Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
29. sep 2009

pozrel som, krasne dialnice!!! 😀

nina88
29. sep 2009

No a teraz aby som vydržala netestovať... 😒

blackrose
29. sep 2009

willi 😀 😀 😀 tak ja nechapem... spravna dvojka 😀
ja som mala aj hned po ms mliecny hlien, co vobec nemavam... po ms zvyknem mat uplne sucho...
adu, hlien byva uz pred ovu, tebe moze kludne teplotka zajtra klesnut, mat ovu a druhy den stupnut... nemusi ti klesat postupne...

blackrose
29. sep 2009

nina, ty si jej to snad pricarovala 😀 pricaruj aj naaaaaaam 😉

nina88
29. sep 2009

Čáááári mááári fuuuk !!!! 😀

aduliak
29. sep 2009

no Black.....uvidime zajtra....ja by som prijala ovu az cez vikend, ked bude mm doma 😠

aduliak
29. sep 2009

Nina.....snad si dobra carodejnica 😀 ako sa ti prejavovalo prve tehotenstvo< tiez ti nechutila kava? 🙂

blackrose
29. sep 2009

joj, bodaj by nam to pomohlo 😀
ja ale aj tak pochybujem, aj ked som mala vcera hlien, ze budem mat tak skoro ovu... mna caka az cez vikend

nina88
29. sep 2009

Práveže ja som nemala žiadne problémy s chuťami ani pachmi... Mala som závrate... Skoro som odpadla v kine, SBSkár ma oživoval... (to som ešte nevedela, že som tehu, test bol negatívny... ten bol dlho negatívny,až cca 2 týždne po vynechaní boli // ) ALe závrate boli od začiatku...

willi
29. sep 2009

...black 😉

...nina-carodejnica 😀

aduliak
29. sep 2009

Nina...dva tyzdne po vynechani??? tak to je sila.... 🙂

blackrose
29. sep 2009

takze ani teraz sa asi velmi nemusis ponahlat s testom...

nina88
29. sep 2009

Ale to asi viem prečo bolo... Vysadila som hak a prvá mrcha bola 15 dní, takže sa mi zrejme aj ovulka posunula a celé to bolo posr.... A bola som vo vývine, v prvom rade... 🙂

aduliak
29. sep 2009

jaj tak...tak to je sila, ako sa vam krasne zadarilo 😀

nina88
29. sep 2009

Počula som, že ff neprijíme nové členky, vraj je plný... To máme šťastie teda... A dúfam, že keď to mám bezplatne, ma to nevyhodí... 😒

aduliak
29. sep 2009

Nina...to fakt??? tak to som ledva stihla....aj ja to mam zadarmo...nechce sa mi za to platit 😀

blackrose
29. sep 2009

nina, no dufam, ze nie...
ja som pocula, ze sa tam da registrovat len na pozvanie a teraz toto... ja som sa registrovala este bez pozvania niekedy pred 2 rokmi...

nina88
29. sep 2009

Na aké pozvanie?? Ja som proste prišla na stránku (mesiac dozadu) a registrovala sa...

aduliak
29. sep 2009

ja som tiez nebola cez pozvanie...a bolo to tak dva mesiace dozadu

willi
29. sep 2009

...kocky, idem od Vas, takze Vam zelam pekny zvysok dna 😉

aduliak
29. sep 2009

maj sa krasne willi....

blackrose
29. sep 2009

tak potom neviem, niekto niekde pisal, ze ho museli pozvat ci co... tak ja fakt neviem ☹
ahoj willi pekny den prajem 🙂

nina88
29. sep 2009

Som zvedavá, kedy dojde po žúrke Kvetka... 😀

aduliak
29. sep 2009

no....predpokladam,ze vstane najskor okolo obeda 🙂

nina88
29. sep 2009

Som bola na gaštanoch práve... Pri firme máme les, tak som na 15 minút vybehla a mám pol igelitky... Mňam, sa teším... 😝

simib
29. sep 2009

Ahojte.Čo tu nové,babenky?Ja takto pomaličky.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

nina88
29. sep 2009

Dobre dobre simib, držíš sa... 😉 Videla si moj?

simib
29. sep 2009

Nie Ninka daj mi ho sem,nech ho nemusím hladať.U mňa teraz teploty sú nesmerodajné.Dôležité budú tak o pár dní.

nina88
29. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
Nech sa páči... 😉
No mňa Bt teraz ,,zabavila,, Nechápala som ten pokles... Od tohto obdobia som merala aj minulý mesiac a žiaden takýto pokles nebol... 😉

nina88
29. sep 2009

Prečo ti ff neoznačil jasnú ovulku??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre