Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
22. sep 2009

tak som ju vyhodila..... 😀 a som zvedava na svoju najvyssiu teplotu 🙂

blackrose
22. sep 2009

dzou neupinaj sa ale ani nestresuj, klidek-tabacek 😀 ziadne extremy 🙂

nina88
22. sep 2009

Rosbia práveže máš vyššie šance ako my... Mne moj lekár chcel nasadiť HAK aspoň na 3 mesiace, že aby si vaječníky oddýchli od ovulácie a ,,naštartovali,, sa, ale ja som odmietla, HAK je to posledné, čo by som v živote asi prehltla, takže radšej si počkám bez toho...
Prvú dcéru sme ,,vyrobili,, hneď po vysadení HAK... 😉 Držím palce. 🙂

nina88
22. sep 2009

Dzou ja som preto sa spýtala na výšku tej teploty mojej, lebo som si merala BT od polky minulého cyklu a mala som teploty okolo 37 stále, vieš? 😉

kv3tka
22. sep 2009

ahojte bambulky 😉
....ste toho popisali....super....mam co citat
ninka....takze tema nieje stratena....no to som rada 😉 a vidis ovulka jak vysita....pekne si stupla 😉
dzou ziadne stresy....nie kazda zena ma teplotky okolo 37....mas ich vyzsie=poovulacne a to je dolezite....tak klud 😉
rosbia,no ty vyzeras slubne.... 😉

kv3tka
22. sep 2009

a vitam novu meratelku 😉 ...adulka urcite meraj digitalnym....a hlavne len nim....ziadne porovnavanie s ortutovym 😉 ...zbytocne ta to bude mylit 😉

dzou
22. sep 2009

ahoj kveti 🙂 no ja proste zacinam tomu nejak neverit ze to vyslo, i ked som mala trosku aj pocit ze hej...ja uz neviem uz proste len musim cakat...

nina88
22. sep 2009

Ahoj Kveti... 🙂 Tak myslíš, že to bola ovulka? Nemôžem tomu uveriť stále.. 😉 Som zvedavá na zajtrajšiu teplotu... Kedy to zvykne ff označiť??

dzou
22. sep 2009

ninka ff potrebuje aspo 3 vyssie teploty abu to oznacil mne oznacil ked som uz bola 3dpo 😉 a tiez si myslim ze uz bola ta tvoja 😉

nina88
22. sep 2009

Aha! Diky Dzou... 🙂

dzou
22. sep 2009

no ved uvidis a nevsimla som si ci si zdavas aj hlien... ak hej tak ti ukaze plnu ciaru... ja si kontrolujem a cipok a teraz musim povedat ze je faaaakt uuuuplne iny ako bol cez ovu... teraz je neskutocne tvrdy tak dufam, ze je to dobre znamenie 🙂

kv3tka
22. sep 2009

dzou....dolezity je pocit,a chut verit 😉 ...a cakat 😉 ....pozri si na tej stranke merenibt....grafy....a ukludnis sa 😉 ...su tam aj pekne extremy a skoncili // 😉
ninka,myslim,ze to bola ovulka!!!....a ff ti ovulku vyznaci,az budes mat 3zvysene teplotky po sebe.... 😉

dzou
22. sep 2009

ja viem kveti ja si len nechcem robit plane nadeje 😉 ale ako pisem zatial mam taky cudny dobry pocit...nchcem to tu nejak rozpisovat, lebo pocit sa velmi rychlo moze zmenit na mrchu...

kv3tka
22. sep 2009

a ninka skus si tam zadat napr. hlien,ak sledujes....kedze tie testy boli po zaruke 😝

dzou
22. sep 2009

kvetka 🙂 telepatia 🙂

dzou
22. sep 2009

kveti a teraz si uz nepametam ci si mi vcera odpisala ze to 42pts... to je akoze jak 42% sanca ze som tehu? to je dobre, ci nie?

blackrose
22. sep 2009

ahoj kv3tka 🙂
dzou a kde ti to ukazuje??? Aby som si to potom vsimla aj ja ze ci to tam mam...

simib
22. sep 2009

Ahojte.Tak som po hroznej noci tu. ☹

dzou
22. sep 2009

no tak som teraz kukala grafy ktore maju ovu tak ako ja ... a zo 7-ich tehu grafoch boli len 2 co mali baby teplotu vyssie ako 37... tak sam uz kludnejsia a budem sa snazit nestresovat 😉

nina88
22. sep 2009

Hlien sa mi ťažko sleduje... Zas blbo vysvetlitelné.... 😅 Vieš, ono keď zaspím s rybičkami, celý ďalší deň sa vyplavujú, preto mám intimky... Tak ťažko povedať, čo je hlien... 😒

dzou
22. sep 2009

simib preco po hroznej?
no black to musis byt vip..ak ak si tak pri early pregnancy signs...
nina aj ja mam stym trosku problem ak su potapaci dnu, ale tak potom sa riadim vzdy ze co je uz vecer...( ak samozrejme medzitym sa tam nedostavili dalsi potapci 😀 ) a zistujem ho dnu z cipku...

aduliak
22. sep 2009

ked ja zacinam na 36,2, pochybujem,ze sa dostanem cez 37 🙂
Ahoj Kv3ti...
Ahoj Simib...preco zla noc? ☹
Dzou nestresuj.....zatial ten graf nevyzera beznadejne!!!skor naopak.... 🙂

simib
22. sep 2009

No Dzou,lebo som sa zobudila o 3 na také krče,že mm ma chcel brať na pohotovosť.Mala som pocit ako keby som rodila.Plakala som od bolesti a nemohla spať.

dzou
22. sep 2009

simib ☹ a to z coho??? a uz si ok?
adi diki ja len trochu stresujem sak jak kazda v mojom obdobii... a ani ty nevesaj hlavu si vsimni umna na ovu 36.2 a hned na druhy den 36.7 😉

nina88
22. sep 2009

Simi a čo? Cysta? ☹ ň
Dzou takže z čipku to sedí? Tak potom včera číri, predtým tak do biela...

nina88
22. sep 2009

A keď je vysoko a mäkký, to je dobre?

simib
22. sep 2009

Cysta nie.Neviem.Ja som takéto krče mávala pri OVU,ale dlho som ich takéto intenzívne už nemala.A ja mávam OVU max.do 15DC a dnes som 17DC.A ráno som skúsila zmerať,lebo som sa zobudila na zimu a že 36.51 a zaspala som a o hodinu som mala 36.93.Nejak mám v tom haluz.

dzou
22. sep 2009

hej nina ked je ovu cipok je vysoko a makky aby sa tam potapaci lespie dostali 😉 z cipku je asi naj kontrolovat hlien lebo vlastne odtial vychadza 🙂 a po ovu ako u mna je uz cipok nizsie a je uuuuplne tvrdyyy teda aspon tn moj je eraz brutalne 😀 a je zavrety...ako to tu raz niekto napisal aby babetko nevypadlo 😀
simib takze ani nevies ze co vlastne to bolo? 😕

aduliak
22. sep 2009

Aj ja budem stresovat, ked budem v ten den cyklu ako si ty 🙂 sa poznam 🙂
Simib....a uz si v pohode? z coho to bolo???

simib
22. sep 2009

Dzou neviem.Ale bolo to príšerné,ešte teraz ma to stále bolí,ale menej.A celkovo mi je blbo a som nevyspatá.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre