Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

jenniffer001
12. aug 2009

ani já si na svatební cestu nic neplánuju... vím, že budu mít na 100% po ovu, takže si to tam ještě ke všemu odkrámuju... 😠 jedině, žeby už MS nepřišla 😵 to by byla skutečně nádherná dovolená..... 😵

reivka
13. aug 2009

no ahojte baby

včera som mojmu vytmavila, že nie som tehu a že zas som dostala a tak, a on mi povedal že čo z toho robím ved jeden mesiac skôr alebo neskôr to je jedno, tak som povedala že už je to 5 mesiacov a on sa nasral a povedal že pojdeme na umelé 😀
a dnes mu hovorím že na budúci týžden máme plodné dni a on že nestraš! 🙄

reivka
13. aug 2009

výpočet plodných dní podla Jonáša 😉 http://astro.wendys.cz/plodne_dny1.php

reivka
13. aug 2009

ja už môžem pozerať len takéto niečo tak zase jedna stránka na plodné dni ak to pomôže http://www.femina-m.sk/plodne_dni.html

bibi24
autor
13. aug 2009

Ahojte 🙂 pekne ranko...
Jenni, my sme zase dufali, ze sa podati minuly mesiac na dovolenke, bola ovu a tiez nic 😒

Kvetka, no je to pre mna komplikovane odsledovat ovu, lebo nebyva presne v strede cyklu. Hlien nemam az taky vyrazny, alebo ho len enviem rozoznavat a krcok mam makky az do ovu a po ovu stvrdne. Aspon co som odpozorovala. A tie ovu testy tiez ukazuju tak vselijak. Ale tak na 70% som si ista, ze mavam ovu v rozmedzi od 18 - 21 dc.
Kvetka a kedy mas dostat? Ja tak od 16.-18.8. A tiez idem potom na hormonalny profil a folikulometriu.

Rei, ze vytmavila manzelovi, ze nie si tehu? 😀 chudak. Ved on za to nemoze. 😉 5 mesiacov snazenia este nie je az tak vela...aj ked by sme uz chceli hned, este je cas, kym sa zacneme naozaj trapit. 😉

reivka
13. aug 2009

že nemôže a kto teda?? ved jemu sa nechce snažiť a vraj velmi chce bábo a čo ma má duch svätý osvietiť??!! ved to on sa má viac snažiť a hotovo ! 😀

bibi24
autor
13. aug 2009

No, ale ved si sama pisala, ze nie vzdy sa to da teraz a hotovo. Ja som sa tiez s mojim drahym uz preto pochytila. Musia sa asi snazit obaja.... 😉

kv3tka
13. aug 2009

ahojte...ako tu tak citam,tak my zeny to mame naozaj tazke s tymi nasimi chlapmi.... 😀

jenn....5mesiac nieje vela,i ked viem,co citis....ked to opat nevyjde ☹ ...no ale ako tak citam,davate dotoho vela....cajiky,vitaminky...merias BT....aj si robis grafy?........po denno-dennom snazeni bude stopro dovolenka bez mrchy 😉

reivka....muzikovi si to teda pekne natrela 😀 ...na mojho by to urcite nezabralo...no nastastie ten sa cez plodny dni prekonava 🤐 🙂

bibi....dolezite je,ze vies,ze ovu mas....aspon to rozmedzie....ja som bola od lekara poucena,ze ju mam na 15-16DC....pri 29dnovych cykloch...no,co sa snazime sa mi riadne natahuju a tym sa ovulka posuva....az na 22DC...ale uz to vieme....a tak sa snazime ovulku nepremrhat 😉
inak mrchu ocakavam dnes....kedze som 14DPO....aj ma na nu tlaci uz treti den....no zatial nic....a potesilo by ma,keby uz ani nebola 🤐

jenniffer001
13. aug 2009

kvetka, ty mě napínáš... kdy budeš dělat test? dnes? nebo vydržíš do zítra?
jo jo, i grafy dělám... 😀

kv3tka
13. aug 2009

jennif,ja? 😕 a napinat?....
....nie,len nie som ta,co testuje este pred prichodom mrchy....radsej pockam ak bude meskat par dni....a potom testnem....ak nepride do nedele,tak pondelok testnem 😉

kv3tka
13. aug 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
a tu je moj graf....uz mi ff odratava dni do testovania....

jenniffer001
13. aug 2009

😨 co?? ještě pět dní..???? obdivuju jak to vydržíš, já už nejpozději zítra bych testovala... 😀

jenniffer001
13. aug 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/288384 já takto... od doby co piju ten čaj, tak se cítím snad každý den plodná a tak snažílkujem a snažílkujem.... 😀 když jsem ho nepila měla jsem ten EGG hlen jen pár dní přes ovulku, ale teď .... jako kdybych měla ovulovat pořád.... 😝

kv3tka
13. aug 2009

...vydrzim,vydrzim....aj ked predpokladam,ze M dorazi coby-dup 😠
takze si pred ovulku....tak len pekne snazilkujte o 106 😅 ....no vela kociek pise,ze im ten caj pomohol....ale ja si neviem predstavit,ze by som mala este viac hlienu...uz teraz je ho az-az....to plodne obdobie mi zacne tak okolo 12-13DC....vtedy citim take mokro v gatkach 😝 ....intimky su na dennom poriadku a v obdobi ovulky mi uz ani intimka nepomoze.....tolko mam egg-hlienu....

kv3tka
13. aug 2009

jenni,vies vsade odporucaju testovat az ked mrcha meska par dniii....i ked testy slubuju hory-doly 😀
mne pride hlupe testovat 10,12DPO.....a najst si tienik,ktory este nemusi znamenat tehotenstvo....svagrinka mala na 17DPO len / a o tri dni neskor....uz dialnica jak svet //

jenniffer001
13. aug 2009

fakt až na 20DPO.... ty bláho... no ono záleží na to jak dlouho kdo má luteální fázi, já mám vždy 13dní a pak přijde mrcha, já už bych na 14DPO testovala 😀 😝 😅 nevydržela bych 😅 😅 každopádně držím palečky, aby mrcha nedorazila.... 😵

barchee
13. aug 2009

kvetka, ja som na tom rovnako...ovulačný hlien by som mohla rozdávať 😀 najprv mokro a potom tony bielku 🤐 hehehe 🙂 inak, podľa tej stránky, čo je vyššie...tá jonášová metóda...vchádza mi na 5.9.2009 a to mám akurát mať krámy....tak jak môžem byť vetedy maximálne plodnáááá????? 😖 to nie je nejaká hovadina???

jenniffer001
13. aug 2009

tak to jsme na tom úlně stejně, ukázalo mi to tři datumy a na všechny tři mi vychází mrcha.... podle mě je to blbost.... nebo aspoň mě to absolutně nevychází...

barchee
13. aug 2009

😀 no a čo teraz??? inak, tie výpočty, čo posiela Jonáš domov, to jak sa robí? ja mu tam niečo napíšem nejalké údaje a on mi to pošle naspäť s tými jeho výpočtami??? 😖

barchee
13. aug 2009
jenniffer001
13. aug 2009

ano barche, taky jsem o tom někde četla, ale nevím kde to najít, nedávala jsem tomu zrovna důraz, když tomu zas tak nevěřím... lepší je podle mě, když si sama odsleduju ovulku a v tu dobu se budeme s manželem snažílkovat... nic lepšího být nemůže....

barchee
13. aug 2009

presne to si myslím aj ja 😉 cudzí človek predsa nemá šancu vedieť, kedy presne ovulujem...a šanca, že otehotniem inokedy ako cez ovulku, moc veľká neni...ne? 😉

vrabcek154
13. aug 2009

Ahojte kocky, mne sa rano nechce vobec merat bazal.teplota, tak vas obdivujem za tie grafy, ja som si kupila teraz v lekarni pristroj na zistenie ovulacie, vyzera ako ruz s malym mikroskopom, nepoculi ste o niecom takom ?
Lekarnicka vravela, ze to dost predavaju 😎

jenniffer001
13. aug 2009

barche: přesně, žena je těhotná jedině v době ovulace!, nikdy jindy a pokud mi ňáký chlap napíše, že jsem nejplodnější 29.8. a vím bezpečně, že v tu dobu ovulaci už nebudu mít, tak přece nemůžu ten den otěhotnět. já nevím, zdá se mi to taková hloupost... proč to vůbec dělá...

vrabček: ty myslíš takový ten mikroskop co ti vyšetřuje ovulaci ze slin? slyšela jsem o tom, ale nemám ho, ani jsem to nezkoušela....

dzou
13. aug 2009

no tak aj ja som kukla na tu stranku a teraz som 13DC cize akurat asi v case ovulky cca zajtra prepokladam a skusila som tu stranku a akoze mi tam vyslo ze v tomto cykle uz nebudem ovulovat, ale az v septembri to co je za blbost 😖 fakt nechapem

jenniffer001
13. aug 2009

ani já nechápu... 😒

barchee
13. aug 2009

ovulačný mikroskop je haluška...ale najistejší je hlien...ale ak si ho nevieš sledovať, skús ten mikroskop...ale aj to je podľa mňa hovadina...uvidíš sama....bude ti ukazovať ovuláciu viackrát 😉 neviem...ja takéto všelijaké vynálezy nemusím....príroda je predsa aj naše telo a teda sa stačí len veeeeľmi podrobne poznať a je to 😕 či je to inak ??? podľa mňa má každá žena ovu hlien, len sa musí naučiť ho identofikovať v správny čas...čo môže byť problém, keďže ten hlien bielkový môže trvať len pár hodín, a ak si akurát tých pár hodín v práci, nie je šanca ho odsledovať...alebo teda aj by bola...ale málokto si mnôže dovoliť z práce utekať za manželom a súložiť 😀 už som to tu myslím aj volade písala 😀 ja by som mala mať ovulačný čas teraz od nedele, kedy rátam, že príde "mokro" ...jak sa poznám 🙂 ovulku by som mala mať koncom budúceho týždňa.

bibi24
autor
13. aug 2009

Ja ten ovu mikroskop mam, ale je to podla mna cista blbost. Bavilo ma to skusat tak 2 mesiace, ale ukazovalo mi to vselijak... 😀

karolina23
13. aug 2009

ahojte takze mi s manzelom sme mali dnes sex lebo mi vysla druha ciarka taka slabucka tak sme supsli nato hlien mam skoro bielkovy ale zajtra ratam ze uz bude tak hadam tam tie spermie jeden den vydrzia kedze ma manzel dovolenku aby sme nic nepremeskali aj ked mam pocit ze mi to vsetko vytieklo von hadam tam dacok zostalo som z toho nanervy 😖

barchee
13. aug 2009

určite tam toho ostalo dosť karolina 😀 ja to robíím tak, že ostanem ležať a priložím si servítku...potom to síce vyteká, ale zároveň aj ostáva 😉 a potom sa ani nepohnem dobrú chvílu 😀 aj keď zatriaľ neúúúúspešne...snáď čoskoro úspešne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre