Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

minuska777
22. feb 2014

@hennyinnsbruck tak to ti nezavidim ,ale tak ak bbude ovu cez tyzden budete sa musiet v noci posnazit 😀 ja mam s mojim narovneko utorky volne a nedele tak to je Ok ,my sa snazime kazdy druhy trti den..mozno moc tlacime na pilu ,ale ked je chut tak kludne aj kazdy den 😀

hennyinnsbruck
22. feb 2014

@minuska777 ked bude ovu bude snazenie to je jasne.. 🙂
Mas fajn ze mate spolocne volno!! uz tesim na jar ked moj bude v innsbrucku robit.teraz dochadza ale ako som spominala chvalabohu je to sezonna praca

ddanaa
22. feb 2014

@hennyinnsbruck no ja mam bolesti uz dva dni a test ukazuje slabu druhu ciarku, skusim testovat dva krat za den takto cez vikend ale pre istotu draheho znasilnim snad dnes a skusim kazdy druhy den resp uvidim ako bude aj test ukazovat

hennyinnsbruck
22. feb 2014

@ddanaa u mna negat 😖 no uvidime...

ddanaa
24. feb 2014

@hennyinnsbruck no ako stale neg? bo ja stale neg...

hennyinnsbruck
24. feb 2014

@ddanaa hej.. 😠
mavam dlhe cykly takze ktovie kedy je ovu..dufam nebola minuly tyzden ked ma vajo bolelo 😖 ale tak hadam by test zachytil, je citlivy...

ddanaa
24. feb 2014

@hennyinnsbruck kolko dnovy cyklus asi tak mavas? ja ako ktory mesiac nejako 29-33

hennyinnsbruck
24. feb 2014

@ddanaa tak 35-36 tusim...v januari mi vobec nedosla.musi sa mi este, ,ustalit,, v juli som vysadila Hak, v novembri az prisla menstr 😠

ddanaa
24. feb 2014

@hennyinnsbruck no sak uvidis podla testov, ze co a ako...

subbinka
24. feb 2014

baby čo poviete nato?

ddanaa
24. feb 2014

@subbinka nooo super je to tam podla mna🙂 kedy ma prist MS?

subbinka
24. feb 2014

@ddanaa ta mala prist 22.02.2014 este som si dala teraz poslednu kavuu ak je to vsetko pravda neverim tomu stale :D myslis ze test moze ukazat aj pozitiv a pritom to tak nieje?

ddanaa
24. feb 2014

@subbinka no ja som tiez mala takeho ducha prvy den meskania takze ja tomu verim...kavu mozes v pohode to mi vtedy lekarka povedala, ze je to ok

subbinka
24. feb 2014

@ddanaa to vazne? a nevadi kofein ? tak super som rada

ddanaa
24. feb 2014

@subbinka tak co som dost pocula jedna neuskodi a dr mi povedala, ze kludne aj tri tak nechapem...

hennyinnsbruck
25. feb 2014

Babyyyyy duch na ovu teste!!!!! 😀 som 16DC

hennyinnsbruck
25. feb 2014

@subbinka gratulujem 🙂

minuska777
25. feb 2014

@hennyinnsbruck super moja 🙂 uz sa len snazit

hennyinnsbruck
25. feb 2014

@minuska777 tesim velmi🙂 no uz sme zacali snazilkovat
Take stastie mam ze v piatok mam volno 😀 takze dnes bolo (pre istotu),v piatok bude a nedelu... 😀 tak uvidime... 🙂

ddanaa
26. feb 2014

@hennyinnsbruck staci len duch? podla mna aj co pisu na testoch musi byt rovnako tmava ako prva ciarka ci?

hennyinnsbruck
26. feb 2014

@ddanaa ano musi byt rovnako silna alebo silnejsia ako kontrolna. 😉

nair
26. feb 2014

@hennyinnsbruck Super! Dufam, ze cez vikend duch zosilnie a sup sup do toho 😉 Drzim prst.

ddanaa
26. feb 2014

no to som mala aj ja a zase napr vcera ani duch tak ja uz neviem

hennyinnsbruck
26. feb 2014

@nair dakujem, tesim sa ze ovulujem, tak dufam budu 2 silne ciarky na ovu teste

@ddanaa ?? Mala si ducha ci 2 silne ci ako?

nair
26. feb 2014

@hennyinnsbruck Som zvedava aj ja, mozno ma navnadis a ozaj aj ja kupim testy a skusime to buduci cyklus s nimi 🙂

sue
26. feb 2014

@hennyinnsbruck 😵 @subbinka takéto som mala pri syncekovi 😵

ddanaa
26. feb 2014

@hennyinnsbruck mala som ducha dva dni po sebe teda nedela, pondelok a vcera nebolo nic tak uvidim co bude dnes

hennyinnsbruck
26. feb 2014

@nair ja som rada ze som ich kupila...som sice stresovala ze nic, ziadne ciarky a bum.., 😀

Na narodky dostanem psika+na 80%to je iste,cakam potvrdzujuci mail.
Cize budem mat 2.

no a vcera vecer volam s mojim bolo nieco pred 20-tou a hovorim mu vies co, kedze dostanem druheho psa vykaslem sa na ovu testy, nechame to na nahodu..on mi na to,uz ked si ich kupila uz ich rob aby sa nepovalovali kade tade(prekvapena som bola z jeho reakcie)..to som bola v kupelni chystala som sa sprchnut.jaaze ok v kupelni som cikla do pohara, test namocila, dala nabok, po sprche kuk ze dve ciarky tak som mu volala natesena jak blcha 😀
Vcera bol moj stastny den 😀
Samo ze sa posnazime, a aspon sa mozem pozorovat ako sa moje telo chova ked je ovulacia 🙂

hennyinnsbruck
26. feb 2014

@ddanaa ☹ uj...to preco???
Dufam to u mna prebehne v poriadku uz tesim na vecerne testovanie... 🙂

ddanaa
26. feb 2014

@hennyinnsbruck no to netusim, mozno som pila viac predtym alebo nechapem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre