Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

simib
30. sep 2009

Ja nestrácam ani náhodou.Už som si prešla velkými depkami a povedala si dosť a odvtedy to beriem športovo.U mňa je to lahšie,lebo jedno už mám.Ale druhé by potešilo.Uvidíme kedy sa rozhodne k nám dojsť.

mata1001
30. sep 2009

aj ten nas bocian bohvie kde je.ten nas asi stratli navigacne alebo co... 😀 😀 😀

simib
30. sep 2009

No to je dobré. 🙂 🙂 🙂 Kolko sa snažíte vlastne?

kv3tka
30. sep 2009

ahojte...tak co to tu citam 😕 ....clovek tu 2dni nieje a tu take novinky....takze ninka //....no drzim palce,ak tam su....nech vydrzia.... 😉 ....
a co dzou...netestovala si?.....si 14DPO????

sonicc
30. sep 2009

treba bocianom mio kupit 😀
simib a kedy planujes testovat?

mata1001
30. sep 2009

snz sa od decembra...ale u mna je trochu komplikovane.... ☹

kv3tka ahoj.aky si mala dnik? nemas ziadne novinky? 😉 😉 😉

simib
30. sep 2009

Ahoj Kv3tka.Dzou mala dnes ružovkastý výtok.Čaká na mrchu.A ninka hej mala na 9DPO //

simib
30. sep 2009

Sonicc ani neviem.Asi ak budem cítiť nejký fakt čudný príznak.Moc neverím,že zrazu len tak by to mohlo vyjsť. ☹

sonicc
30. sep 2009

simib ty mas teda pamat, ja si to vsetko nezapamatam 😀

simib
30. sep 2009

No na ich správičky som čakala tak asi preto. 🙂

kv3tka
30. sep 2009

ahoj matka a simib 😉 ...ste tu live,no jupiiiii 😀
u mna nove nic....dnes uz v praci ☹ ....a ovulka bola asi vcera,ten test bol toho priznakom 😀 teplotka dnes stupla....tak uz budeme len cakat.... 😉

mata1001
30. sep 2009

kv3tka to je dobreeee.drzim palce....aj ja som po slabej mrche a teplota 36,9.no neviem.

simib
30. sep 2009

No čakanie je hnusné,že?Aj keď mne sa to teraz ani nezdá ako čakanie.Asi preto že neverím,že by to vyšlo.

mata1001
30. sep 2009

hlavne na to baby nesmieme mysliet!!!

sonicc
30. sep 2009

haha na to sa neda nemysliet......fakt nie 🙄

simib
30. sep 2009

No nemyslieť sa nedá,ale robiť paniku a furt sa tým zaoberať,tak to je v pohode zvládnutelné.

mata1001
30. sep 2009

ja viem ze sa to neda ale musime sa aspon o to snazit! lebo sebe robime zle....vplyva na to aj psychika a sres

simib
30. sep 2009

No baby ja pomaly idem lebo o chvílu príde mm.Ale potom ide zas do garáže,tak ešte dojdem,teda ak nezaspím zas a opäť.

mata1001
30. sep 2009

ok paaaa

kv3tka
30. sep 2009

tak nemyslime 😖
ja ani nemyslim....od pondelka mame dovolenku,letime domkov....a budeme si zveladovat bytik....tak sa velmi tesim 😉 ....a este musim pokupovat kade-co....a zbalit kufre 😝 ....a chodit do prace 😖 ....tak mam frmol..... 😀

kv3tka
30. sep 2009

ahooooj simib 😉

dzou
30. sep 2009

ahoj kveti...tak sa tesis co? 🙂 ak inak tvoj grafik? ja zajtra cakam mrchu 😒

puska16
30. sep 2009

ahoj simib...citam si to tak spatne, lebo ste take rychle ze nestiham citat vsetko a este aj varit 😀 ale chcem sa ta opytat...chodis ku niejakej liecitelke??? a chce ti odblokovat panvu ci jako??? nieco take som uz pocula a asi nieco na tom je...

Zial aj ja sa chytam kazdej slamky, cize verim vsetkemu ale dufam, ze nie nadarmo 😉

mata1001
30. sep 2009

kv3tka tak potom mas toho vela..mozno prave teraz sa zadari

dzou
30. sep 2009

ahoj mati...
a ta pimma dnes tetsla ci nie?

mata1001
30. sep 2009

ahoj dzou...ako?no mrcha dosla?

dzou
30. sep 2009

nie nedosla, ale ja ma dost namahavu robotu...balim produkty nasej firmy no a dnes kedze bolo posledneho sme na konci mali toho strasne vela..a zdvihala som baliky asi 4 po 16kg...no a potom sa sla na zachod a na nohavickach sok mala taky malicky fliacik vytoku sfarbeneho do ruzova ako fakt strasne malo, ale predsa...takze cakam ju zajtra ☹

mata1001
30. sep 2009

no to je uz asi proznak mrsky,ale dzou nevadi nebud smutna.uvidis na buduce sa podari.

a mne skoncila slabucka dvojdnova mrcha a teplota dneska 36,9.ale ja som mala mrchu vzdy 1-2 dni.

kv3tka
30. sep 2009

ahoj dzou....som kukla tvoj grafik ale teplotka sa drzi,neklesa 🤐
juuuuj a tesim sa velmi,prevelmi....aj ked to bude taka "pracovna" holiday....budeme malovat....pride nam kuchyna....a chceme si kupit postel 😉
matka....veru je toho vela....aspon som zamestnana a nemam tolko casu sa trapit,ci sa podari a ci nie 😵

a skontaktovala som sa s kamaratku....co ma 2deti,chceli tretie a nedarilo sa(uz je teda v 6mesiaci tehotenstva)...tak navstivila jednu liecitelku a zistila jej oslabenu maternicu....dala jej bylinky a premasirovala a otehotnela hned na dalsi mesiac....tak ak vyjde cas,chystam sa k nej i ja 😉

dzou
30. sep 2009

kveti a letite alebo idete autom a na ako dlho?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre