Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

mata1001
1. okt 2009

jaj baby ja uz zachvilu nebudem mat vlasy lebo tak mi padaju...a to nehovorim ked si ich umyvam.a pytala som sa to gyn a on ze ,,nie,,.
terzidu na jojke tel.noviny.a ze zomrelo pri autohavarii 16 mes dieta 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mata1001
1. okt 2009

dokoncenie doktor mi povedal ze to od toho nemam

dzou
1. okt 2009

chudatko malinke ☹

mata1001
1. okt 2009

napisala som to jak madar 😀 😀 😀 😀

dzou
1. okt 2009

dokelu tak mi treba cikat a este mi neuschol lak 😠 jak si mam dat dole gate 😅

mata1001
1. okt 2009

dzou pocikaj sa 😀 😀 😀 😀

mata1001
1. okt 2009

daj si ich pod studenu vodu.to asi pomaha ale nie som si ista 😀 😀 😀

kv3tka
1. okt 2009

ja ti neporadim.... ☹ keby si bola u mna na nectoch...tak ta nepustim 2hodinky cikat 😀

dzou
1. okt 2009

uz som bola a nastastie bez nehody 🙂

mata1001
1. okt 2009

kv3tka aj ja som rozmyslala nad gel nechtami.aj som ich mala ked som sa vydavala a potom som este mala asi 1,5 roka.a teraz by som si dala len mm nepracuje a nechcem zbytocne minat peniaze.ty za kolko robis?

kv3tka
1. okt 2009

ja si to bez nechtov uz ani neviem predstavit....prve robim gratis....kamoskam za 10£....inak za 15£....a ak davam vela zdobenia,alebo su narocnejsie....tak 15£ 😉

mata1001
1. okt 2009

no to je celkom dobra cena.u nas idu nove okolo 20-25 eur a doplnanie 13 eur

dzou
1. okt 2009

ja tiz z fin, dovodov teraz gel. nic...ale ku tebe by som sla kveti ty mas dobre ceny...a este k tomu neviem ako dlho by mi vydrazli pri mojej robote...teraz mam aspon jednu radost ze robim tak malo, ze sa mi tak neamu a dorastaju konecne 😉

mata1001
1. okt 2009

ale poznam jednu ktora robi nove za 12 eur a doplnanie 6 eur

dzou
1. okt 2009

tu tak okolo £25-30...

kv3tka
1. okt 2009

co planujete na weekend???....ja shopingovanie,balenie .... a sledovanie casu....aby mi to neuletelo 😀

dzou
1. okt 2009

ja nic 😀 ako vzdy 😠

mata1001
1. okt 2009

no veru to si sleduj... 😀 😀 😀

dzou ja mam svoje nechty take slabe,stiepia sa mi a lamu.
dzou a ako sa vlastne volas? ak to nie je tajomstvo...

dzou
1. okt 2009

akurat som to tu dnes rozoberala v jednej teme... nie je to tajomstvo...Jozefina 😀

kv3tka
1. okt 2009

doma som ceny este nepozerala a ani neviem,ci sa tomu budem doma venovat...jednak ci bude cas....atd...ale sebe robit bude,plus kamoskam,svagrinkam....atd....a planujeme otvorit svadobku,tak mozno bude akcia ....saty plus nechty gratis....ale to je este dalekooooo 😀

a dzou priiiid,si vitana....chces adresu? 😀

mata1001
1. okt 2009

na vikend?ideme gratulation my sister.she has 33 years old.dobre som to napisala?

dzou
1. okt 2009

nooo mozno by sme dakedy aj skocili, vzdy som chcela ist kuknut do skotska 😉 len ked vy uz tam asi dlho nebudete co?

kv3tka
1. okt 2009

a ako ta volaju???....take neobvykle meno,ci nie?....ja som mala jednu kolegynku....volali sme ju doda....

mata1001
1. okt 2009

svadobku?jezis to je moj sen mat svad agenturu...zavidim ti ale v dobrom.... 😀 😀 😀 nech sa vam dari... 😉 😉

dzou-zaujimave meno.to nema kazdy... 😉

dzou
1. okt 2009

hej je neobvykle ...voalju ma Joja...
mati nooo trosku opravim she is 33 years old 😉

kv3tka
1. okt 2009

no dufam,ze tu dlho nebudeme...je to na tom hore....uvidime dokedy nas bude trapit 😝

dzou
1. okt 2009

hej ja viem.... ja som raz aj kukala b&b v skotsku ale su este drahsie jak vo wales...ale raz urcite pojdeme a j do irska chceme ist kuknut 😉

kv3tka
1. okt 2009

dakujem mati....je to i moj sen....mozno sa splni....sme sa skontaktovali s jednym chlapikom z Hon-Kongu....a tam siju svadobne i spolocenske saty od 80-130£....neake dohody sme porobili....neake saty nam uz dosli....a na pozicani sa da pekne zarobit.....tak drzte palceky 😝

mata1001
1. okt 2009

no mala chybicka.predsa uz som zo skoly 11 rokov.ale za to si este na nieco spomeniem. ale nedohovorila by som sa. 😖

dzou na tej fotke drzis psik. je tvoj?je strasne peknucky

dzou
1. okt 2009

drzim kveti...presne som aj ja rozmyslala ze keby som sa vratila na svk ze by to bol dobry biznis...ale neboj nevyfuknem, kedze sa nevraciame 😉 a teda drzim palceky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre