraz tiez nieje daleko ale blbe spoje ma kumne tak len obcas pride so znamym na aute.

..kedze sme mi kupili audinu ona kupila nase,v marci idem s nou na svk...na otocku.nenecham ju samu ist i tak musim audinu testnut.A ona nema vobec prax na dialnici..tak ja pojdem vpredu ona zamnou.auto musi na svk nahlasit to bude mat behacky..

V nedelu tu bola,auto skusit taka bola zlata najprv zlaknuta s nasich dvojpruhovych kruhacov ale kedze bola nedela nebola premavka...som bola na nu hrda ako jej to dobre islo-vyse roka nejazdila.
Som jej vravela ze si musi zajazdit cez tyzden,u nas jazdit je super autoskola.
V NZ robila vodicak,tam ho urobi aj ten najväcsi antitalent kedze tam je dokopy 5krizovatiek 😀

zuzik1927
13. feb 2014

@hennyinnsbruck no momentalne som na masmedialke uz 4 rocnik, takze uz len jeden, a skoncila som 1 stupen marketing 🙂 aj ona je v rakusku?? co ze ste tam isli? no ved aj su ine cesty, a urcite aj lepsie a clovek ked sa tam nauci tak vie tu u nas jazdit 😉 ja som tiez dlho nechodila ale mamk take male auticko teraz tak chodim si pekne... 😉

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@zuzik1927 😀
segra je vo Svajciarsku.predtym bola v rakusku ona ma sezonnu pracu v hotely.
Tak cesty tu su ovela lepsie ako na svk...

Take fuj pocasie je 😖doobeda bolo pekne teraz fuka zase ukrutny vietor...ani von sa mi nechce sak nas so psom odfukne

zuzik1927
13. feb 2014

@hennyinnsbruck jaaj som zle precitala 😀 😀 no u nas je tiez skaredo, ale nefuka - zatial, ani slnko nesvieti len hmla, dazd...fuj

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@zuzik1927 🙂

Uz nech je letoooo 😀 Tesim sa nan 🙂

zuzik1927
13. feb 2014

@hennyinnsbruck mne postaci aj jar a takych 25 na slnku 🙂 chcem ist na dovolenku niekde...

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@zuzik1927 my sme mali ist v juni do Turecka ale kedze sa auto kupilo nic z toho nebude....
Pojdeme len na svk na par dni...premna fajn pre mojho nie kedze nevie po slovensky..tak ale uz 2 roky nebol somnou zvladne to.nejaky program nam budem musiet vymysliet,jeden den Podhajska,a dalej neviem 😖

Extra tepla nemusim-pes ich tiez nema rad to sme cez den pred slnkom schovany, ale posledne leto som zistila ze je dobry plavec tak toto sa pojdeme castejsie kupat 😀 😀.
Az ku koncu leta som objavila jazero kde mozu aj psi takze sme boli len 2x...

zuzik1927
13. feb 2014

@hennyinnsbruck no my sme boli v Egypte a cez den bolo straaasne horuco...toho roku ak nahodou neostanem tehu tak niekam tiez pojdeme...ked nahodou budem tak len autom niekde blizsie.. 😉 noo tak musis nieco vymysliet poriadne, ked uz ide s tebou muz na SVK 😀 no tak tento rok si to vynahradite, ked uz vies kde mozes aj so psikom..

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@zuzik1927 tak to ti verim ze v Egypte bolo horuco 😀

Letiet sa da v skorom stadiu tehu ci nie? 😕

Ja som rozmyslala ze zo slovenska na 2-3dni Praha,odtial Berlin ale naftu a hotely platit...to by vyslo draho asi...uvidime nieco vymyslime s mojim..

To si urcite tento rok vynahradim, ja sa kupat inak nechodim nechcem krpateho sameho doma nechat takze sa tesim ze tento rok sa budeme spolu kupat.,kamoskina civava je tiez super plavkyna tak bude veselo 😀

zuzik1927
14. feb 2014

@hennyinnsbruck no to ti ani nehovorim...no neviem nemalo by sa...ale jedny hovoria tak a ini tak, takze je to asi u kazdeho inac, ale nemalo by sa..noo tak sice by to vyslo asi drahsie, ale tak podla mna by to talo za to..pekne miesta 🙂 noo ved jasne, pokial sa da spolu tak preco nie..a akeho mas psika?

hennyinnsbruck
14. feb 2014

@zuzik1927 to by teda stalo zato...

Mam yorka, ale ziadneho,, kabelkoveho,, 😀 ako som pisala chodime do lesa atd...i ked max hodinu a pol lebo mal minuly rok koleno operovane a asi mesiac do zadu mi zacal zdvihat tu operovanu labu-veto ze pretazena takze zbohom 2hod vylety 😢
Ale v lete ideme raz do hor stale som tam chcela ist-taky 3-4hod vylet.
Musim sa ale pochvalit ze je velmi inteligenty.. intelig hry level 1-2mal hned zvladnute, vie veeeelmi vela trikov.
Sa mu ozaj venujem-co sa tyka vychovy a ucenia, bol to moj vytuzeny peso 😅 zradlo ma tiez to naj,tak som nastudovana ohladne toho ze az 🙂

Samozrejme ze casto prehanam - medzi wc a kupelnou ma dokonca vlastnu stenu.
Ma tam svoje foto + psiu garderobu 😀 taky pekny vesiak na voditka a oblecko ktoreho ma -ako moj tvrdi hrooozne vela 😅

Ale ja sa branim a ked mam potrebu mu nieco kupit vyhovaram sa vetami typu-ked bude babo peniazky pre psa nebudu.. 😀
Aaaano priznavam je to nahrada za dieta ale je to moje vsetko.
Juj som sa rozpisala 😅

hennyinnsbruck
14. feb 2014

Foto jeho garderoby 😀
Tu foto v lavo v tpm hrnceku ako je,som dostala ako darcek k narodeninam od svokry.vtedy som ho este nemala doma.vtedy ma napadla ta myslienka len prenho jednu stenu vyclenit 😀

minuska777
14. feb 2014

@rybkaa tak dnes som si uz ten krcok neskusala , nejak mi to je proti srsti ....z tej krvi zistia len ci prebehla ovulacia ale nie presne v ktory den bola, dnes som 33DC a pocitujem taku slabu bolest v podbrusku no a tak staale cakaaam , mozno ze je to uz PMS aa mozno nieco ine , uz i z toho zacina jemne sibat 😀

zuzik1927
14. feb 2014

@hennyinnsbruck no tak to pozeram, ze sa u vas ten psik ma velmi dobre..a je straasne zlaty..🙂 no a take miesto pre neho? to nema kazdy, ale aspon mas dobreho " kamosa" na volne chvile...velmi pekne to ma...aa keby aj bolo babo, neverim ze prestanes do psika davat 😀 😀 ved to ako druhe dieta.. 😀

hennyinnsbruck
14. feb 2014

@zuzik1927
Dakujem 🙂
snazim sa ho cvicit,aby bol disciplinovany,spravne vychovany,ale aj aby sa vybehal a,, vycuchal,, 😀 je to moje vsetko.a uz ma vela stal...len jeho koleno ma vyslo na 800e, dan za psa tu je 85e rocne o ockovani ani nehovorim-70e-80e...ale naposledy som ho dala ockovat na svk tak sme usetrili.asponze tak 😀
Veru je to ako dieta ...

Moj my vravel ze ked sa do novembra babo nepodari dostanem este jedneho.straaaasne tuzim po Biewerovi s PP
😅 tak uvidime...oboje sa neda, i ked som mojmu vravela ze posledne mesiace by som bola i tak na PN tak krpca by som naucila zatial curat vonku...uz aj meno mam,Junior 😀
Si teraz myslis ze nie som normalna 😅
A suseda ma tiez dvoch psov a potom prisla mala a zvladla to...uvidime teda 😀

zuzik1927
15. feb 2014

@hennyinnsbruck no ked je taky vychovany to je potom dobre, ked vies ze po nom netreba pratat, lebo vie co kedy a ako 😀 no tak to tam mate dost drahe teda, aspon to ockovanie mozes usetrit, ked ho tu das zaockovat...a tak pokial su vychovaní psi tak nie je problem mat pri nich aj babo podla mna 😉 aaa nemyslim si ze by si nebola ok, len proste ma rada svojho psika 😉

hennyinnsbruck
15. feb 2014

@zuzik1927 to teda mam 😀

Ja som dnes 3ti krat zobrala inofolic, no a este stale mam mrchu 😖 posledne dva dni sice len spinim ,ale sem tam zacitim vajecniky 😖
Je to koli inofolicu?
Ci len mrchu mam taku trochu divnu a su to,, dozvuky,,?

Chcela som sa to v teme inofolic opytat ale mi je to trapne kedze svoje telo este moc nepoznam ☹

zuzik1927
15. feb 2014

@hennyinnsbruck tak pravdepodobne sa telo cisti, neverim ze by to sposoboval on, je este skoro aby bnejake ucinky podla mna...a to ze citis vajecniky je len dobre aspon vies ze pracuj a vdaka inofolicu by si mala mat skor ovu a skor dozrete vajicka...

hennyinnsbruck
15. feb 2014

@zuzik1927 dakujem za vysvetlenie 🙂

zuzik1927
15. feb 2014

@hennyinnsbruck nemas za co, ved naco sme tu 😉

hennyinnsbruck
15. feb 2014

@zuzik1927 🙂 🙂
Ostatne babenky sa nejak neozyvaju...asi su zaneprazdnene 😀
Mne uz konci dofca,este zajtra a sup do prace 😖. Ja nechceeeeeem

zuzik1927
15. feb 2014

@hennyinnsbruck ale tak mozno maju vela ako pises 😉 jaaj ze ty si teraz dovolujes hej?? ja som bola aj dness na skok v praci, skontrolovat ci je vsetko ok 🙂 sefstvo islo dnes lyzovat, takze bude tyzden pokoj 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre