Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

sonicc
2. okt 2009

simib vacsinou to pride vtedy ked sa na to vobec necitis a myslis si ze to urcite nie je tehu 😀
bola som svedkom takychto pocitov na konikovi uz x krat 😉
davaj na seba pozor a cakaj 😀

simib
2. okt 2009

No nepoznám babu,ktorá testuje až po vynechaní týždeň,ale pár sa ich nájde.Pokial je normálne tehu tak na- 14-15 DPO musia byť zretelné.Ale ako som písala,zatial sa na // vôbec necítim.

simib
2. okt 2009

Sonicc dík.No ja som už realista.Ale jasné,že môže sa stať všetko.A čo sa týka sklamania,tak u mňa nehrozí,lebo my je jedno ako to dopadne.Ak budú // bude super,a ak dojde mrcha,tak čo už.Hlavne že je pohoda. 🙂

sonicc
2. okt 2009

kika skus pozriet na nete, ja som sa s tym este nestretla...

nina88
2. okt 2009

aké výrastky??

sonicc
2. okt 2009

simib je super ze to tak beries 🙂 ja som do takejto fazy este nedosla 🙄 ja som z mrchy tyzden nervozna a rozladena a hlavne smutna ze to opat nevyslo... ☹

simib
2. okt 2009

Sonicc aj ja som vždy plakala a bola smutná a neviem čo všetko,ale zistila som,že sa len trápim a aj tak tomu nepomôžem.A miminko príde len k spokojnej mamine.

sonicc
2. okt 2009

smib tak tak

nina88
2. okt 2009

Ja som nikdy neplakala keď prišla... Dali sme si vždy s mužom mochitko alebo šampus (čomu sa inak vyhýbam 2 týždne pred mrchou) a vždy sa mi ulaví, že aspoň viem na čom som a ide sa ďalej... Ja nenávidím len ten týždeň pred... Inak som 3 týždne v pohode... 😉 🙂

nina88
2. okt 2009

A tento mesiac budem v pohode viac než inokedy... V nedelu mám narodky, velká oslava, musela by som sa obmedzovať (čo by mi samozrejme nevadilo, ale aj tak aj tak je dobre) a 10.10. je velká oslava na ihrisku (vela detí a mamičiek tam sme váhy, tak to spájame), no a ak sa nám zadarí teraz v októbri, je veľká nádej, že to bude levík a po tom tak nejak mm túži... 🙂

kika333
2. okt 2009

take vyrastky tam dole na vchode do posvy.....najprv som si myslela ze to tam patri ale asi nepatri... ☹ som z toho smutna
simib: ja som pri prvom tehotenstve testovala az po tyzdni vanechania, a ten tyzden som si pozorovala priznaky.

simib
2. okt 2009

No Kika každá sme iná.

kika333
2. okt 2009

ved jasne simib.....ja som to myslela v dobrom....drzim ti palceky aby sa podarilo

simib
2. okt 2009

Ďakujem.Ja viem,že si to nemyslela v zlom.Necháme sa prekvapiť.

sonicc
2. okt 2009

nina moj maly aj manzel su vahy..... 😀 maly bude mat 16.10. narodky 4 roky 😀

nina88
2. okt 2009

No aj mja babka je váhy, aj švagor a kopeeec kamarátov... 😉 Len ja som výnimočná: 4.10. je medzinárodný deň zvierat... 😀 😝

nina88
2. okt 2009

No kika, s tým som sa ešte nestretla, alebo možno hej, len si to neviem predstaviť... 😒

nina88
2. okt 2009

Kde ste všetci??

dzou
2. okt 2009

ja som tu....brer ranko.... ninka a simib vyzerate velmi nadejne 😉 ja mrchujem takze nic zaujimave 😀

nina88
2. okt 2009

Ahoj dzou... 🙂 Ja si myslím, že nie je na mojom grafe nič zaujímavé... 😒 Som už pripravená na mrchu hnusnú 😠

simib
2. okt 2009

Dzou tak predsa mrchuješ?No ja tiež sa vôbec necítim na //.

dzou
2. okt 2009

preco ninka....sak mas pekne teploty a uz si aj mala //....nechapem preco si tak zmenila nazor..ten jeden neg.test nic neznamena zatial...
a simib sak mas krasne teplotky tiez a ked si este pisala ze nikdy si take nemala 😉

alzbeta.hod
2. okt 2009

ahojky jak se tu máte?

holky dnes v 6:30 mi psala kamarádka že se jí v 5:20 narodila holčička Nelinka. 3,73kg a 51cm. Myslíte že už byla tak brzy na pokoji nebo psala ze sálu? Ani jsem pak nemohla usnout, strašně jsem jí záviděla že už to má za sebou a nějak mi to bylo všechno líto.......

dzou
2. okt 2009

inac videla som dnesny kvetkyn graf dobre sa vytiahla do vysin 😉
alzbetka...to uz mohla byt na izbe...ale mne sa zda ze mne raz kamoska pisala este z pord. saly...takze gratulujeme...no ono to je trosku luto 😒 ale tak aj my sa dockame verim tomu 😉

nina88
2. okt 2009

Aj ja som písala zo sály... 1,5 hod po p§rode som si musela tlačiť na brucho, kvoli tomu, aby sa maternica vrátila na pôvodné miesto...
Dzou ja som to vzdala... Teploty má každá pekné do dňa mrchy...

alzbeta.hod
2. okt 2009

nina: souhlasím já mám taky teploty ukázkové a den před MS pád dolů ☹

dzou
2. okt 2009

noo na tom je tiez daco pravda ninka ale este nestracaj nadej..kuk na moj pas 😉
inac este musim napisat ze vcera este ked nebola mrcha som kontrolovala krcok a fakt bol uuuuuplne mrchovsky uplne taky ja rozmoceny 😀 proste predtym tak trcak a vcera bol len ake nic 😉 tak uz nabuduce budem aspon vediet

nina88
2. okt 2009

Ja sa nebudem chytať každej slamky... Proste je to realita... aká je pravdepodobnosť, že na 11 dpo nie je hcg vyššie ako 10? Malá... takže tak...

dzou
2. okt 2009

nina prosim ta neblbni velmi male % ukaze babam // na 10-11dpo... sak si kukni na tej stranke meranibt...tu statistiku u tehu testov ze kolko zien ukazalo...u teba moze hcg stupat pomaly, mohlo sa neskorsie uhniezdit....neblbni sak mas este cas 3-4 dni na // 😉

alzbeta.hod
2. okt 2009

holky já jsem dnes 7dc a včera se mi objevil bílek ale teda dost... ale nebyl úplně čirý, ještě byl napůl bílý.... takže by se chystala pomalu ovulka???? teplota :

http://www.fertilityfriend.com/home/29e1f6

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre