Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
18. sep 2009

no a este aj krcok sa mi uz posunul ovela nizsie v ten 15dc som ho ani nahmat nemohla 😉

kv3tka
18. sep 2009

no niekedy nevyda zastavit sa tu zrana ☹ ....tak sa drz cez weekend...

takze blackrose...mrcha prisla 😠 ...no tie teplotky to tak trosku aj naznacovali....ale tak musime to brat,tak ze nova mrcha=nova nadej 😉

dzou
18. sep 2009

...uz som aj dnes pisala ze rano ked som odmerala teplotu a videla som ju ta ma skoro slahlo a chcela som s clym meranim prastit ☹ ale uz som si to rozmyslela 😀 sak ak nahodou nebola ovu tak musim zistit ci bude na dalsi cyklus a ak nie tak pojdem k dr 😖

dzou
18. sep 2009

tak co nikto tu nie je?

kv3tka
18. sep 2009

ja som tu opat 😉 ...prekvapila ma kamoska...tak sme pokecali.....je par tyzdnov tehotna 😝 ,tak bolo vela otazok 😀
dzou ahoooj,kukla som tvoj graf 😒 ...no pravdu povediac cakala som,ze pojdes hore,alebo sa budes minimalne drzat....no ale neboj a hlavne nerob zaver ☹ ...ci to nieje anovulak....a urcite neprestavaj merat!!! 😕
pockame spolu,co urobi zajtrajsia a pozajtrajsia teplotka 😝 ....a inak,ochladilo sa riadne.... 😠 teda hlavne v noci!!! my uz kurime 😉 😀

blackrose
18. sep 2009

caute baby, ja som tu len na skok mrkla ze co ste popisala, ci sa ukazala stratena kv3tka 🙂 a tak... prave som sa vratila z kina, nemam vycitky ze idem neskoro spat (kvoli 6 hodinovemu spanku pred meranim) kedze mam mrchu (aspon na nieco je to dobre;)...
vsetkym vam prajem krasny vikendik, dzou pekne stupanie a ninke prasknutie 😀
kv3tka a dozvedela si sa nieco zaujimave od tehotnej kamosky, co by si nam mala odovzdat??? 🙂

vrabcek154
19. sep 2009

ahojte kocky, mam mat teraz ovulku, vcera som si robila ovulacny test a nic !! dnes rano mikroskop a nic !!! idem do lekarne kupit dalsi ovu test, mozno to mam posunute, ale doktorka vravela piatok, sobota. keby tam bol aspon naznak druhej palicky, ako minuly mesiac , ale ani tienik

dzou
19. sep 2009

tak baby som tu na skok dnes mi pridu moji drahyyy buduci svokrovci 🙄 😝
tu je graf 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/297b92
vrabcek...neviem najprv ma napadlo ze ovu moze byt posunuta...ale ked si bola u doktorky..neviem 😒 no vyskusaj mozno iny test

vrabcek154
19. sep 2009

Uz som si bola kupit novy ovu test, len v nasom meste je to bieda, musim druhy raz objednat. uz tam ukazalo peknu palicku, skoro taku silnu ako ta druha. to znamena, ze ovu je tu...co myslite.musi byt ta palicka rovnako silna..uz som volala manzelikovi nech uteka domou, esteze je vikend, 😀

blackrose
19. sep 2009

dzou blahozelam k ovulke 🙂 tak vidis, ze nakoniec bola 15 DC 🙂 a prajem ti kludne prezitie navstevy 😀

vrabcek, ja som ovu testy neskusala, ale podla toho co som uz na konikovi citala, tak cim silnejsia, tym je blizsie ovu a ked slabne ovu uz bola. Skus aj zajtra a porovnaj a uvidis ako si na tom 🙂

kv3tka
19. sep 2009

tu dnes nik.... 😕 teda skoro nik 🙂
vrabcek,moja skusenost s ovutestami je taka,ze mne uz od 11dna ukazuje obe ciarky,i ked tu testovaciu slabsiu...a to ja povazujem za negativny....a par hodin pred ovulkou mi ta testovacia ciarka porazi tu kontrolnu,je ovela silnejsia a vtedy je test pozitivny...(mam take testy aj v albume,tak kuk 😉

dzou no parada....teplotka krasne vyskocila...len nech sa drzi 😉

blackrose 🙂 ...ta kamaratka na zaciatkom roka potratila,po polrocnej prestavke teraz otehotnela na druhy sup...tak otazok bolo vela... 😉 ...

blackrose
19. sep 2009

tu dnes vazne skoro nik nie je??? vy mate asi paradny vikend vsetky 🙂 urcite snazilkujete o 106! 😀

Ja som trosku smutna, pretoze vo stvrtok som bola na nakupoch, troska som sa tam rozbila (z penazi) 🙂 a strasne som sa tesila, ze som si paradne veci nakupila... uz na jesen. V piatok som si obula topanky do roboty a nevydrzala som v nich ani 500 m cestu do prace ☹ straaaaasne ma odiera pata... ale pritom mi nie su male. Velmi ma to mrzi, lebo take topanky som si hladala uz pol roka a teraz som na ne natrafila. Dnes som sa ich snazila rozchodit, nastriekala som si taky sprej na roztahovanie koze, ale nemam z toho dobry pocit. Myslite, ze by mi s tym obuvnik vedel pomoct??? Nemate skusenosti???

tinipini
19. sep 2009

black,

ja rozťahujem topánky s mokrou handrou:

namočíš handru, vyžmýkaš a na tesno priložíš na miesto, kde ťa tlačí na celú noc. ráno tú kožu na tom mieste akokeby ponaťahujem s rukami a nechám voľne uschnúť. mne to funguje. mala som také butky od Baťu a myslela som, že zomrem ako ma tlačili

rosbia77
19. sep 2009

ahojte, tak tu máte k nahliadnutiu aj môj zaujímavý graf BT. Tento mesiac operujem len s dvomi číslicami z teplomeru 😀 O týždeň uvidím výsledok.

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff

sisi30
19. sep 2009

čaute kočky,

pridávam sa ku Vám my skúšame cez rok a stále sa nám nedarí. Už som niekedy zúfalá a stále počúvam, aby som na to nemyslela a tak....ale nie je to také jednoduché boli sme v centre a manžel má zlý spmg a hneď nám povedali IVF. neviem či sa mám na to dať bolo to pre nás dosť ťažké počuť. hm? čo vy na to? máte nejakú podobnú skúsenosť?

dahra
19. sep 2009

Sisi,
zial, mame. Snazime sa vyse dvoch rokov. Zly spg je nafigu ☹

sisi30
19. sep 2009

do akého centra chodíš?

xena323
20. sep 2009

rosbi,sme na tom podobne ja tiez BT 37 a 2x 36,9....dnes som 23DC,tak uvidime...

bibi24
autor
20. sep 2009

Sisi ahoj,

ja som na tom podobne ako ty. Snazime sa sice "len" 6 mesiacov, teraz bude 7 a stale nic. Minuly tyzden bol manzel na spermiograme a vysli nam zle vysledky. Povedali, ze sa mame este nejaku dobe snazit prirodzene a potom ivf. Aky mate spermiogram?
My 4ml, 4mil./ml, normalneho vzhladu, B pohyblivost
Som z toho zufala a este stale sa z toho neviem spamata, stale na to myslim, citim sa hrozne.

kv3tka
20. sep 2009

ahojte....tak nedela skoro za nami.... 🙂 ...dufam,ze ste dobre weekendovali 😉
ja supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 ....
neak to tu klasicky weekendovo mrzlo 😀 ...snad sa s pondelkom otepliiii 😀

kv3tka
20. sep 2009

inak blackrose....ja si vzdy nove topanky(kozenne)....roztiahnem tak,ze si do nich dam tak na hodinku hrubsie navlhcene ponozky....a pochodim v nich....po byte 😉 ....potom vyzujem,trosku rukami roztiahnem a necham vysusit.... 😉 ....potom uz sedia ako uliate 😝

kv3tka
20. sep 2009

sisi,bibi..... ☹ ....chcem reagovat,no ani neviem,co napisat 😔 ....kazda zena tuzi po vlastnom dietatku...a urcite kazda veri,ze to nebude komplikovane,a podari sa prirodzene a rychlo....i ja verim 😉
....zial,stavaju sa aj opaky....zly spermiogram sa da urcite zlepsit...a sanca nieje uplne stratena 😉 (mnoho zien uz otehotnelo i zo strasne zlym spermio,i tu na konikovi)...tak sa nezdavajte....
sisi,i IVF je moznost ako mat kusok seba....zivy poklad,tak urcite sa nato dajte!!! 😉
bibi....nezufaj...viem,ze sa to lahko pise...ale sanca je vzdy...nadej umiera posledna 😉

kv3tka
20. sep 2009

vidim,ze som tu sama,tak trosku na rozveselenie....nedelnej atmosky 😉

https://www.youtube.com/watch?v=hAgOk3-loUY
dzou
20. sep 2009

ahoj kevti este si tu? tu je moj dnesny graf http://www.fertilityfriend.com/home/297b92
konecne mi odisla navsteva huraaaa aspon ch uz zase dlhsiu dobu neuvidim...
inac neviete kedy najsor sa moze uhniezdovat vajko? ja som si hovorila, ze tento cyklus sa nebudem sledovat ze sa budem riadit podla bt, ale vcera v noci ma tak cudne bolelo brucho ze som sa na to budila...takze si to urcite nenamyslam, ale dnes som len 4dpo tak pochybujem ze by to bolo to...ale neva teraz uz len cakat ako sa bude teplota spravat

mata1001
20. sep 2009

ahojte baby ste tu niektora? 😉

kv3tka
20. sep 2009

ahoj dzou....este som....prave som po veceri...drahy kuchtil...tak som ja mašuro 😀 ....teplotka sa drzi....len tak dalej a nesleduj sa,zbytocne si budes nahovarat....ale uhniezdenie na 4DPO je mozne.... 😉 ...tak drzim palce....
a co to citam 🙄 ....svokrovci su nie tvoja krvna skupina? 😀

dzou
20. sep 2009

joooj kveti to je na veeeeeeeeeeeelmi dlheeeeeeeeeee rozpravanie o mojich bud. svokrovcoch 😝 oni ma zatial(7rokov) este stale neprijali a vyzera to tak ze ani nikdy neprijmu, ale uz sa nad tym neprzculujem 😉
noo teplotka zatial hore, co ale nic neznamena zatial tak uvidim... zatial som na to tak ze sa velmi tesim, ze ta ovu nakonie bola ked uz som mala take pochybnosti...no ale jak budu pribudat dni nic sa neboj budem natiahnuta jak guma v trenkach 😀

kv3tka
20. sep 2009

...dufam,ze neprasknes.... 😀 z toho napnutia 😀
a k tym "svokrovcom"....smola,no ale hlavne je,ze Vam dvom to klape.... 😉
ja mam na svokrovcov stastie 😉 ....maju ma strasne radi a aj ja ich!!!! 😉

kv3tka
20. sep 2009

a nic sa neboj,len dalej meraj a meraj.....uz i ja zacinam s meranim 😉

dzou
20. sep 2009

no sak nastastie nemam ten typ chlapa ze obhajuje rodicov aj ked nemaju pravdu, alebo tak... stale drzi primne takze nam to klape...
a uz merias alebo este len dnes alebo ako?
no mna aj dnes nejak pobolievaju vajecniky, len dufam ze nie som prechladnuta 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre