Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
28. sep 2009

katka presne tak 😀 uz sa na to tesim a vazne podstupim pre to vsetko, ale radsej by som bola, keby sa zadarilo bez tychto vsetkych vysetreni... ☹ ale to urcite vsetky...

aduliak
28. sep 2009

Kati, jasne,ze zvladneme a potom sa pousmejeme nad tym, ako sme stresovali a budeme najstastnejsie mamicky pod slnkom 😀

puska16
28. sep 2009

uz aby to bolo 😀

katka.he
28. sep 2009

😀 no to myslim ze to by sme boli radi vsetky co sme tu.... niektore ani nevedia ako sa to zadari a my si tymto musime prejst zrejme aby sme si vazili viac to co v nas vyklici...ten zazrak - to semienko stastia lasky 😀 ...ale stoji to za to..

nina88
28. sep 2009

RAZ SA TO URčITE PODARí VšETKýM... Len treba mať trpezlivosť... Ja som si už celkom zvykla... 😒

alzbeta.hod
28. sep 2009

ahojky tak to sme 2. Taky jsem si na neúspěch už zvykla

aduliak
28. sep 2009

baby, ja sa nejako neviem nastartovat 😖

katka.he
28. sep 2009

no.. ja po dvoch rokoch snazenia som na tom niekedy OK a niekedy to so mnou ide dolu vodou...

katka.he
28. sep 2009

adi.... to ja sa neviem nastartovat kazdy pondelok 😀

puska16
28. sep 2009

a mne sa ani nechce nastartovat 😀 ale rada si vas citam a to ma pak nastartuje... 🙂

katka.he
28. sep 2009

puska...to aj ja si to tu rada citam a rada sa aj poucim .... ty si v praci?

alzbeta.hod
28. sep 2009

já se nenastartuju ani jeden den pracovní...

my se snažíme zatím 15 měsíců a i tak jsem chvíli v poho a najednou mě přepadne taková úzkost a beznaděj až hrůza...

katka444
28. sep 2009

ahojte, ak by mal niekto zaujem. ponukam profertil: https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

nina88
28. sep 2009

Nuž, po 2 rokoch, to už je na nervy, verím... ☹ Ja som tento mesiac tak nejak v pohode... Vôbec sa nestresujem. SOm šťastná, že som mala ovulku, teším sa, že som začala merať a viem čo to o svojom tele a ďalej to nechám na ,,toho hore,,
Len chápem, že sa mi ľahko hovorí, veď už dieťa mám...

katka.he
28. sep 2009

alzbetka aj u mna je to podobne....niekedy vsetko beriem s nadhladom... a s obrovkou nadejou ze vsetko sa stane ako sa ma stat a niekedy ako vravis ty ma tazi tak pri srdiecku a trapim sa ze preco..... ale stale je lepsie verit v to dobreee..len niekedy je to tazke....

nina88
28. sep 2009

Načo je profertil??

puska16
28. sep 2009

katka - no ja som v praci, ale nastastie mam dobru pracicku, vybornu!!!, takze mozem si to tu aj kontrolovat a aj pracovat...ty si doma???

katka444
28. sep 2009

http://www.profertil.sk/ 😉 nam to pravdepodobne pomohlo k babatku.

katka.he
28. sep 2009

nie puska aj ja som v praci a aj ja mam podobne ako ty super pracu....
ninka...je to dlho ale niektore cakaju aj dlhsie... ja som merala teplotku doteraz a prestala som ... ked som grafy ukazala Dr. vravela ze je vsetko ako ma byt... uvidime po dalsich vysetreniach na ktore sa netesim ale co by sme neurobili preto aby sme sa raz mohli tesit z malych zazrakov🙂

nina88
28. sep 2009

Black ešte je čudné to, že som týždeň pred mrchou a nebolia ma prsia... To už väčšinou sa ich nemôžem ani chytiť... No dúfam stále... 😉

puska16
28. sep 2009

katka 444- tak ale pravdepodobne vy ste mali zly spg??? alebo len tak??? viem ze to sa pouziva pre chlapikov co maju zly spg...
Presne ako baby hovorite, raz je plna nadej a ocakavanie a energia vo mne, hlavne pred ovulkou a pak ked sa blizi a zacne klesat bt tak je som opat na zaciatku a smutna.... 😢

blackrose
28. sep 2009

ninka, tak toto som mala aj ja minuly mesiac... mna obvykle bolia prsia uz od ovulky a min. mesiac vobec nic... ani tesne pred mrchou... preto som aj bola taka nesvoja z toho cyklu... ale ovulku som mala, tak neviem... mozno to vsetko naozaj sposobila ta dovolenka a cestovanie.

puska ako vravis, pred ovulkou som plna energie a viery a potom zacina stres a smutok s mrchou ☹ mali by sme sa od toho nejako odputat, ale neviem ako... chcelo by to nejaku radu 🙂

puska16
28. sep 2009

To je fajn ze nie som sama...ale na druhej strane, chcela by som aby nas bolo menej... 😉

aduliak
28. sep 2009

a uz by bolo na case, keby niekto z nas zacal a nakazil aj ostatne!!! 🙂 kto je najblizsie? dzou, Kv3tka a Ninka.. nie? 🙂

nina88
28. sep 2009

Black a napadlo ťa, že si mohla mať vajko oplodnené, len sa neuchytilo??

blackrose
28. sep 2009

ninka, nad tym radsej nerozmyslam 😉 😒
adu, no uz by mal niekto zacat... baby, mali by ste to rozbehnut!!! a este aj pimma nie??

nina88
28. sep 2009

Kvetka by mala mať niekedy teraz ovulku... Dzou je najbližšie, potom ja... 😉

blackrose
28. sep 2009

jaj, keby sa nam to tento mesiac podarilo vsetkym 😀 to by bolo super 😀 😵 😅

nina88
28. sep 2009

Neviete čo je s dzou? Má neaktívny graf.. 😒

katka444
28. sep 2009

puska: nam robili spg 3 x. prvy v januari sme mali pomale spermie a potom vzdy po mesiaci este 2 krat. oba razy bol uz spg v poriadku. ale aj tak nam dr. v aprili nasadil profertil. a po 3 mesiacoch uzivania (spermia sa vyvija 72 dni) sa nam podarilo. ja som este brala femi kvapky. a snazili sme sa 1,5 roka.
a drzim vam vsetkym palce, nech cim skor najdete // 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre