Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

reivka
11. aug 2009

čomu veríš?? ja píšem že za chvílu tu bude čas mrchy, tak ked dostanem budem smokliť 😀

kacenka24
11. aug 2009

verím v plodné obdobie 🙂

pici
11. aug 2009

jeny. nikomu sa nemusis vnucovat. nie je nas tu vela. vymiename si skusenosti

reivka
11. aug 2009

kacenka práve som si pozrela tvoj výpočet od Jonáša, práve máš najplodnejšie obdobie 😉 som zvedavá na výsledok, prajem ti zo srdca pozitívny

jenniffer001
11. aug 2009

jsem se rozhodla, že si tady o tom taky potřebuju poklábosit... 😀 jakože s manželem si o tom povídáme stále, ne že by to nešlo, ale stejnak, on mi moc neporadí a tak... a stále chodím sem na koníka a koukám na všechny ty diskuse a čtu si a pochytávám co a jak dělat... tak jsem chtěla taky přispět 😀 😝

reivka
11. aug 2009

jasné, ved všetky sme tu asi preto, lebo len tu sa môžeme o tom baviť stále a nikomu to tu nelezie na nervy 😅

jenniffer001
11. aug 2009

přesně... taky se bojím aby mu to už nelezlo na nervy ho s tím pořád otravuju... ale když já vůbec nemůžu myslet na nic jiného... 😀

reivka
11. aug 2009

noo a moj sa so mnou nechce stále o tom baviť, lebo jemu to liezlo už na nervy 😀

kacenka24
11. aug 2009

rei, tiež som zvedavá... no, aby som mohla byť tehu potrebujem mať najskôr ovuláciu a tá nie a nie už 4. mesiac prísť 😒, ale teraz cítim taký menzesový tlak v podbrušku, alebo si to iba namýšľam? ja už neviem

reivka
11. aug 2009

ahaaaa tak to som nezachytila, že nemávaš ovu, ja dúfam že mávam 😅

jenniffer001
11. aug 2009

určitě znáte ty řeči jakože nesmíš na to moc myslet a ono se to povede... to se tak snadno říká.... já si i sama říkám a snažím se sama sobě vsugerovat: nemysly na to..!!! ale copak to jde...???? nakonec se stejně přistihnu přitom jak na to zase myslím... nedá se tomu poručit... když si to člověk tak moc přeje, přece na to musí myslet!!

kacenka24
11. aug 2009

ten môj mi hovorí - že čo má prísť, to príde a bude to mať byť práve vtedy ... všetko je už napísané vo hviezdach

reivka
11. aug 2009

s týmto myslením - nemyslením je to ťažké 😒

pici
11. aug 2009

presne tak. a mna sa este kazdy pyta ci som tehotna. ci este nechceme deti... a nervy uz z toho... xixi

kacenka ako si dosla na to ze nemas ovulaciu?

reivka
11. aug 2009

ja hovorím že nechceme bábo, neplánujeme a mám od všetkých pokoj 😀

jenniffer001
11. aug 2009

to mě se ptají taky. ještě ke všemu jsme měli nedávno svatbu, takže každý hned: no a teď ještě dítě a budete úplná rodina... a že my už se dávno snažíme a nejde to.....

reivka
11. aug 2009

akože dávno???

jenniffer001
11. aug 2009

dávno.... 🙂 pro mě dávno..!!! 😉 jinak ne zas tak... 😝 jsem to špatně napsala... jen, že už jsme se snažili i před svatbou a mysleli jsme že to půjde snadno a na svatbě už možná budu těhotná a nebyla a ani teď ještě nejsem... ☹

jenniffer001
11. aug 2009

ale věřím, že to vyjde tento měsíc, jsem příjemně naladěná a budeme snažit... 😉

reivka
11. aug 2009

myslím že pozitívne naladenie pomôže 😉

pici
11. aug 2009

no ja si myslim ze je mi to na dve veci ze som pozitivne naladena.. od zaciatku roka som pozitivne naladena... a nic... 😝

reivka
11. aug 2009

😀 😀 😀

jenniffer001
11. aug 2009

😀 ale ne... takhle na to nemůžeš koukat... pozitivního naladění neni nikdy dost...! ale já jsem se k tomu vždy stavěla tak jakože si to moc přeju, ale že jsem moc nevěřila tomu že to vyjde... tak teď tenhle měsíc jsem si řekla, že to bude jinak, naladila jsem se na jinou vlnu, budu věřit, že to tentokrát vyjde a mám z toho o moc lepší náladu!!

brisilda
11. aug 2009

no kocky tak ja mam stastie, ze mam chapavu rodinu mna sa nikto nic nepyta 😀 semtam hadzali nejaketie poznamky ale preslo ich to 😉
Inak to s poz. myslenim je vazne tazke ja tez nato nechcem mysliet presviedcam sama seba , a pripravujem sa na mrchu no a ked pride je to premna sok ☹ ale hadam, ze toho mesiaca bola uz aj ovu ak som si to ovsem nenamyslala 😀

jenniffer001
11. aug 2009

holky a proč si neměříte teplotu, abyste věděli kdy a jestli máte ovu? já měřím už třetí měsíc a jsem strašně ráda, protože aspoň vím že ovu mám a ne že bych tomu počítači až tak věřila, ale tak zhruba vím i kdy... teprve se do toho dostávám.. 😝

reivka
11. aug 2009

akému počítaču? máš na to počítač? to som ešte nepočula

jenniffer001
11. aug 2009

no zadávám si teplotu na fertilityfriend.... 🙂

reivka
11. aug 2009

jaaaaj 🙂

pici
11. aug 2009

no moja svagrina bude teraz rodit tento tyzden. vydavali sme sa ja tri mesiace po nej.... a kazdy a vy kedy.. skolu si skoncila.. uz by ste mohli.. a kukam.. ze ako keby sme nechceli.. asi keby to slo lusknutim prsta tak uz sme asi vsetky tehotne nie????

reivka
11. aug 2009

to je nepríjemné taký tlak okolia to ti nepomôže 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre