Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

simib
21. sep 2009

OK Dzou tak sa zatial maj.A uži si troška samoty a venuj sa sama sebe. 🙂

aduliak
21. sep 2009

Nina..kupim 🙂 Simib....beries to super...aj ja som si teraz povedala (ked mi minuly stvrtok prisla mrcha), ze asi to tak malo byt, viac sme pre to spravit nemohli....a dalsi mesiac=dalsia vyzva 🙂

aduliak
21. sep 2009

tak sa maj zatial krasne dzou 🙂

simib
21. sep 2009

Adul presne tak.Nič iné neostáva ako si povedať,že možno nabudúce.

nina88
21. sep 2009

Hej som z Ba... A práve som sa vytočila... 2 hodiny tu nepijem, skoro som sa pocikala a urobila som si test, ktorý bol podľa mňa na prd... Dala mi ho kamoška, čo ho mala rok niekde.... je normálne čakať 5 minút vôbec na kontrolný pásik??

aduliak
21. sep 2009

Nina....tak to mi nepride normlane...kontrolny pasik by sa tam mal objavit skoro hned.....

blackrose
21. sep 2009

som spat, napapana 🙂 a prajem dobru chut ostatnym 🙂

simib vitam ta medzi nami a dufam, ze sa ti tu bude pacit a nebude ta to stresovat, pretoze mi sa tu snazime si navzajom pomahat, podporovat sa a mat tu prijemne optimisticke prostredie 🙂

ninka, tak si skus dnes kupit jeden novy testik, vecer sa testni a uvidis. Moze byt, ze ten test je uz nejaky stary...

willi
21. sep 2009

... ☹ simib...mas moj velky obdiv, ze aj po vsetkom, co Ta postretlo si relativne ok a spokojna...urcite sa Vam zadari, po vsetkom si to zasluzis 😉

nina88
21. sep 2009

Určite kúpim... Veď netestujem 1. krát, kontrolný tam býva vždy skoro hneď a silný... Nie skoro neviditelný... Aj keď 2. čiarka tam je, ale tiež slabá... 😒

simib
21. sep 2009

Nina to je fakt nejaký vadný test.Nečudujem sa ti ,že zúriš.Will ďakujem.No asi som musela padnúť tak na dno,aby som sa zas mohla odraziť.Tým že sa každý mesiac niekto stresuje sa nič nevyrieši.Treba sa pozbierať a ísť ďalej.

simib
21. sep 2009

Blackrose ďakujem aj tebe za privítanie. 🙂 🙂 🙂 🙂

aduliak
21. sep 2009

tak s tymto nazorom simib si k nam perfektne zapadla.... 🙂 my sa tu snazime na vsetko reagovat optimisticky 😀

simib
21. sep 2009

To je dobre.Ja som sama príkladom,že nervami a sílením to nepôjde. 🙂

willi
21. sep 2009

...simib 🙂 , po Tvojom pribehu ma opat "prepadol" velky optimizmus, ze vzdy je nadej a vychodisko z kazdej situacie, nic nie je neriesitelne...takze dufam, ze sa budes medzi nami citit dobre 😉

simib
21. sep 2009

Určite budem.Velmi pekne ste ma privítali,aj keď ma mrzí,že som zosmutnela Ninu,ale hádam to už je lepšie.

willi
21. sep 2009

...simib, myslim, ze Ninka bude ok, ved ani ona to nemala jednoduche a musela si svoje stastie vybojovat, ze Ninus? 😉

simib
21. sep 2009

No dobre.A aby to nebolo len o mne,ako dlho sa ktorá snažíte?

blackrose
21. sep 2009

no je to tu pestre 🙂 ale zhruba medzi 4-9 mesiacov, niektore sa k nam pridavaju co aj rok...
ja s willi sa snazime 9-ty mesiac, ale to uz tusim vyssie spominala... 🙂

aduliak
21. sep 2009

my teraz bude 6.mesiac 🙂

willi
21. sep 2009

...black 😉 , takze ideme so simib v stastnej deviatke 😵

simib
21. sep 2009

Takže sme tri v 9 mesiacoch.A 3x3 je kolko????Zase len 9

willi
21. sep 2009

...simib 😉 , tak to uz naozaj nie je nahoda 😵 😵 😵

nina88
21. sep 2009

Som v pohode baby, tak ma nasr..ten test, že nemám miesto na iné emócie... 🙂 Simi my sa snažíme asi 6. cyklus... Asi píšem preto, lebo tie prvé mesiace sme to ,,flákali,, takže tak naozaj 4....

nina88
21. sep 2009

Ale pobolieva bruško, takže je to pozitívne... 😉

simib
21. sep 2009

A v akej ste fáze baby?Nina ty asi okolo OVU že?

blackrose
21. sep 2009

no podla numerologov je 9 silna cislica, ktoru napr. kvoli tomu neodporucaju na velke udalosti (ako napr. svadby) apod. ked je viac 9... napr. ako bolo 9. 9. 2009. Ale mozno nam to do stastneho konca pomoze, tak drzme si palce 😵
Podla jonasa mam plodne dni 24 - 27 a 26. 9. 2009 je 9. DC 😀 uz mi sibe 😀

blackrose
21. sep 2009

ja a willi koncime ms 🙂 my mame vela spolocneho, vsak willi 😀

blackrose
21. sep 2009

a este mam aj 9 svoje cislo mena... teda za slobodna som mala...

willi
21. sep 2009

...black, aj ja u Jonasa tak isto 😀 😀 😀 , takze sa mi to tak vsetko zda podla mojich vypoctou pytagorovou vetou, ze spolu otehotnieme 😀 😀 😀 , len este musim dopocitat presny termin 😉

willi
21. sep 2009

...a black este si sa aj 9-teho jula registrovala 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre