Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
1. okt 2009

dzou, este zajtra pockaj a ked zajtra nedorazi ms, tak urob test... minuly mesiac miklesla teplotka a az na dalsi den som dostala a brucho ma bolelo uz od predosleho dna... tak este pockaj s testikom...
mas novu fotku 🙂 super 🙂
jeeeeeeeeeeeej, ten je fasaaaaak 🙂 aj ja by som si takeho priala 🙂 ale my nemozeme mat psika ☹ kvoli svokrovcom 😠

blackrose
1. okt 2009

dzou to si sa dala teraz tak na kratko ostrihat??? 😕

dzou
1. okt 2009

preco kvoli svokrovcom? ty byvas s nimi?...no nas uz je chlapisko v januari uz bude mat 2 roky 😀

aduliak
1. okt 2009

Ahoj Juliett...tak to sme na tom rovnako, aj moj mm je prec :( vzdy cez tyzden a pride az na vikend 😠

nina88
1. okt 2009

Ešte som nevybrala dovoleku, ale už´mi z toho hrabe... Tolko ponúk... Keby človek vedel... 😒 aj na víkend by som rada niekam išla, ale kam s malou, aby sa tam nenudila? to je ťažké nájsť...

aduliak
1. okt 2009

dzou...krasne foto 😀

nina88
1. okt 2009

Adi tak to by si potom prijala moj cyklus... mne to vychádza plodne vždy na víkend... 😀 😝

dzou
1. okt 2009

adi diki 😉

aduliak
1. okt 2009

Nina.....mozme si ho vymenit??? 😀

dzou
1. okt 2009

najlepsia je ta fotka co je taky spinavy...tam sa tak ksichti,to chcel ist do domu v takom stave 😅 a tak sa tvaril, ...ze sak ja vobec nie som spinavy 😕

aduliak
1. okt 2009

baby utekam na poradu a snad sa sem este dnes dostanem.... keby nie, prajem krasny dnik! 😎

blackrose
1. okt 2009

ninka chodte do viedne do zoo, podla mna tam sa nudit nebude... ale ak chces ist na cely vikend, tak neviem...

dzou, byvame s nimi na jednom dvore, v jednom dome, ale my byvame v podkrovi, kde mame vsetko svoje (vchod, kuchynu, kupelku, elektrinu apod.)... a mali sme psikov dvoch jazvecikov, ale ked zomreli, tak uz inych nechceli, ze teraz mame krasnu zahradu ☹

aduliak
1. okt 2009

Ninka...skus pozriet http://www.habakuky.eu/habakuky_sk_novinky.html nadhera na vikend a mala sa nebude nudit 😀

juliett7
1. okt 2009

aduliak ten moj chodi na 25 dni a pride domov tak na 7 dni, takze malokedy sa strafime akurat do plodnych dni, ale doteraz chodil domov vzdy v strede cyklu, ked som zacala mat plodne hlieny som mu zavolala a pribehol na dva dni, no nic z toho, vies, je to asi prilis stresove pre tie spermie. A on ich ma este k tomu malo a malo pohyblive ☹

dzou
1. okt 2009

jaj uz viem...no je to tazke...ale sak to neurobi az taku neplechu...no my preto nemame v zemi zasadene nic...mame len kvetinace cise rastl.su vyvysene aked zacen skakat hned dostane zrypa...

blackrose
1. okt 2009

😀 dzou, viem si predstavit... psici sa vedia ksichtit paradne, su riadne prefikani 😀 az mi to chyba.... u mami mam bigla... ale s nim som len obcas, to je take ine... ale doma by som chcela mat take male trdielko 🙂 tento tvoj je uplne paradny 😀

aduliak
1. okt 2009

aj my ich mame menej a tiez menej pohyblive 😢 vidim, ze si na tom podobne ako ja.... ale zadari sa, neboj 🙂

aduliak
1. okt 2009

no ale uz vazne utekam.... 😀

blackrose
1. okt 2009

oni sa boja skor o kutranie... do travy, do kvetin a hovienka a tak... viac roboty by vzniklo 😖

dzou
1. okt 2009

hej on je 😀 presna velkost psa ani maly ani velky...a trdlo je teda a strasne vela energie ma no mame z neho radost...aj navsteva ked pride cely cas ich otravuje aby mu hodili lopticku...a ked sa nudi tak si ju sam vyhadzuje a hra sa...aj som to chcela natocit na kameru, ale ked vidi ze na nho kukam tak prestane a chce sa hrat so mnou 😠

blackrose
1. okt 2009

adu ahoj a pekny den 🙂

blackrose
1. okt 2009

a tie habakuky su podla mna uzasne, uz som o tom nieco videla aj v telke a uz vtedy som sa tak cudovala, ze nieco taketo je na Slovensku 🙂 pre taku malu princeznu by to bol naozaj zazitok 🙂

dzou
1. okt 2009

no aj ja musim zavriet notas lebo nic nepspravim, ale jak sa mi uz bude varit obed a kysnut knedle(idem robit madarsky) tak sa vratim...len to musim pripravit 😉

blackrose
1. okt 2009

hmmm, co dobre varis??? prines ochutnat na konika 😀
a aka je to rasa ten tvoj psik vlastne??? asi som sa zamilovala 😀 😉

dzou
1. okt 2009

jaj este musim napisat.... black a si mala vidiet asi 2 tyzdne dozadu zdrhol(pes)..hod sme ho hladali skoro som infarkt dostala... ked sa nasie tak sme ho dali do pelecha ze tam bude zatrest lezat a nehrat sa... to si mala vidiet ten nevinny pohlad ze sak on nic zle neurobil 😀 😀 skoro som sa pocikala od smiechu ked som ho videla...

blackrose
1. okt 2009

😀 😀 😀 chudacik

nina88
1. okt 2009

No Adi ďakujem za typ, vôbec som o tom nepočula, snáď sa tam vytrepeme... 🙂

nina88
1. okt 2009

Tak ja idem pre maú, máme tanečnú... 😉 majte sa... 🙂

pimma
1. okt 2009

ahojte baby. tak dnes dorazila mrcha 😠 uz som si bola kupit dalsiu alchemilku a zacinam odznova.ale nie je mi to vsetko jedno, uz som sa aj pohadala s muzom 😝
idem si precitat,co mate nove 🙂

dzou
1. okt 2009

pimma vazne? mne nic.... rano som spinila a teraz fakt nic nemam ani vytok...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre