Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

diamond_doll
17. sep 2009

a kde ho mam vlozit ?to prave neviem 😀 no idem to skusat asi nejako..a nevies ci to ide dat aj na azet?ale tam to asi nepojde co ? 🙄

blackrose
17. sep 2009

no ked si otvoris svoj album, tak tam mozes pisat k nemu text... a tam do toho okienka to vlozis 🙂
s azetom nerobim, tak neviem...

diamond_doll
17. sep 2009

dik..idem to skusit teda 😀

nina88
17. sep 2009

No black, musím ho zmeniť, bude to ťažké, je to ,,rodinný,, lekár, odrodil moju mamu, operoval mamu aj babku.... Ach jaj...

blackrose
17. sep 2009

Hej viem, pamatam si ked si to uz raz spominala... ja viem ze je to tazke, ale zdravie je prednejsie... a mozno prave pretoz, ze uz odrodil aj tvoju mamu by si ho mala vymenit za trosku mladsieho 😉 teda neviem kolko moze mat rokov...
No urcite ti to nestoji za to, aby ti omylom ublizil.

nina88
17. sep 2009

neni starý... cca 55 rokov.. Mudr. Maršík,ak by ho niekto poznal...

kv3tka
17. sep 2009

....ninka...tak podla mna uz je stary 😀

kv3tka
17. sep 2009

tak a uz mame vitamin E doma 😀 ...idem podavat,som naordinovala drahemu 😉

dzou
17. sep 2009

ahoj kveti tak este teba sa opytam na nazor co si myslis o mojom grafe...som vymazala teploty co som merala v inom case, lebo baby tvrdili ze to moc skace a ze je to asi anovulak... ale teraz je to takto a uz to vyzera na nadejnu ovu no co myslis? http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

kv3tka
17. sep 2009

ahoj dzou....ja uz som ta tu dnes hladala a blahozelam k ovulke 😉 ....myslim,ze je jasna jak facka 😀

dzou
17. sep 2009

diki kveti aspon dakto ma trosku ukludnil...niekto aj napisal ze ten vystup je prilis velky 😕 ale ja si to nemyslim sak som kukala aj na ff a su tam aj take vystupy
a co ty uz konci mrcha?mm uz spapal e-cko? moj hej 😉

kv3tka
17. sep 2009

...urcite to nieje anovulak..... 😉 tes sa z ovulky....a zajtra nezaspi!!!,a 😔 by si mala presnu teplotku a potvrdila si ovulku 😀
no ja som na konci mrchy...este zajtra budem trosku spinit....a od soboty zacinam merat,normalne mi to chyba 😀 ....ja som E-cko uz spapkala,ale drahy je opat v praci ☹ ,tak az po prichode.... 😀 ....uz mi volal,vraj sa nevie dockat 😀

dzou
17. sep 2009

tak tesim sa no uvidim zo co sa stane... zajtra a urcite nezaspim uz si davam bacha 😀
tak uz ides merat za chvilu...tak drzim palce aby to tentokrat dobre dopadlo na zeleno 😀

kv3tka
17. sep 2009

aj ja sa tesim....na tvoju zajtrajsiu teplotku.... 😉
...uvidime,ci sme uz na rade 😀 ....inak sme sa vcera dohodli,ze ak sa do decembra nepodari...pod stromcek si kupime dovolenku do Dominikanskej na januar....a po dovolenke to zacneme riesit....a ak sa podari,aj tak si dovolenku kupime 😀 ...len on o tom este nevie 😀

aduliak
17. sep 2009

no baby...zazrak sa nekonal....mrcha dorazila ☹

kv3tka
17. sep 2009

adulka 😠

uz by sa to tu ale hadam aj mohlo rozhybat s // 😅

dzou
17. sep 2009

kveti ty si dobra 😀 v dominikanskej bola moja kolegyna tento rok a veeeeeeeelmi si chvalila ja by som chcela ist do mexika, i ked viem ze tam bola teraz ta chripka, ale aj tak momentalne pojdem akurat do r..i kedze mm zacina podnikat a ja robim tri dni
no aj ja chcem cakat este do decembra a potom asi uz zajdem k dr. no vidis ma napadlo...ze co si tu pisala vcera ze dr, ti povedal ze mm posle na spermio az po roku snazenia....to bolo na svk alebo tu?

kv3tka
17. sep 2009

to bolo na slovensku...vraj som uplne zdrava....roky ma pozna,som bezproblemova pacientka....tak sa mame snazit,vraj 3dni pred ovulkou a 3dni po ovulke 😀 a ak sa nepodari do roka,drahy pojde na spermio 😉 ...to mi povedal v juni....ja som tu v UK este u ziadneho lekara nebola,nastastie 😉

blackrose
17. sep 2009

dzou aj ja som ti do temy meranie BT napisala, ze to vyzerana na ovulku, ze ti to pekne stuplo 🙂 A co znamena ze stuplo prilis??? Ako moze stupnut prilis??? Tomu nerozumiem... to je blbost...

tiez si myslim, ze by sa to tu mohlo s tymi // rozbehnut 🙂

dzou
17. sep 2009

no tak som zvedava...lebo teda po novom roku ak este nebude mrnus v brusku co by som taaaaaaaaaak chcela uz na vianoce aby som vedela ze som tehu, ale tak to asi kazda 😉
no tak potom asi zajdem tu za dr. a uvidim ze co mi povie, len neviem tez ci ten mm bude uz chciet ist 😒

nina88
17. sep 2009

Ahoj dzou... sprav si ovu test ak si nie si istá... 😉
Kveti načo vitamín E pre muža?

kv3tka
17. sep 2009

vies,ako je to s chlapmi 😠 ....oni maju furt cas 😀

blackrose
17. sep 2009

teraz mi napadlo, dzou, dufam, ze si tak nepochopila moj prispevok... som ti napisala, ze to bol "velmi velky vzostup"... ja som to nemyslela v zlom, aby si to tak nechapala. Ale mala som namysli, ze to bol velky vzostup na to, aby to nebola ovulka... dufam, ze ma rozumies... 😕

dzou
17. sep 2009

black neboj nemyslela som teba 😉 to bol niekto iny ty si ma prave potesila
no sak kveti on ma furt cas a najviac ma hneva to ze my sme rovnaky rocnik tak on aj predtym...sak do 30-tky mame cas a ja na to no ty mozno hej ale ja uz nieeeeee (inac dnes ma mm narodky tak sa vytesujem ze konecne zase 3 mesiace je starsi ako ja 😀 😀 )

dzou
17. sep 2009

jaj ninuska no a ovu test doma nemam a tu je to doooooost drahe najmenej tak £15 tak preto skusakm tu BT no a e-cko je na spermijky ved vsetky semena obsahuju vitE 😀 😀

kv3tka
17. sep 2009

ninka to mi tu vcera kocky odporucili....vraj je dobry pre kvalitne rybicky 😉
Vitamín E sa považuje za účinný antioxidant. Ovplyvňuje tvorbu červených krvinek, zúčastňuje sa obnovy a rastu svalovej hmoty a ďalších tkanív. Je dôležitý pre prevenciu samovoľných potratov, má účinok na plodnosť a potenciu. Podporuje činnosť pohlavných žliaz. Spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív preto sa pridáva do kozmetických prípravkov, ďalej má močopudné účinky čím znižuje krvný tlak.

kv3tka
17. sep 2009

dzou....drahe? 😕 ja kupujem ovutesty v tescu(v baleni je 7 za 3,50£)....to je super cena....a ak nemas moznost kukni na ebay....tak su super lacne....mne prave v pondelok dosli,teda tehotenske testy(10 v baleni,tie klasicke pruzky,citlivost 10) za 1libru....a postovne zadara 😉

nina88
17. sep 2009

A to sa dá kúpiť samotný vitamín E? Ja beriem špeciálne vitamíny, lebo volnopredajným v lekárni neverím, to sú viac chemikálie ako vitamíny (mamina sa tomu venuje) Volnopredajné vitamíny sú u nás na ,,úrovni,, asi len jamieson... Naša firma (nutrilite-odtial mám všetky vitamíny) nemá samotné E... ☹ Ale čo mám ,,denné,, vitamíny, tam je v jednej tablete 6mg E-čka, koľko je v tvojej?

dzou
17. sep 2009

jaj ale to mas z ebay?ja som myslela tak klasicky v drogiske v supergrug maju az dva druhy ich za 15 a potom clearblue za 20... no tak mozno nabuduce vyskusam kupit z ebay...teraz to uz nejak nestiham 😅 a aj trosku dufam, ze izh uz mozno nebudem potrebovat...

blackrose
17. sep 2009

dzou tak to som si oddychla 😅 a blahozelam manzelikovi 🙂
no ved to je hrozne ti muzi v tomto ved mame cas... aj mne moj hovori: "ved mas 26 rokov. ked budes tehotna aj o 2 roky, tak to nevadi." ... nooo, mozno jemu, ale ja by som nechcela byt 1. krat tehotna az okolo 30-tky ☹ vzdy som si hovorila, ze ja budem mlada mamicka 🙂 a uz teraz to mam take tesne 😀
totiz moja mama ma mala v 36. rokoch, tak mozno preto mam ten pocit...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre