Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
20. sep 2009

uz meriam druhy den,kedze som 7DC....ale tak graf ukazem,az sa nieco zacne diat 😉 .... 😉
....pocuvaj ma moja!!! 😔 zbytocne si nenamyslaj choroby,bo si ich privolas ☹ ....tak zatial papa.....idem uz off!!!!tak zajtra 😉

dzou
20. sep 2009

paaa...budem sa snazit kveti 😉

sisi30
20. sep 2009

ahoj bibi,
neviem presne aké máme hodnoty spmg ale nám odporučili profertil, tak uvidíme či nám to pomôže, niekto hovorí, že to pomohlo a niekto že vôbec tak uvidíme... ale ešte stále verím že nám to pôjde prirodzenou cestou 😀 😀 😀

aduliak
21. sep 2009

Dobre ranko zienky.....ako sa dnes mate? 😎

nina88
21. sep 2009

Dobré ránko, moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
Včera som zaspala... ☹ Ale dnes to vyzerá na ovulku, čo poviete?? 🙂

aduliak
21. sep 2009

Ahoj Nina....no...vypada to presne na ovulku, takze sup na to 🙂

aduliak
21. sep 2009

ja som taka nastvana...manzel mi odchadza dnes do Presova, pride na vikend a potom od pondelka zase do Presova a takto bude chodit dva mesiace!!! takze strafit sa bude pre nas nesmierne tazke 😢 ale co uz.....

nina88
21. sep 2009

Adi nebuš smutná... Podľa mňa práve preto sa vám to podarí... 😉

nina88
21. sep 2009

Vyzerá to podľa grafu, ale ovu test bol včera nie moc pozitívny... Boli 2 viditelné čiarky, ale tá testovacia bola trošku svetlejšia ako tá kontrolná, tak ja neviem... Urobím ešte aj dnes a budem múdrejšia...

blackrose
21. sep 2009

dobre ranko 🙂
ninka podla mna bude dnes ovulka, tak ju pekne vyuzite 🙂
adu tak to je tazke... ☹ ale dufam, ze vam budu stacit aj vikendy 🙂
kv3tka, dakujem za radu, vyskusam ked sa mi zahoja otlaky, teraz si tie topanky nemozem ani obut 😀

nina88
21. sep 2009

Ahoj Black... 🙂
To či ju využijeme záleží zas len na nálade mojho drahého, tak ale idem robiť všetko pre To... 😀

blackrose
21. sep 2009

tak mu nedaj najavo, ze ma ovulaciu, ale sa na neho proste vrhni, ze mas hroznuuuuu chut 😀
u nas je to skor opacne, moj drahy ma naladu stale 😀 a to skor ja by som uz niekedy uvitala aj mensiu pauzu 😀

blackrose
21. sep 2009

samozrejme "mas ovulaciu" ... on by ju mal asi tazko 😀 preklep.... 😉

nina88
21. sep 2009

To mi došlo.. 🙂 On to asi tuší, veď videl, že sa včera testujem, ale tak ja to nejak zamaskujem, že to nie preto... 🙂 my ženy to predsa vieme... No nie? 🙂 Vytiahnem sexy spodné prádlo a zabudne na prípadnú zlú náladu okamžite... 😉

blackrose
21. sep 2009

🙂 tak tak, presne 🙂 drzim palce 😵

nina88
21. sep 2009

ďakujem Black... 🙂 Idem si urobiť ten alchemilkový čajík... 😉

nina88
21. sep 2009

Vieš, ono aj keby sa to nepodarilo, ak sa táto ovulácia potvrdí, ja budem taká šťastná ako málokto... 😀

blackrose
21. sep 2009

🙂 uvidis ze sa potvrdi 🙂
alchemilkovy caj? to je dobre na plodnost? alebo to pijes len tak?

matusik111
21. sep 2009

ahojte , ja sa len pridam, snazime sa rok a stale sa nedari. Vysetrenia HP a SPG su OK, tak sa s nami nic neda robit, iba skusat a skusat 🙂

lubka89
21. sep 2009

ahojte ,uz som tu dlho nebola 🙂

nina88
21. sep 2009

Ahoj Lubi, vitaj Matusik... 🙂
Black alchemilkovy čaj mi poradila Bris, je na ženské veci komplet, vrátane zosilnenie maternice... 😉 Takže ano, na plodnosť... 😉

nina88
21. sep 2009

Matusik rok? to je raz toľko ako väčšina nás v tejto miestnosti... To je už dosť, ale pozitívne je, že ste obaja zdraví... 😉 Meriaš BT??

lubka89
21. sep 2009

ahojte neviete mi poradit : rano ked vstanem tak mi byva strasne zle ale nechodim ani na WC ?

nina88
21. sep 2009

Ja som počula, že pri ranných nevolnostiach, je dobré nevstať z postele, kým niečo lahké neznieš, tak si skús dať k posteli večer sušienky, alebo banán, zpapaj to a až po chvíľke vstaň... 😉 To som len počula, mne nebývalo zle...

nina88
21. sep 2009

Ospravedlňujem sa za chyby... Ja som taká ,,vzrušená,, z tej ovulky, že robím samé chyby... 🙂

lubka89
21. sep 2009

ahhha .. tak dakujem skusim to 🙂 niekde som pocula ze aj zazvor alebo zazvorovy caj je dobry🙂ja neviem

nina88
21. sep 2009

Zázvorové keksíky sú naj naj... Už si spomínam, toto kamoška spomínala... Zázvorový čaj by som nevypila ani za trest, ale tak ak je moc zle, aj to by som asi musela... 🙂

blackrose
21. sep 2009

ahoj matusik, ahoj lubka...
tiez som pocula, ze je najlepsie hned po prebudeni nieco male zjest, alebo sa skus napit hned vody, aj to ti na chvilu zaplni zaludok...
ninka, uz som si aj nasla nejaky clanok o alchemilke a tam taka zaujimava veta: "Uznávaný švajčiarsky liečiteľ Künzle tvrdil, že keby ženy hojne užívali alchemilkový čaj v priebehu celého života, od puberty až po ukončení klimaktéria, dve tretiny všetkých "ženských" operácií by neboli nutné."
takze je dobre ho pit aj tak a mozno ti aj zaberie proti cystam 🙂

lubka89
21. sep 2009

tak to skusim a uz ma zacina pichat v podbrusku☹ no neviem ako to zvladnem este v praci🙂

dzou
21. sep 2009

ahojte babule...hej hej black alcimelkovy caj si tu pochvaluje vela bab ale uz ked budes tehu ho nepi, lebo napomaha stahom maternice a mozes potratit
no ja dnes takto...nevyzera to zatial ze sa to podarilo 😒 tak uvidime http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre