Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
30. sep 2009

o tej tehuli som to videla uz vcera a aj v minulosti som o tom pocula, vraj sa to stava... je to rozhodne zaujimave... 😨

kv3tka
30. sep 2009

...a chapes tomu...lebo ja nie 😀

inak ta liecitelka ku ktorej sa chystam....si tvrdo stoji za tym,ze nezalezi na plodnych dnoch,ale na prekrveni maternice.....ona na plodne dni neveri....a tvrdo si za tym stoji 😔 ....

pimma
30. sep 2009

skusim to hodit este raz http://www.fertilityfriend.com/home/2740f1
ak sa dnesok neukazal, tak som klesla na 37 rovnych

dzou
30. sep 2009

no black ja to asi budem riesit po vianociach ak sa nezadari tak skocim ze sefom ze co by sa s tym dalo robit...ono je uplne easy vychodsko a to na kazdy jeden balik si zavolat nejakeho chlapa ... len aj oni maju svoju robou takze budem asi potrebovat aby mi to odsuhlasil sef...len zase nechcem aby cela firma vedela ze snazilkujeme 😖

kv3tka
30. sep 2009

ahoj black.... 🙂 ....tesim,veru a strasne moc 😉
ved uz by bolo aj nacase aby sa to tu s tehulkami zacalo hybat....no nie?

dzou
30. sep 2009

nie zase neukazal asi mas mat 37.2 😀

kv3tka
30. sep 2009

ja ta dzou plne chapem....a este v cudzine si nenavyberas....u nas v tesco sklade dvihaju zeny debnicky so zemiakmi,ci mrkvou.....(18-21kg)az do vysky 1,2m....a musia,alebo dovi-dopo 😠
ale skotky nemusia......len slovenky,rusky...polky ☹

kv3tka
30. sep 2009

veru pimma nic 😎 ....asi to tak ma byt.... 😉

dzou
30. sep 2009

no sak ... ale ked oni urcite budu vymyslat ze moja kolegyna dviha...lenze ona ma 51 r. a 2 dospele dceri 😠 a ona je andlicanka...

kv3tka
30. sep 2009

tak potom treba novy job 🤐

dzou
30. sep 2009

no ja som aj chcela ale ako teraz ked aj anglicania maju prblem ze nemaju robotu...no proste je to tazke a tak duafm, ze babo bude silne a aspon tie prve tyzdne vydrzi aj tak...

blackrose
30. sep 2009

je to tazke, ked clovek je rad, ze ma pracu 😒

pimma, ale ak si klesla na 37 tak to podla mna nie je velky pokles. Este to nic neznamena... ja ti stale veriiiiim 🙂

ja neviem aky mam nazor na liecitelky... a vobec neviem ci im mozem verit. Na jednej strane by som to asi skusila, ale na druhej neviem ci to nie je zbytocne... aky mate vy nazor???

dzou
30. sep 2009

ja neviem este som uz ziadnej nebola

kv3tka
30. sep 2009

hold kriza je kriza..... 😖

aj ja to beriem tak,ze pokles nieje 😉

moj nazor je,ze liecitelia,co chcu nenormalne peniaze...su na nic a netreba im verit....
tato teta,co sa k nej chystam....(ak bude cas cez holiday)....chodi normalne do prace a peniaze su minimlane,co si pyta.....je rada,ked pomoze a clovek sa vrati a podakuje 😉
a za pokus nic nedam 🙂 🤐

blackrose
30. sep 2009

tak som zvedava, ze co ti povie 🙂 dufam, ze ti pomoze a poradi 🙂 potom daj vediet... a ta liecitelka je tam niekde u vas??

kv3tka
30. sep 2009

idem ja uz babenky off 😉
draheho chytaju hlady....tak bezim nacistit,nakrajat neake ovocie 😉 ....aby som ho predbehla 😀 ...a na veceru nebola zas neaka jeho kaloricka bomba 😀
tak pekny vecer...papa zajtra 😉

puska16
30. sep 2009

Presne o to ide, netreba to prehanat s liecitelmi, ak chcu nehorazne prachy, ruky prec, viem o com hovorim z vlastnej skusenosti, a ak je to take symbolicke tak to je o niecom inom...

Och ta prekliata kriza, dzou dufam, ze si coskoro najdes nieco ine...a pak das tazke krabice tvojmu sefovi nech si ich nosi on 😉

dzou
30. sep 2009

puska diki 😉 ono to nie je take jednoduche...mm stratil pracu asi pred 2 mesiacmi takze ja si nemozem teraz vyberat...ale zacina podnikat takze sa mu zatial dari, ale ja tak musime byt opatrny 😉

blackrose
30. sep 2009

kv3tka my sme mali na veceru tlacenku 😀 tak vy budete na tom urcite lepsie 😀 😉

pimma
30. sep 2009

konecne som vas docitala 🙂
ninka.. blahozelam, dufam ze zajtra nam to len potvrdis, ja tomu verim 😉
blackrose.. uvidime podla zajtrajsej teploty, ale uz sa normalne bojim aj testovat po tom negativnom vysledku
willi... budem este trpezliva kym nedorazi mrcha 😝

pimma
30. sep 2009

blackrose,.. tlacenku lubim, taku fajnu aj s cibulkou .. nedavno sme tiez mali 😀 ale potom ten zapach cibulovy.. 😀 😀 😀

blackrose
30. sep 2009

pimma, tak este cakaj a ked do 2 dni nepride mrcha, tak testni a uvidis... to uz by si mohla vidiet vysledok, prip. by uz mala dorazit mrcha (ale nedorazi 😝 )
mali sme s cibulkou - cervenou, mnaaaam, my to velmi lubime, taku jemnu kuraciu... ale po tej cervenej cibulke nie je ten zapach taky velky. Ale ked smrdime obaja, tak nam to nevadi 😉 my lubime take veci aj cesnak a pod. 🙂

pimma
30. sep 2009

black, ty si na tom ako? v ktorej si faze?

blackrose
30. sep 2009

ja cakam kazdu chvilu ovulku 🙂 som v tej lepsej faze 😀 tu je aj moj graf... http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

pimma
30. sep 2009

tak sup pod perinku 😀 a snazilkovat

blackrose
30. sep 2009

praveze som nejaka unavena, uz tu zaspavam... idem sa osprchovat a uvidim ako budem schopna... 😉 vcera bol mm unaveny, ale on nema problem sa premoct, ked mam ja chut 😀 so mnou je to horsie...

pimma
30. sep 2009

my sa tiez niekedy v tej unave striedame s mojim milacikom 😒 a este on je taka nocna sova, ked on chce snazilkovat(vacsinou okolo polnoci) ja uz som odpadnuta.ja lahnem do postele a spim, vobec neviem,kedy chodi spat on 😀

puska16
1. okt 2009

pimma poznam, moj je taky isty, ide spat okolo 2-3 rano a ja zase vstavam o 8 a on o 11-12 takze sa tiez striedame v tych posteliach 😉 najviac lubim vikendy pak sa to da aj to mojkanie lepsie zorganizovat 😀

aduliak
1. okt 2009

Dobre ranko.... vcera mi vypadol net, tak som sa nemala ani ako rozlucit a popriat dobru noc a prijemne snazilkovanie 🙂

nina88
1. okt 2009

Tak ahojte, ja dnes bez zmeny: http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
Test bol biely... Už viem, čo je to sklamanie z bieleho testu... Ale nevzdávam to... Mrcha má prísť až pondelok... ALe je mi na prd, dosť... 😢
Vždy si poviem, že nebudem skoro testovAť a vždy to pose... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre