Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
24. sep 2009

no vyzera to zaujimavo... a kedy asi mas mat mrchu?

mata1001
24. sep 2009

asi v pondelok,ut....
shaarka mi povedala aby som testla....navnadila ma...len sa nechcem sklamat...

dzou
24. sep 2009

aj ja si myslim....sak som vcera pisala 😉

mata1001
24. sep 2009

a mam teraz alebo rano?som jak blba,nerozhodna.... 😖 😖 😖

dzou
24. sep 2009

nooo skus pocakt do rana...je to istejsie ale ak nechces netestuj nenechaj sa od nas nahovorit 😀

mata1001
24. sep 2009

ale ja som taka ze sa necham nahovorit....ale asi pockam...a dam vediet.sice neviem ci to tu niekoho zaujima ale viem ze keby som nahodou bola tak sa tesite so mnou.

dzou
24. sep 2009

jasne ze zaujima co blbnes 😉 aspon mna urcite 😀

alzbeta.hod
24. sep 2009

ahojky jak se tu vede?

cokinka
24. sep 2009

zalozila som aj novu temu, toto sem nepatri, ja viem, len potrebovala by som mooc poradit... ☹

....dnes som sa rozpravala s dok, vzhladom k tomu, ze mam nizkohormonalnu hak, povedala, ze sa mozeme zacat snazit hned po jej vysadeni.. ale teraz vooobec netusim, ako to je. mam dobrat posledny blister do konca? kedy by potom mala nastat ovulucia, teda ktory den po vysadeni je najvacsia pravdepodobnost, ze sa nam to podari? no, spytala by som som sa dok, akurat, ze toto mi nejak vtedy nenapadlo a nechcem k nej kvoli tomu chodit.. navyse, podla mna by to mohlo byt aj logicke, ja v tom ale ziadnu logiku nevidim.. waa! pomoooc!

mata1001
24. sep 2009

dzou som smutna iba /, jaj preco ja!!!
ale nevadi,ved bud mes to bude lepsie.dufam....

dzou
24. sep 2009

takze si testla? no skoda 😒 tak dalsie kolo mozno uz konecne bude uspesne 😉

alzbeta.hod
24. sep 2009

mata a ty už si to dostala? já čekám v sobotu test zatím taky bílý

mata1001
24. sep 2009

no to dufam....ale neviem ja tomu ff grafu nejak neverim.neviem preco....ale bt budem aj tak merat. 😢

dzou
24. sep 2009

hej len meraj...a skus aj sledovat ten hlien... mozno sa budes lepsie vediet orienotvat v tyvj teplotach ze kedy bola ovu...

alzbeta.hod
24. sep 2009

no mě ten program taky pěkně zamotal hlavu... dneska se nějak přepočítal a posunul ovu až na teď... no je to jen program... jinak já mám hlenu až běda... a hustý. Dost mě to obtěžuje, v práci pořád měním vložky.

mata1001
24. sep 2009

mas pravdu.budem to sledovat....
je to nefer!!! ja som myslela ze to bude sup sup a budem tehula.
vobec som nemyslela ze prave nam sa nebude darit! nemala som dovod verit tomu ze sa nam nepodari.

alzbeta.hod
24. sep 2009

taky jsem si to myslela a už je to skoro 15 měsíců

mata1001
24. sep 2009

alzbetka ja neviem ff g rafu neverim... cele je to cudne....ale aspon vidim ze aku mi stupa a klesa teplota.vy sa snz 15mes.tiez dobre dlha doba.my 9mes a je to ako vecnost

alzbeta.hod
24. sep 2009

to mi povídej... je to nekonečný. Stále se jen čeká až bude po ms a pak po ovu a zase po ms... pořár dokola. taky tomu grafu nějak nevěřím, hlavně ne tomu vyhodnocení. Ale jak říkáš, sleduju vzestup a pád teploty.

mata1001
24. sep 2009

presne to iste si myslim aj ja.a uz mi to lezie na nervy.a pri tomto vidime ako uteka cas.den po dni,mesiac po mesiaci...

alzbeta.hod
24. sep 2009

jo utíká to fakt rychle, ani nestačím registrovat. Jenže já myslím že u nás je hlavní problém ve snažení... tenhle měsíc jsme se snad poprve opravdu snažili... jinak to byla tak trefa na slepo 😀 Tak 3x za měsíc... tentokrát jsme teda dodržovali jak byla možnost tak snad se zadaří. Ono není vždycky nálada, nebo i energie, člověk je po práci unavený... jindy se pohádáme a pak to prostě nejde... je to těžký

mata1001
24. sep 2009

no u nas to je tak trochu naopak.my sexikujeme asi tak kazdy druhy den ak sa da.a tiez sa nedari.no neviem kde je problem.zajtra ide mm na spermio aby sme zistili ci je v nom chyba a ked nie tak idem na rad ja.no uz sa ,,tesim,,co bude so mnou dr stvarat! 😖

alzbeta.hod
24. sep 2009

no já bych taky byla zvědavá jestli půjde manžel na spermio... je z toho docela vyplašený. Je mi ho docela líto ale utěšuju ho že v něm se nikdo šťourat nebude a ve mě se šťourá každý rok. Ale toho vyšetření co budu muset kdyžtak já se fakt bojím.... ☹

mata1001
24. sep 2009

no moja ver tomu ze ti nasi chlapi jedno vysetrenie zvladnu.netreba ich lutovat.my chodime na ake vysetrenia a oni nas nelutuju a to nehovorim keby mali rodit.ja som mojho postavila pred hotovu vec.ide, a hotovo! 😀

alzbeta.hod
24. sep 2009

myslím že ten můj se už s tím taky smířil... je to fakt on my stále říkal že rodit nic není, že kdyby to bylo tak strašný tak není tolik dětí... a já mu stále říkám ať si představí že se z něj něco dere ven a hrozně ho to bolí a na závěr mu rozstřihnou to nejcitlivější místo... myslím že by ho ten humor přešel, a taky myslím že jestli tam se mnou jednou bude tak ho to přejde určitě

alzbeta.hod
24. sep 2009

už několikrát se mnou proseděl celé noce když mě boleli zuby a taky mu do smíchu nebylo...

mata1001
24. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobreeeee.a vies ze mas pravdu?
a to jedno vysetrenie fakt musia zvladnut lavou zadnou!!!

alzbeta.hod
24. sep 2009

to jo, vždyť si to můžou odbýt i domna a jen to tam odvezt

mata1001
24. sep 2009

to hej,dobre moja koncim pa a pekny vecet.zajtra tu budem ak chces pokecat este.

alzbeta.hod
24. sep 2009

jasně taky tu budu asi tak ve stejnou dobu. Taky už končím a jdu do hajan pa pa pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre