Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
22. sep 2009

ja by som uz dnes mala mat posledny den ms, tak mm sa uz tesi, kedy zacneme s plodenim 😀

nina88
22. sep 2009

Tak to je super, ide sa na to, tento mesiac sa to podarí... 😉
Ja mám tento mesiac poslednú šancu mať chlapca, podľa toho čínskeho výpočtu, či čo, potom až v januári a potom až o rok... Tak uvidíme, či to má byť chalanisko... 😀
Ale zatial som v takej nálade, že nič sa nedeje, ak sa to nepodarí, tak dúfam, že mi taká aj ostane... 😉

aduliak
22. sep 2009

Blackrose...ja som na tom podobne.....mne koncila ms vcera....a manzelik sa mi piatok vrati z Presova,sice len na vikend.... tak sa na seba asi hned vrhneme 🙂
presvedcili ste ma, posluchnem digitalny 🙂 idem to skusit hodit na FF... 🙂

aduliak
22. sep 2009

no...tak som to skusila....len neviem, ci sa to bude dat otvorit 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9

aduliak
22. sep 2009

tu prvu teplotu pri mrche som si vymyslela, aby som mala nejaky zaciatok 🙂

nina88
22. sep 2009

Dá sa to, super... 🙂 Adi ty si meriaš v ústach, že??

aduliak
22. sep 2009

Nina....skusila som dolu.. 🙂 .. manzel mi v noci odisiel, ale pekne nam to vyslo,ze sme sa rozlucili 🙂

nina88
22. sep 2009

A to máš dolu takú nizku teplotu? Sranda, každé telo jak je iné... 😉
Inak blbá otázka, (možno kvetka bude vedieť odpovedať) neovplivní nejak teplotu keď vo mne celú noc ,,spali rybičky,, ??

aduliak
22. sep 2009

no...taku nizku.....sama som bola prekvapena 🙂

aj vo mne boli, tak neviem Nina 🙂

blackrose
22. sep 2009

ninka podla mna nie, pretoze to by potom nedavalo zmysel... ved kazda pocas plodnych dni plodime... preto meriame, takze si myslim, ze asi nie... ved oni sa zohreju na tvoju teplotu 😉

adi, nemusis si tam davat tu prvu teplotku, ved ti to zacne aj tymto dnesnym meranim 😉

nina88
22. sep 2009

Ja len či to nedá nižšiu teplotu, predsa, je to cudzia ,, vec,, možno v noci vychladne... (????)

blackrose
22. sep 2009

podla mna nie, ale pockajme na kv3tku, aky bude mat nazor ona 🙂

dzou
22. sep 2009

bre ranko...nina ze vychladne...si ma dobre pobavila na rano 😀 podla mna to tiez nevadi...ja som ich tam mala v case ovu a teplotu so mala 36.2
tak tu je moj grafik...pomaly stracam nadej 😔 http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

rosbia77
22. sep 2009

Ahojte,
ja som dnes 26DC a tu sú moje namerané teploty, ale nejako nemám odvahu testovať. Radšej si počkám.

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff

dzou
22. sep 2009

teeeda rosbi ty mas teda graf 🙂 a nevies aku dlhu mas lf?

rosbia77
22. sep 2009

dzou - netuším. Meriam prvý mesiac a toto je 2.cyklus bez HAK. V piatok by som mala dostať ms.

dzou
22. sep 2009

hmm tak to este radsej pockaj...ale vyzera to super...ak budes tehu urcite sa zaradis medzi nezvycajne grafy 😀

rosbia77
22. sep 2009

Inak ja vlasne ani neviem, aká dlhá by tá lf mala byť. To je od ovulky po ms? teda 14 dní? či ako to vlastne je? Som z toho trubka 😀

rosbia77
22. sep 2009

no veď ja som si aj myslela, že je pokazený teplomer a vždy sa zasekne na 37 a vyššie už nevylezie, aj som ho okukovala, že či reku tam na tom dieliku niečo nezavadia, alebo čo 😀

nina88
22. sep 2009

DZou neviem prečo,ale myslím, že to má niečo do seba... Možno preto aj tak skáčeš... Skús si to odsledovať s rybičkami.... 😉

dzou
22. sep 2009

😀 😀 no lf je cas od ovu po ms.. a kazda zena ho ma cca rovnaky...myslim tak ze kazda je osobita ale npar. ja mam 14lf takzekazdy cyklus od ovu by som mala mat stale 14..napr. minuly cyklus bola ovu az na 19dc takze mrcha prisla az na 33dc... no a mal by byt od 12-14lf menej je horsie lebo sa vajo nemusi stihnut uhniezdit

rosbia77
22. sep 2009

no tak teoreticky by mi to malo vychádzať tých 14 dní a tak ako som hovorila, v piatok ms. No uvidíme, či pozajtra a na ten 28 deň teplota dramaticky nezletí. ☹

dzou
22. sep 2009

drzim palceky aby nieee...ja to chcem spravit tak aj ty mozes 😉 ze ak na 15dpo bude teplota hore a mrcha nikde tak vtedy testnem ale pochybujem ze sa toho dozijem bez mrchy 😒

rosbia77
22. sep 2009

No veď v piatok vám dám vedieť, ako som dopadla. Nechcem mať priveľké očakávania, popri tom ,ako tu čítam, dá to veľa práce, kým sa dopracujem k dvom paličkám. A ja som mala vlastne od vysadenia HAK iba 1 ms. Vlastne - v tejto téme by som asi ani nemala čo robiť 😀

dzou
22. sep 2009

rosbi 😀 ved to je jedno ako dlho sa snazis tuza po babetku je stale rovnaka...tak cakame na piatok... ja si este pocakm do bud.tyzdna 😝

blackrose
22. sep 2009

rosbia aj jedna nasa tehlka (petulka) mala stale 37 a zrazu mala // 🙂 tak som zvedava 🙂 a drzim palceeee
dzoooooou nestraaaaaaaaaacaj nadej, ved si len 6 DPO!!! A teplotky sa ti drzia stale hore, tak je dobre 🙂

aduliak
22. sep 2009

Ahoj Rosbi...no krasny graf, len co je pravda 🙂 tak ja skusim tu prvu teplotu (vymyslenu) vyhodit 🙂 aj tak sa mi zda, ze to mam nejake nizke.... 😀

blackrose
22. sep 2009

rosbi, aby si sa necudovala, vela bab od vysadenia HAK su rychlo tehotne 🙂

blackrose
22. sep 2009

adu, kazda je ina a uvidis ostatne teplotky 🙂

dzou
22. sep 2009

ja viem black ale zase sa nechcem na to upinat sak chnaaaaapes 😉
adi vyhod ju je tam zbytocna... a tak ako tu uz ninka pisala kazda zena je ina...(to pise ta prava co stresuje ze nema teploty oklo 37.0 😀 )ale je to tak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre