Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
30. sep 2009

Veru inak 🤐 No mne vždy dojde zle práveže keď sa najem... Včera po obede, dnes tiež... Ak toto nebude tehotenstvo, tak sa dám zavrieť na psychiatriu... 😀

katka.he
30. sep 2009

caute kocky🙂) krasne spravy tu citam...tak ninka prajem ti zo srdiecka aby sa ti splnilo to co ocakavas ty..ale aj my vsetky 🙂

sonicc
30. sep 2009

Ahojte. pridavam sa k vam, som sice uz vo viacerych diskusiach, ale nedalo mi to nepripojit sa 😀
nina ked som citala o tvojej rodinke v albume ako keby som citala o sebe.... Mam 21 a 4 rocneho syna.... a ten tuzi po sestricke 🙂 ale bohuzial sa nam uz dlhsie nedari, zacala som meriat bazalnu teplotu ale stale nic...... ☹
drzim palce nech sa Laurinka docka skoro braska 😉
Inak aj ja chcem Lauru....

katka.he
30. sep 2009

ahoj sonicc...

nina88
30. sep 2009

Jeej Soni, podobný osud... 🙂 To sa teším... Neboj, súhlasím s Black... My už jedno máme, je len otázka času kedy príde druhé... A tiež je jednoduchšie čakať na druhé ako na prvé... NO nie?

blackrose
30. sep 2009

ahoj sonicc.... vitame ta u nas 🙂 a drzime ti palce, aby sa ti podarilo 🙂
a citam, ze mate naozaj s ninkou podobne osudy 🙂

sonicc
30. sep 2009

nina hej hej, ale neviem ake okolie mas ty, ale moje sa mi divi a tuka na celo ked spomeniem ze chcem druhe. Ze 21 a dve deti!!!! ze ved mam casuuuu. Lenze maly zacina mat jedinacikovske maniere 😀

ludinka
30. sep 2009

nina mas pravdu kupim test dnes.....ked nebudu // nevadi ale ak sa mam potesit uz dnes tak to stoji zato 😀

makda
30. sep 2009

ahojte kocky 🙂 . mohla by som sa k vam pridat?

sonicc
30. sep 2009

ludi tak drzim palce 😉
uz ti meska mrcha? ktory dpo si?

puska16
30. sep 2009

ninka vydrz to a neozvracaj klavesnicu ale pones si to domov a pak ukazes muzickovi ze bude druhykrat ocinko 😉

sonicc ahoj, vitaj a drzim palceky aj na nohach, ked sa podarilo raz urcite sa podari aj druhykrat 🙂

blackrose myslim, ze aj to by sme zvladli...tie tehotenske nevolnosti...ved nic netrva vecne nie?? a pak by z nas boli ozajstne maminky 🙂

ludinka
30. sep 2009

sonicc dakujem este mi praveze nemeska, ale mam zvlasny pocit a snazili sme sa podla mna v spravnom case,do mrchy mam este 5 dni ale som strasne zvedava

nina88
30. sep 2009

Soni moje okolie takisto a malá tiež.... Neuveritelné.... 😀
Neviem či to vydržím... Stále horšie... ☹ Sakra a to pri malej mi nebolo zle ani raz...

sonicc
30. sep 2009

Ani mne nebolo pri malom vobec zle, keby som nemala sto kil ani neviem ze som tehotna 😀

blackrose
30. sep 2009

makda ahoj, vitaj medzi nami a povedz nieco o sebe 🙂

puska mas pravdu, pre babatko zvladneme vsetko 🙂

simib
30. sep 2009

Ahojte.Tak som tu.Včera som bola už o 21:30 v pelechu,o 7 som išla s maluo do školy a o 8 už som zasa spala.A teraz od 12 do teraz som si zas pospala.Tuším sa prespím na druhý svet,ale čo keď mi je tak nahovno. 😖

nina88
30. sep 2009

Simib aj tebe?? Ja ledva žijem, ale ja aj keď robím u rodičov, si nemôžem dovoliť spať...☹ A mám tendencie zaspať na stole... ☹
Sonic ja som pri malej pribrala 30 kg, tiež len podla toho som vedela, že som v tom... 😀

simib
30. sep 2009

Hej je mi na prd.Nič sa mi nechce.A furt zívam. 🙄

sonicc
30. sep 2009

Inak baby ja mam zapal priedusiek, antib.,paralen.....ale uz mi je teraz lepsie, rano som mala este 38, ale lieky zabrali...
nina aj ja som pribrala okolo 30 kg.....rovnu 100 pri porode 😀 😀 dufam ze pri druhom tolko nepriberiem 😀

simib
30. sep 2009

No ja som pri malej pribrala 11kg.Mňa ano do porodnice nechceli zobrať,že veď mám malé brucho,že čo tam robím.

simib
30. sep 2009

Sonicc tak sa rýchlo vylieč. 🙂

blackrose
30. sep 2009

simi a co ti je?? nechce sa ani mne... a tiez som unavena, ja by som mohla spat asi v jednom kuse, ale len ked mam ist do prace 😅 cez vikend som v pohode 😉

simib
30. sep 2009

Black ja neviem.Som unavená a nič mi nechutí a keď si aj niečo dám,tak mi je blbo. ☹

makda
30. sep 2009

ahoj black. mam 31, snazime sa o mimi cca 6 mesiacov. zacali sme minuly rok, potom som ochorela, mali sme pol rocnu pauzu. teraz 2 mesiace

sonicc
30. sep 2009

to je z toho pocasia.... ved je hrozne vonku ani tak ani tak, hmly chvilu zima chvilu teplo.... 🙄
a simib dik 🙂

nina88
30. sep 2009

Simib tak buď máme všetky nejakú virózu, alebo sme tehu... 😉

blackrose
30. sep 2009

simi a nie si nahodou aj ty tehulka??? 😉 ze by ten 9. mesic mal naozaj na nas nejaky vplyv 😀 teda hlavne na teba, ty vzdy v septembri otehotnies 😉

makda, tak dufam, ze sa ti pri nas postasti co najskor 🙂

puska16
30. sep 2009

och chudata...to vam nezavidim, ked je vonku o nicom, my tu mame krasne slnecne pocasicko, akurat som bola s kolegynkou pozbierat par gastanov, a iba tak v tenkom svetriku 😉 dufam...posielam vam slniecko babule...

ahoj makda...vitaj medzi nami...ked sa smiem opytat preco si mala az polrocnu pauzu?? si bola az tak moc chora??

blackrose
30. sep 2009

vsetky mate (dufam ze aj ja ju dostanem) tehu virozu 😀 😅 😵

sonicc
30. sep 2009

ee, ja som 2 dni po mrche 😀 mna caka snazenie o par dni 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre