Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

dzou
29. sep 2009

vrabcek preto ja mam najlepsiu pomocnicku ktrou by om nikdy za nic nevymenila(mozno za mimi 😀 ano) a to umyvacku riadu si ju neviem vybachvalit a nevadime sa kto umyje 😉

mata1001
29. sep 2009

dzou a ake je u vas pocasie?

dzou
29. sep 2009

noo clekom dobre az sme vsetci prekvapeny na september je este dost teplo i ked uz sme asi 3 vecery mali zapnute aj kurenie... a ako je na sk? este stale teplo?

zuzanockamt
29. sep 2009

mata ... ja mam 27 😉 a MM ma 34

vrabcek154
29. sep 2009

ja maaaaaaaaam nervy 🙄 🙄 🙄 , mam to umyt,,, ked viem ze to zaschne 😠

dzou
29. sep 2009

vrabcek ne ne nechaj tak a potom zajtra nech on umyva take zaschnute 😀

mata1001
29. sep 2009

dzou u nas je cez den teplo ale noci su uz chladne.juj nemam rada zimu...

zuzka tak aj vy tu mat svoj cas na babatko ako my...

vrabcek neumyvaj!nech uschne.mal to umyt dnes!!! 😉

dzou
29. sep 2009

no tu je vecer uz riadna zima... a ja toez nemam rada zimu 😒 este do noveho roka sa to da, ale potom sa uz neveim dockat jari

mata1001
29. sep 2009

presne jak pises....

ok koncim idem kuk film.
zajtra sa dojdem pozret.ci ste tu
ahojte a pekny zajtrajsi den vam prajem... 😉

dzou
29. sep 2009

ahoj mati tak bru nocku..

dzou
30. sep 2009

Dobre rano ja len tak na skok idem hodit graf lebo ma dost prekvapil http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
Pridem az vecer ale docitam co ste popisali 😉 netestla som cakam do zjtra sa mi tomu nechc verit

mata1001
30. sep 2009

no ahoj dzou ty tym grafom prekvapujes... 😀
pridem aj ja vecer paaaa

puska16
30. sep 2009

dobre ranooo, dzou myslim ze tentokrat to klaplo 😉 😲 😀 drzim silno palce!!!

aduliak
30. sep 2009

Dobre ranko.....
vcera ste este toho popisali.... 🙂
pimma tak ako testik?
dzou a ty?
nenapinajte nas baby!!! nech mame nejaku motivaciu!!! 🙂
ja dnes takto.... http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 uz je to nudne....neviem, dokedy ma chce ta ovulka napinat 😠 ja len dufam,ze nakoniec bude 😒

blackrose
30. sep 2009

ahoj adu... no pimma si vcera vecer urobila testika bol negativny ☹ ale mala by ho dnes rano zopakovat s rannym mocom, tak som zvedava...
neboj, teplotka klesne, prip. rovno stupne 🙂 a bude ovulka. A hlien nepozorujes??
a ja takto... http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

nina88
30. sep 2009

Ahojte!!! Ja dnes bez väčšej zmeny: http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
Ale niečo nové mám... 😉 Včera som sa 2 krát povracala... Čakala som to, veď viete, som písala, že ma napína... Som to nevydržala, zabijete ma, ale ráno som testla a čuduj sa svete // 😀 Tá druhá je slabunká, ale nie je to duch. SOm 9 DPO, tak dúfam, že zosilnie každým dňom!!! Baby modlite sa za mňa, nech to nebol chybný test!!! 😉

aduliak
30. sep 2009

Nina ty brdo!!!! 😀 gratulujem!!!! nedas fotku testu do albumu? 🙂
ja som ti to hovorila!!! 😀

nina88
30. sep 2009

Baby ešte negratulujte, bojím sa stále... Je skoro na testovanie a vela báb bolo potom sklamaných.... (testy vedia zmiasť...) ALe aj tak, mám väčšiu nádej v sebe ako včera, to sa nedá poprieť!!! 😀
Ale ďakujem Adi... Len drže palce... 😉

nina88
30. sep 2009

Nedám foto, lebo nemám kábel z mobilu do počítača... ☹

blackrose
30. sep 2009

ninaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 🤐 tak drzim palce 🙂 nech to vydrzi

aduliak
30. sep 2009

Nina...drzime.....ani nevies ako 😀

blackrose
30. sep 2009

tak ty mas uplne ukazkovy graf.... ovulka na 14 DC, IP na 7 DPO .... no teda... 😀 a teraz by malo nasledovat zvysenie, aby si sa mohla zaradit aj medzi trojfazove grafy a budes ako podla knizky 😀

nina88
30. sep 2009

Joj ďakujem a držte moc moc moc... 😀 Mužovi nič nepoviem, kým nebudú jasné //... D/fam, že zajtra... Lebo dnes to bol pásik Rapi Clear - citlivosť 10, už mám len mama testy doma, tam je citlivosť 20... Takže sa môže stať, že zajtra bude tá druhá tiež slabá, lebo denne sa HCG zdvojnásobuje tušim...

nina88
30. sep 2009

No Black, ani ja som taký knižkový nečakala... Hlavne nie na 1. krát čo meriam... Po prasknutej cyste... Asi nastal ,,veľký tresk,, všetko vyčistil a hor sa do práce... 🙂

nina88
30. sep 2009

Mám strašné mokro... To je v poho??

blackrose
30. sep 2009

ninka vyde to a ty budes stastna tehulka 🙂 😵 konecne to tu niekto zase rozhybe 😀 a samozrejme na nas budes kazdy den poctivo plut tehu virusiky 😉
po prasknutej cyste sa ti to mohlo vsetko upravit... je to mozne...
a mokro je vraj v pohode... aj brisilda vravela, ze ma mokro a aj ine tehulky... sa ti uzatvara krcok, tak produkuje hlien. 🙂

nina88
30. sep 2009

Je to tak neuveritelné, že by sa to podarilo, až tomu prestávam veriť... NIč si nechcem namýšlať, už raz som mala takýto test a nič z toho nebolo (asi sa neuchytilo) a pre toto sa neodporúča robiť testy skoro, ale keď ja som nepoučiteľná... 😒 Som zvedavá ako sa to vyvinie... 😉

aduliak
30. sep 2009

Nina...mokro je uplne v pohode, presne ako napisala Black...

ludinka
30. sep 2009

nini citam teraz tvoje prispevky a gratulujem ti, naozaj 🙂

ludinka
30. sep 2009

baby teraz som len prisla k tejto vasej teme.........mi sa uz snazime 4. mesiac a stale nic.
teraz mam asi tyzden pred mrchou a je mi nejak divne, tazko od zaludka tak mozno sa nam teraz zadarilo? !!!
na test je skoro, ako to mam vydrzat? som zvedava

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre