Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
28. sep 2009

....ale videla som uz i extra blaznive grafy a skoncili //...... 😀 😝

nina88
28. sep 2009

Inak radšej by som bola teraz v tvojom období (ovulačnom) ako v tomto čakacom-toto nemám rada, už to neovplivním, už len čakám...☹

blackrose
28. sep 2009

ahojte willi, kv3tka 🙂 chybali ste nam tu 🙂
willi - moje dvojca v ms cykle 😀 dufam, ze ste poriadne vyuzili jonasove dni 😀 mna manzel tlacil do sexikovania aj bez toho aby vedel, ze podla jonasa mame "nase dni" 😀 😀 😀 takze snad sa vydarilo, ak nie, sancu mame este pocas ovulky 🙂
kv3tka uzi si zurky aj za nas pracujuce 🙂 a poriadne sa odreaguj 😀 a tie tvoje schodiky nemaju chybu 😀 😀 😀
ninka, ak sa dzou neurazi, tak ti hodim jej link: http://www.fertilityfriend.com/home/dzou

nina88
28. sep 2009

ďakujem Black, už som to nejak ,,svojpomocne,, zvládla... Uvidíme čo ten pokles, ale toľko snaženia, čo tam má dzou, ja nikdy nedobehnem... 😉

blackrose
28. sep 2009

nina, takze som to nestihla, nevadi (myslim ten graf dzou)... 😉

blackrose
28. sep 2009

no tak to ja tiez nechapem, ako to dzou zvlada 😀 😵

willi
28. sep 2009

...black 😉 , ze dvojca v ms cykle 😀 😀 😀 supeeeeer...vyuzit sme vyuzili Jonasove dni, ale myslim, ze aj ked je po nich, tak budeme pokracovat 😀

kv3tka
28. sep 2009

ani ja nechapem 😀

kv3tka
28. sep 2009

ahoj black.....aj tebe sa tie moje schodiky tak pacia????ako mne 😀
zurku si uzijem....aj za Vas....uz to potrebujem.... 😉

aduliak
28. sep 2009

Kv3tka...nadherny graf 🙂 taky pekne usporiadany som hadam este ani nevidela 🙂

kv3tka
28. sep 2009

😵

kv3tka
28. sep 2009

aj mne sa paci...som sa druhy-krat zamilovala.... 😀 ale psssst 😉
aj ked,viac si zelam aby ma potesil o par dni 🤐

blackrose
28. sep 2009

kv3tka pacia 😀 a velmi 😉 som zvedava, co sa z nich vykluje 🙂
mne zase prospel pokojny vikend doma... kludne upratovanie, varenie, pecenie a pohodicka 🙂
willi jasneeeee 🙂 vyuzivat treba kazdu moznost nie len jonasovu 😀

kv3tka
28. sep 2009

ja mam tiez rada tie pohodove weekendiky....papuckova a gaucova kultura 😀 ....no uz vyse mesiaca sme nikde neboli....mimo prace,domu a sem-tam na vylete 😉 ....tak potrebujem aj poriadne pokecat,vysantit sa....odreagovat....a mozno i to pomoze nasmu snazenicku 🤐 ....a rybicka si cestu k vajku najde 😝

willi
28. sep 2009

...my sme tiez v sobotu davali doporiadku zahradu a vcera sme boli na hubach 😵 ...a ten les - balzam na dusu 😵

...kv3ti, poriadne si to teda uzi a nazhav vajka, aby sa same po rybicke vrhli 😀

nina88
28. sep 2009

2-3 poháre vínka na žúre a bude to vajko jak pojašené hľadať ,,spriaznenú dušu,, 😀 Aj rybička mu bude dobrá... 😀

blackrose
28. sep 2009

😀 😀 pekne ninka...
my sme mali leto take ze sme stale niekde boli a jedno mochitko sem, druhe tam 😉
na dovolenke kazdy den vinko 🙂 a to neratam oslavy a ine akcie...
tak teraz sa trosku ukludnujem 😀 a uzivam si zase tu papucovu kulturu

mimochodom, my sme mali vcera s drahym 9 rokov 9 mesiacov a 9 dni co sme spolu 😀 aj sme to vyuzili v 9. mesiaci snazenia a kalendarnom 😀 tak snad nam to nieco da 😵

alzbeta.hod
28. sep 2009

ty 2-3 pohárky vína se jedná ohledně těhu? Mě totiž tetka říká že děti se nejlépe chytají přes alkohol... 😀

nina88
28. sep 2009

To už aj ja som počula... Vraj je vtedy telo uvolnené, robí to skutočne preto, že má chuť, nie že má nadiktované plodné dni a šup, je to tu... 😉 Ale to by sa nám už dávno podarilo... 😒 😀 😀 😀

willi
28. sep 2009

...black, ved tie 9-ky su asi predzvestou uz od minuleho tyzdna, takze tento mesiac ides na istotu - a kedze ja som Tvoje dvojca v ms, tak ja idem v tesnom zavese za Tebou 😉

...kv3ti, len to velmi s alkoholom neprezen, aby sa vajka velmi neopili a neuhybali sa rybickam 😉

nina88
28. sep 2009

Kurnik a 1. krát ani neviem ako sa to stalo a bolo... 😒 kadetade sme sa ,,schovávali,, 😀 To asi tá postel je oničom... 😀

willi
28. sep 2009

...nina, ale v tom to asi bude, vtedy ste mozno tuzili prave po tej teplej posteli a prislo babo 😵

alzbeta.hod
28. sep 2009

a sousedka mi ríkala že máme mít postel hlavou na jih,myslím... a my máme na sever. Ale tomu moc nevěřím.

nina88
28. sep 2009

No willi, asi máš pravdu... 😉 mala by som vymyslieť niečo naopak teraz.. 😀

willi
28. sep 2009

...presne tak, mysli na novu postel 😀 😀 😀

kv3tka
28. sep 2009

baby ste ma pobavili 😀 😀 😀
asi sa zacneme aj my schovavat.... 😉 len neviem pred kym 😀

my si s drahym tiez vieme dat vinko,ci slivovicu 😕 ....ale len tak za "jeden"....i ked pivko milujem 😵 ....a nebojte urcite sa neopijem....ja sa totiz ani neviem 😖 ...este za mlada...ajajaaaaaj,ale teraz mi je 2dni zle a preto radsej nenenepijem 😀

kv3tka
28. sep 2009

a dnesne snazenicko uz mame za sebou 🤐 ....aj ked drahy tvrdi,ze vecer ma znasilni....tak som mu povedala,nech vysle jednu s kvetinkou....takuto:http://

https://www.youtube.com/watch?v=hAgOk3-loUY
willi
28. sep 2009

...kv3ti, tak ak tam takto nabehne, tak vajko aj keby bolo neviem pod akym vplyvom, neodola 😵 ...zlate to je

blackrose
28. sep 2009

kv3tka tak to je pravda, ja tiez radsej velmi nepijem, lebo potom som na druhy den uplne mimo... uz to tiez nejako nezvladam. Ja si dam ked tak len nieco dobre na jazycek, co mi chuti - mochitko, sladke vinko alebo nejaky iny miesany drink.
noooo, my sme sa za mlada schovavali a tiez sa nam "nepodarilo" 😉 takze neviem ci to je tym schovavanim 😀
kv3tka ale skuste sa schovat navzajom 😀 len neviem ci to zaberie 😀 😀 😀

kv3tka
28. sep 2009

willi.....tak to dufam 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre