Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
1. okt 2009

Nina....to mi je strasne luto.... ☹ robila si test s rovnakou citlivostou? ale presne ako hovoris, nevzdavaj to!!! do pondelka je este daleko, tento test podla mna nic neznamena!!!!

blackrose
1. okt 2009

ahojte baby 🙂
ninka nesmut... uvidis ako bude o par dni... mozno si mala zrovna nejaky horsi test, ktory to este nezachytil (ako ten vcera)... ved si mala vcera 2 pozitivne...
a s tym skorim testovanim mas pravdu... ale co uz ked sme take zvedave, vsak?

aduliak
1. okt 2009

Ahoj Black....
Nina, ja si myslim,ze dva testy vcera sa nemozu az tak mylit!!! a stale vyhravas 2:1 😀
ja dnes takto.... http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 uz si myslim,ze mam pokazeny teplomer.... 😖

nina88
1. okt 2009

Jaj baby, nechcem si už robiť žiadne nádeje... Nebol to taký istý test ako včera, nemali ho v lekárni, ale to je jedno... Proste sa zmierujem pomaly s tým, že nič.... 😢

aduliak
1. okt 2009

Nina....pokial nie je mrcha, nadej je a v tvojom pripade velka!!! tak ma nestvi a mysli pozitivne!

willi
1. okt 2009

...ahojte kocky 🙂 ... ponahlala som sa sem tak rychlo ako sa len dalo 😀

...ninka ☹ , co to ma znamenat...ved vcera boli na dvoch testoch dialnicky a dnes 🤐 , no uvidime do pondelku

...ahoj black, tak ako? Premohla si vcera unavu? 😉

...pozdravujem aj adu...

...inak, ja som tiez v tych zaciatkoch, jeden mesiac testla asi tyzden pred mrchou, mala som tiez asi na troch testoch ducha a potom prisla mrcha mrchata a odvtedy som si povedala, ze skore testovanie - nepriiiipustneee!!! Bolo to pre mna dost velke sklamanie a tomu sa uz chcem vyhnut...

nina88
1. okt 2009

Adi tak si skús si zmerať pod pazuchov, či nie je pokazený... 😉 nie, žiadne nádeje, už nie... Najskôr si spravím teraz test v nedelu, na narodeniny, aby som vedela, či možem oslavovať a tým to hasne... 😒 A nebudem sa už trápiť, moj muž aj tak vyslovil, také tiché prianie, aby to bol levík, ako on, no to vychádza až na otehotnenie v októbri, takže nezúfam...

simib
1. okt 2009

Ahojte.Ja stále nič mimoriadne.http://www.fertilityfriend.com/home/...
Ninka moja nezúfaj.Niektoré testy ukážu a druhé nie.Mrchu nemáš,tak nebuď smutná.

bibi24
autor
1. okt 2009

Ninka, teplota sa ti drzi, tak este nic nie je stratene 😉 Velmi drzim palce, aby to vyslo, aj ked samozrejme, nechcem ti davat nijake nadeje.
Baby, ved netestujte tak skoro, potom ste zbytocne sklamane a stoji to zato? Nie nadarmo sa hovori, ze sa ma testovat az po vynechani ms 😉 Len lahsie sa to napise, ako dodrzi, ze? 😀
pekny dnik....

aduliak
1. okt 2009

Ahoj Simib.....mas krasny graf, len co je pravda! 🙂
Ahoj Bibi.... a ty sa mas ako?
ozaj a dzou? nemala uz testovat???

nina88
1. okt 2009

Nuž willi, je to zvláštne... Lebo včera tam bola. SLabá, ale bola... Ružovkastá-nie duchovská... Je pravda, že ako test schol, bolo ju stále menej vidno, ale bola. Ja vám vravím, že raz na tom vysúdim prachy.... Tie testy sú nechutný podvod a klamú nás všetky a to tak nemôže ostať... HLavne test Barbara s nápisom na krabičke: správny výsledok už 3 dni po styku... (a citlivosť 25...)

simib
1. okt 2009

Ahoj Adul.Ďakujem.

nina88
1. okt 2009

Ahoj Bibi... Veru dobre si to napísala, lahšie sa to napíše ako dodrží... 😠 X krát som si už slúbila, že nebudem tak blbá a hen... Proste som dement asi...

blackrose
1. okt 2009

ninka, ty sa len s nicim nezmieruj a stale ver!!! 😉
uvidis pripadne zajtra 🙂 a pokazeny zaludok si si tiez len vymyslela???

simib
1. okt 2009

Ninka neobviňuj sa.Každá raz testneme skoro.To je normálne.Hlavne treba veriť.

nina88
1. okt 2009

Black ja mám citlivý žalúdok... Mohlo mi hocičo uškodiť. Ja neviem, nechám to tak... Uvidí sa...

blackrose
1. okt 2009

adu, ty mas aku peknu priamku 🙂 no ja som takto, ale dnesny vystup urcite neznamena ovulku... aspon nemam taky pocit... aj ked hlien som mala tahavy.

aduliak
1. okt 2009

Nina....takto mozes hovorit az ked ti pride mrcha, ok???

willi
1. okt 2009

...ninka, kasli na to, uz netestuj a hlavne bud kludna do pondelka (viem, ze sa to lahko radi, ale ver mi, z vlastnej skusenosti Ti radim, ze nema zmysel trapit sa nad niecim, co aj tak neovplyvnis) a v pondelok uvidis, ci pride mrcha alebo nie 😉

willi
1. okt 2009

...kocky, ja som totalne chora 😝

bibi24
autor
1. okt 2009

Adu, no ja sa ma tak vselijak, striedavo oblacno...snazim sa maximalne sa zamestnat, aby som nemyslela na blbosti = snaha otehotniet, ale tak nie vzdy to ide lahko. Snazim sa byt v pohode, mysliet pozitivne a verit, ze sa nam podari prirodzene. Aj ked nejde mi to vzdy. Hovorim si proste, ze teraz asi tak rok tehotna nebudem a ked sa s tym zmierim, tak to bude lepsie...no a casom uvidime, co nam zivot prinesie.
Momentalne som pred ovu, takze meriam 🙂

Ninka, ved ja viem, ako ti je...ja som sice ducha nikdy nemala, zato biely test vzdy 😠 A poznam to sklamanie. Ale to nemusi byt tvoj pripad, kym nie je ms, stale je nadej 😉 😉

willi
1. okt 2009

...bibi super pristup, si silna osobnost a zvladnes to 😉

aduliak
1. okt 2009

Willi.... ☹
Bibi.....ja som sa dohodla s mm, ze pockame do konca roka a ak sa nezadari, pojde na kontroln spermiogram a uvidime, co dalej.... nakazala som si na to nemysliet, ale to sa neda 😖 skusala som mu naordinovat aspon vitamin E, ale on je vytrvaly odporca akychkolvek, liekov a vitaminov, ktore nie su v prirodnej forme.... no strasne s nim.... 😢

blackrose
1. okt 2009

willi ahoj 🙂 no snazilkovanie sa vcera nekonalo... odpadla som do postele 😒 ale jeden den vynechania nevadi 😉 dnes to dobehneme 😵

blackrose
1. okt 2009

ja som truba, opisujem tu svoj graf ale neprilozim ho... to je tak, ked robim milion veci naraz 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

willi
1. okt 2009

...black 😉 , niekedy prave jeden den pauzy pomoze 😎

willi
1. okt 2009

...ozi, kv3ti, aby som nezabudla, zelam Ti peknu dovolenku doma 😎 , poriadne si to vychutnajte 😵

aduliak
1. okt 2009

Black...ty mas aspon nejaky pohyb na to grafe, ja stale rovnako ☹

simib
1. okt 2009

Adul nebuď smutná.Hlavný je zelený koniec.No vidím,že len ty si na mňa reagovala,tak idem,nech tu nesmrdím.

blackrose
1. okt 2009

ved hej, tak uvidim, ci pomoze 😀
no sice mam pohyb, ale taky ze ani neviem ci sa ovulka blizi, alebo uz fakt bola vcera... ved uvidim, necham sa prekvapit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre