Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
26. sep 2009

joj keby sa tak dalo 🙂 no byvam v UK

mata1001
26. sep 2009

a odtial mas draheho?alebo si tam isla za pracou?

dzou
26. sep 2009

nie nie in je slovak 🙂 a hej sli sme za prcaou, ale sa nam zapacilo tak sme kupili dom a uz to pravdepodobne ostavame 🙂

mata1001
26. sep 2009

fuha to je velke rozhodnutie.tak nech sa vam dari....a je to pekna krajina?
mozno sme si to uz pisali len sa nepamatam....kolko sa snz?

dzou
26. sep 2009

nic si z toho nerob...aj ja furt zabudam 😉 no takze teraz 4.mesiac
hej je tu krasne lebo my tu byvame na vidieku..

mata1001
26. sep 2009

to moze byt super...a je to take podobne jak u nas,nie?este som tam v zivote nebola a asi ani nepojdem,tak len preto sa pytam,som zvedava... 😝

dzou
26. sep 2009

no ako mylis podobne...ako krajina a tak? no ani nie tu su skor take roviny a nie take kopce ako u nas... a vidiek je akoze vidiek ale to nie jak na svk ze stara babka v teplakoch 😀 tu praveze cim vacsia diera tym bohatsi ludia tam byvaju, aby mali klud 🙂

mata1001
26. sep 2009

jaj.no sme vedla seba tak blizsko a predsa rozdielne krajiny....
a co dobre si varila?

dzou
26. sep 2009

ja som varila este vcera rizoto tak mam dnes pokoj 😀 a ty? ci si nechavas priestor na zabijacku?

mata1001
26. sep 2009

my sme mali zemiaky s kuracim maskom a paradajkovy salat a este maminka piekla zavin kakaovy a jablkovo - makovy. tak teraz stym sa nadzgavam...ale musim si nechat miesto aj pre zabijackove dobroty...

dzou
26. sep 2009

hmmm tak same dobrotky 🙂 a ja si zachvilu dam asi mahnum biely hmmmm 😵

mata1001
26. sep 2009

no to ti dakujem.... 😀 😀 😀 mnaaaaam a teraz robis chute ty mne....
dzou a u vas je vsetko ok alebo mas nejaku diagnozu ze sa nedari?

blackrose
26. sep 2009

mati zo slin pomocu maleho mikroskopu... ked su sliny krystalicke (take stromceky) tak su plodne dni a ked tam nie je v podstate nic moc viediet (len take bodky) tak su neplodne dni. Ale neviem ci tomu mozem verit. Prvy mesiac mi to vyslo presne okolo ovulacie. Druhy mesiac som sa na to vykaslala a teraz som si to len tak skusila urobit po ms a zrazu ze plodne dni. Budem si to robit cely mesiac a uvidim ci sa to bude menit hocijako alebo to aj vyjde pocas ovulky podla BT.

hmm, zabijacka 🙂 posli aj mne nieco 🙂 taku dobru tlacenku, mnaaaaaaaaaaaam 😝 ja uz asi 2 hodiny varim fazulu a mala by z nej potom vzniknut kremova fazulova polievocka... tak uvidim co sa podari. Som uz riadne hladna. Keby som vedela, ze sa fazula tak dlho vari, tak ju postavim uz rano 😒

dzou
26. sep 2009

no jasne ze to malo byt magnum 🙂 no zatial neviem o ziadnej diagnoze...tak uvidime
black ja som citala ze velakrat ten mikroskop ukazuje ... ze to nie je az take presne, lepsie su testy

mata1001
26. sep 2009

jaj black tak aby som si zaobstarala mikroskop....ale nie...som myslela ze je to lahsie...
poslem....chces to postou,holubom... 😀 😀 😀

blackrose
26. sep 2009

ved ja tomu ani az tak velmi neverim, skor BT, ale ma to teraz trochu zmiatlo... 😠

mata1001
26. sep 2009

ja osobne neverim ani grafu na FF,lebo ja to mam cele take cudne... 😝

dzou
26. sep 2009

no ff je predsa len progfam ktory sa moze pomylit..ale urcite je to presnejsie ako tie sliny

mata1001
26. sep 2009

mas pravdu.ale myslim ze u mna ff preto neukazuje ovu presne lebo vdaka tomu ze beriem lieky mam zvysenu teplotu a on to podla tej teploty ukaze.aspon si to myslim...

dzou
26. sep 2009

hej asi mas pravdu, ze to mozno bude tym ze mas vysoke teploty...tak je z toho zmeteny 😀

mata1001
26. sep 2009

presne tak.tak sa tym neriadim.ale tento mesiac budem sledovat hlien.este som to nikdy nerobila.
dzou idem si urobit caj lebo ma boli hrdlo.hned som spat...

blackrose
26. sep 2009

presne, ff je program, ale verim mojim teplotam 🙂 vyhodnotit si to mozes aj sama 😉

dzou
26. sep 2009

ja akurat uz jem ten magnum 😀 aj ja verim tym teplotam sak to je nase telo ktore sa nemyli...

mata1001
26. sep 2009

ano to mate pravdu...ja som len to hovorila ze nie som si ista ze mi ff vypocita spravne ovu.
a dzou neprovokuj s tym magnumom 😀 😀 😀

dzou
26. sep 2009

no uz som ho konecne zjedla 😀

mata1001
26. sep 2009

ja pijem cajik ovocny....
zajtra ideme na navstevu k tehule.bude rodit kazdu chvilu...ach jaj.

dzou
26. sep 2009

ja si zachvilu dam kafe 🙂 tak uz ma brusko velke ze?no aspon pohladakaj mozno sa naberies nejakych tehu vyruskov 🙂

mata1001
26. sep 2009

ma ho strasne velke.ona bola aj trosku pribrata ked nebola tehula.zevraj pribrala len 13 kil.ale tomu sa mi nechce verit.no ved to je jedno.pohladkam...a nazbieram virusiky aj pre vas babule...

dzou
26. sep 2009

dobre dobre potom posli 😀

mata1001
26. sep 2009

ok poslem.
vidis teraz ma napadlo ved ja mam doma aj ovu testy.... 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre