Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

willi
29. sep 2009

...ahoj adu 🙂 , nemozem pisat, ci je to dobre alebo nie, ale ja som taky konzervatiny typ 😀 , nemam velmi rada "tabletkove" vitaminy, dokonca po tabletkach siahnem az ked uz uplne odpadavam od bolesti 😅

...inak od vcera som nejaka poprechladana, totalne ma skrabe v hrdle a celu noc som nemohla spat ako ma bolela hlava...takze som to o 3.30 uz nevydrzala a urobila som si Theraflu 😖

nina88
29. sep 2009

Ahojte, tak ja dnes takto : http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1 (žeby ?? 🙂 )

willi
29. sep 2009

...ahoj nina 😉 ....noooooo, vyzera to slubne 😵 😵 😵 ...kedy testnes?

aduliak
29. sep 2009

Ahoj Nina....to vyzera viac nez slubne!!! 🙂 som napata aj za teba 🙂

blackrose
29. sep 2009

ahojte 🙂
willi aj mne sa ten clanok pacil, preto som ho sem hodila a urcite to ma nieco do seba. Minimalne precitat a potom ta vsetky uzkosti prejdu 🙂
nina nooo, som zvedava co z tohto vznikne, dufam, ze babatko 😵
adu, myslim ze ti CBP neublizi...

willi
29. sep 2009

...black, presne tak, a ako pisu aj v tom clanku, netreba privelmi citat clanky o neuspechoch a inych negativnych pribehoch 😉

...adu, tiez si myslim, ze Ti CBP neublizi, ale urcite od toho necakajte ani extra zazraky, ved vlastne o tom bolo tiez pisane v "desatoro od black" 😀

nina88
29. sep 2009

ďakujem baby, aj ja to vidím veľmi slubne... 😉 A nehovorím vám to od začiatku?! Žiadne negatívne články, myšlienky, nápady!!! Pozitívne myslieť. Každý meciac je výnimočný, netreba myslieť: nepodarilo sa mi to 6 cyklov dozadu, prečo práve teraz?! Práve preto.... Teraz. 😉 Ja sa cítim čudne. Ale to vždy pred mrchou, ale tento krát ma naplo z kávy... Držte prsty aj na nohách... 😀

blackrose
29. sep 2009

willi a tak isto ako aj pisu, je velmi nizka pravdepodobnost, ze by si mala nejaky zdravotny problem ktory v tych clankoch spominaju... a presne to ma vzdy napada, ak nieco take citam. No cely ten clanok sa uplne hodil na mna (okrem testovania, s tym som uz davno skoncila🙂 a ked som si ho precitala, tak ma napadlo, tak asi nie som jedina co to takto citi 🙂 co ma dost upokojilo...
... ze desatoro od black 😀
hej presne, urcite vdaka tym tabletkam neotehotnieme, skor nam len mozu pomoct, ked uz budeme tehotne... teda babatku.

willi
29. sep 2009

...nina super spravicky...takze to tu potom poriadne na nas naprskas a pojdeme za Tebou 😀 😀 😀

blackrose
29. sep 2009

ninka drzime 😀
ale ved vies ako to je, myslime pozitivne, ale obcas (pred mrchou) sa objavia aj cierne myslienky a stres. 😖

alzbeta.hod
29. sep 2009

dobré ránko...stále čekám kdy teplota bude skákat a ono nic. Už 4 dny 36,3

aduliak
29. sep 2009

Nina....kava v tehotenstve nechuti, tak tomu uz fakt stale viacej a viacej verim!!! 🙂

willi
29. sep 2009

...ano, myslim, ze kazda zena, ktora tuzi po babatku a cesta k nemu nie je taka sup-sup, sa v tom clanku nasla 😉

...a tie vitaminy maju pomoct v prvom rade babatku, teda jeho zdravemu vyvoju, ale zoberte si, ze nase maminy taketo "marketingove tahy" nemali k dispozicii a riesili vsetky vitaminy dostupnymi metodami v strave a ake su z nas naaadherneee deticky,no nie? 😀 😀 😀

blackrose
29. sep 2009

adu presne tak 😀

alzbeta a ktory si DC??

willi
29. sep 2009

...mam z ninky taky pocit, ze uz ma surodenca pre Laurinku 😎

nina88
29. sep 2009

Black to pred mrchou sa nepočíta.... 😵 (lebo to som mimo aj ja, veľký optimista, ale pssst 🤐 )
Willi kedy testnem? No predsa na moje narodeniny.... 😀 (4.10 - nedeľa) -ak to ovšem vydržím, ja som v tomto psychopat... 😖

aduliak
29. sep 2009

Willi....mas uplnu pravdu.... 🙂
moj graf... http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 tiez mi nejako velmi neskace....aj ked priznaky na ovu mam od vcera poobedia... 😝

willi
29. sep 2009

...jaaaaaj, jasne, uz si to spominala, ze v nedelu bude party 😎 ...

...ozi, kv3tiiiiiiii ako po vcerajsku? Aka bola zurka? A co ta spermijka, priniesla ruzicku? 😀

nina88
29. sep 2009

Joj baby, len moc to nezakríknime... Ale ja som v tomto ok, nezrúti sa svet keď príde mrcha, aspoň oslávim narodky... 😉 Ale ona nepríde... 😝

willi
29. sep 2009

...jasne, ze nepride 😎 , takze oslavovat bude tak, ci tak, ale tento rok budes pit detsky sampus 😀

aduliak
29. sep 2009

Nina....tak to sa pridem v nedelu pozriet na teba!!! bodaj by to tu uz niekto zacal! 🙂

alzbeta.hod
29. sep 2009

blackrose: no ten 4dc... od ms se mi to nehne... a to mi vždycky lítalo nahoru a dolů

willi
29. sep 2009

...presne, treba to tu uz poriadne nakopnut....ale hlavne aby kocky, ktore otehulkuju na nas nezabudali a chodili tu rozsirovat tie svoje virusiky....halooo lubi, aj Ty by si nas mohla trosku pokropit 😀

nina88
29. sep 2009

NO ak bude //, tak napriek tomu, že v nedelu nechodím na net-pojdem a dám určite vedieť... 😉

blackrose
29. sep 2009

nina, vydrz do narodenin, budes mat pekny darcek 🙂
adu ja tento mesiac vobec neviem ako sa citim... vcera som mala uplne natahovaci hlien ale ovulka este urcite nie je... je velmi skoro...
a graf... http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

aduliak
29. sep 2009

Nina...ak budu dve // tak MUSIS PRIST NA NET!!! 😀 ja tiez nechodievam cez vikend, ale toto je mimoriadna chvila, a velmi ti to prajem!!! 🙂

aduliak
29. sep 2009

Black...no ja myslim, ze zajtra alebo pozajtra ju budes mat, ked mas taky pokles...ja nemam ani pokles, ani rast...stale 36,5 a priznaky ako na ovu 😠

willi
29. sep 2009

...black, to je zvlastne, lebo aj ja mam od vcera hlien ako pri ovu...a rozmyslam, ci uz to aj nie je ovu, lebo pred mrchou som asi tri dni najskor len spinila...my sme ina dvojka 😀 😀 😀

...takze ninka do nedele nas ponapinas a potom to uz len potvrdis 😎

aduliak
29. sep 2009

asi je to nejaky virus ci co, ale s tym hlienom som na tom rovnako....bol uz vcera a pritom teplota nic 😖 a to mam este manzela prec 😖 a k tomu ma aj pdbrusko pobolieva...

nina88
29. sep 2009

Poznáte leveretku? Asi 10 dní dozadu dala foto ovu testu a ja som jej napísala, že gratulujem... Nebolo tam napísané, že ovu test... Ona, že ďakujem, ale to je len ovulka, bodaj by to bol tehu test... Kuknite jej album... 10DPO slabé, ale viditelné //, dnes 12 DPO dialnica!!! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre