Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

anulqua
21. okt 2013

@hatapkagb dakujem 🙂 drzim ti palce potom daj vediet ako si dopadla 🙂

karingalova
21. okt 2013

@hatapkagb mne budu zisťovať priechodnosť vajcovodov bola som dnes na ekg predoperačné vyšetrenie a vo štvrtok musím isť znovu na kontrolu lebo som tam nemala niečo dobre tak sa to doktorke nezdalo sa ma pytala či ma stresuju taketo vyšetrenia a ja jej nato že nie len robota ma velmi stresuje a nervuje ja dufam,že ma pripustia na tu operaciu nech to mam už za sebov

karingalova
21. okt 2013

@voskovka dakujem ja dufam,že to pomože

xarona
21. okt 2013

@beruska141 gratulujem a dufam ze nas tu bude coskoro viacej takych 😉

sara32
21. okt 2013

poradte mi prosim 🙂 aj my sme sa 2dni pred ovu, to znamena ze je tie spermie si tam pockaju a preziju tie s chrmozommi x 🙂 ja som len 3dni po a uz mam tlaky v podbrusku, asi sa zadarilo, lenze moj priatel sa zlakol a ja som dnes uplne mimo ;(((((( snad neostanem sama ....ah boze

xarona
21. okt 2013

@sara32 nemyslim si ze by si to uz mohla citit. a s priatelom to hadam dopadne dobre ak je ten pravy tak spolu ostanete 😎

ingrid2410
autor
21. okt 2013

@manddarinka Ahoj moja ja uživam kyselinu listovu 400mg a v Inofoliku je len 200mg tak bežna davka je až do 800mg mne povedali v lekarni ze tak to možem uživat po vysadeni hak mam rozhadzane hormony no pijem aj alchemilkovy caj prepač že tak neskoro odpisujem no mam maleho choreho ma afty a starašne vysoke teploty .

ingrid2410
autor
21. okt 2013

@subbinka No ja som tiež dufala a nic 14 oktobra som dostala a tak budeme skusat dalej ved nadej zomiera posledna 🙂

bambicka
21. okt 2013

ahojte dievcata, citam vas od zaciatku, ale az dnes som sa rozhodla napisat...dnes vecer som si nasla // 🙂 takze pre nas bol oktober ten stastny mesiac

zuzik1927
22. okt 2013

@beruska141 ahoj, mala si aj nějaké priznaky tehu okrem vynechania ms?

sara32
22. okt 2013

xarona citim to tak, to citis ....proste to citim 🙂 je to urcite tehu...... este som sa tak nikdy necitila................... mam 32r, ak ma priatel necha v Tom samu, ZVLADNEM TO !!!!! ( Dostal ponuku pracovnu preto mu to teraz asi nepasuje ..)lenze ak ma lubi bude stat pri mne kua !!

zuzkavladko
22. okt 2013

Plodne dni za nami, poctive snazenie tiez 🙂 Tak snad sme zamiesili 😀 Teraz uz len dva tyzdne vydrzat 😀

hatapkagb
22. okt 2013

@karingalova aj mne to zistovali vsetko komplet vo vnutri ze je to ok az na to ze mam endometriozu,a pri nej nemusim uz otehotniet,ale ja verim ze sa nam to podari 🙂
No to je najhorsie ked si v strese a hlavne v praci,ukludni sa trosku.Drzim palce potom daj vediet ako to dopadlo.neboj sa budem na teba mysliet

beruska141
22. okt 2013

@zuzik1927 nie, ziadne priznaky. iba trosku mi je cudne, ale neviem to popisat presnejsie 😀

zuzik1927
22. okt 2013

@beruska141 a test si si robila len tak, lebo nedošli? Tak aspoň Viem že keď nemám priznaky tak moze niečo byt 😉 lebo vacsina že ma, tak som chcela vediet ako si na tom ty 🙂

beruska141
22. okt 2013

@zuzik1927 test som si robila, lebo som bola prilis zvedava, aby som cakala na svoje dni 😅 a vsak to je zavcasu na nejake priznaky, nie? pri prvom tehu som mala len dva priznaky: vynechanie MS a rastuce brucho 😀

tonjadabik2
22. okt 2013

ahojte baby tak mam vysledky od zenskeho..ze tehotna niesom co viem..a vsetko mam v poriadku.. divne je teraz len to ze vraj biele vytoky su uz poovulacne vraj.. taze mam uz po ovulke? divne sa mi to zda byt lebo ja som vzdy mala kolo 20teho zvysene teploty a teraz mam uplne nizke..taze vobec nechapem co sa somnou deje..brusko ma boli strasne.. noo uvidime ze co bude dalej.. vobec nicomu uz nechapem.. ani hlienik uz sa mi zda nemam plodny..divne..

zuzik1927
22. okt 2013

@beruska141 no tak ja musím ešte aspoň do piatku počkat, uvidíme či pride ale nemusela by 😉

beruska141
22. okt 2013

@zuzik1927 a ktory si dnes DC?

zuzik1927
22. okt 2013

@beruska141 no mali prist medzi 21-25, tak uvidíme, cakam ešte 😉

beruska141
22. okt 2013

@zuzik1927 a to vydrzis?????????

zuzik1927
22. okt 2013

@beruska141 no som velmi nedockava, ale zase tam nic nebude a potom budem sklamana, počkám či nepridu, lebo mám také zvláštne pocity 😉

hatapkagb
22. okt 2013

@zuzik1927 drzim palce nech to vyjde nech su to 2 ciarky 🙂

zuzik1927
22. okt 2013

@hatapkagb no dufam, že budu, aj keď neviem neviem

beruska141
22. okt 2013

@zuzik1927 ja som netrpezliva aj za teba, daj potom hned vediet, ked sa otestujes, dufam ze tiez budu // 🙂

neomea
22. okt 2013

fuh baby, nevydrzala som to a spravila som si test, no a veru vyzera to na dve ciarky 😨 i ked jedna z nich je sabulinka, asi ma klepne zeby sa to podarilo na prvy sup? 😀 juuuj pojdem si este kupit dalsi na previerku 🙂

beruska141
22. okt 2013

@neomea no to je super,gratulujem 🙂 . vitaj v klube "prvošupovych". tento oktober je tomu nejak nakloneny 😀 kolky si DPO?

zuzik1927
22. okt 2013

@beruska141 dám vediet neboj sa 😉 uz aj ja by som chcela vediet že co, a v nedelu rano,ma tak bolel pravy vajecnik že konec, tak neviem co to bolo, keďže ms neprisla

neomea
22. okt 2013

@beruska141 22 den cyklu, cca 12 den po ovulacii ak je to to DPO 😅

beruska141
22. okt 2013

@neomea no to aj mne na 12 DPO (den po ovulacii) ukazal test uz peknu ciarku. no tak gratulujem mamicka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre