Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
2. okt 2009

Maj sa adi... uži si mužíka... 😉

nina88
2. okt 2009

Tak ešte vydržím s nádejou do nedele, tá to istí a potom sa buď ide do ďalšieho kola, alebo... 😉

dzou
2. okt 2009

nadi ja i verim...dufam, ze sa to podarilo, ved tak ako napisala adi..tie// tam neboli len tak na 2 testoch..

nina88
2. okt 2009

☹ lenže ten test včera nemal ani tieň a ten dnes tiež...

dzou
2. okt 2009

a boli to tie iste znacky?

nina88
2. okt 2009

ten dnes ano...

nina88
2. okt 2009

som z toho taká nervózna... tá nevedomosť... V krvi by to už bolo jasné, ale dnes nerobí teta... ☹

dzou
2. okt 2009

ninka sak len vydrz... mozno tie dva co si si robila teraz mali inu citivost...

nina88
2. okt 2009

Idem ja baby, pekný víkend... 😉

nina88
2. okt 2009

Inak ak bude ten test pozitívny, prídem cez víkend, ak nie, myslite na to ako ,,oslavujem,, 😝

simib
2. okt 2009

Tak predsa som testla a moj pocit že žiadne tehu sa potvrdil.Rapid ani náznak. 🙂 🙂 🙂

dzou
2. okt 2009

simib a ktory dpo si? mozno je este skoro...

dzou
2. okt 2009

cize ak som to dobre vyratala tak 10dpo? ale to este nic neznamena ....a este k tomu na ten rapicl..som pocula ze je sice citlivy ale vela bab sa na nho aj tak stazovalo, ze skor im ukzal test 25ml ako tenot rapiclear... podla mna este pockaj stale je skoro...

simib
2. okt 2009

Ja viem,to len tak.Ale aj tak si nemyslím,že to vyjde.Ja som už pesimistka v tomto.

dzou
2. okt 2009

ale sak netreba... a mozno prave preto ze sa budes chystat na mrchu budes milo prekvapena 😉

kv3tka
2. okt 2009

ahojte 😉

simib
2. okt 2009

Uvidím.Večer ideme na chalupu,takže už nebudem testovať.Až keď prídem,ak nebude mrcha.

simib
2. okt 2009

Ahoj Kv3tka.

dzou
2. okt 2009

ahoj kveti...videla som tvoj graf kraaaaaasny vzostup len nech sa to tak udrziiii 😉

kv3tka
2. okt 2009

jaaaaaj babenky,ja by som Vas vytasala po holej 😀 ...naco tak skoro testujete,hmmmm?
ninka uz tri dni stresuje....najprv obrovska radost....a potom toto.... 😠 ....ja neverim.....a ani nikdy neuverim,ze na 9DPO-10DPO....ma niekto ciarku..... 🤐 ....mozno tienik....na mieste,kde ma ciarka byt....ale urcite nie ciarka...... 😎 .... 😔

simib
2. okt 2009

Kv3tka ja som ale v pohode.Písala som,že nebudú.

dzou
2. okt 2009

tak tak kvetka mas pravdu 😎

kv3tka
2. okt 2009

ano dzou...dnes som vystartovala na raketu 😀 ....a uvidime kedy pristanem 😀
tento mesiac mi to neak pomalicky cez ovulku stupalo....nemala som ten skok....ako minuly,ci predminuly mesiac.....z 36,1 na 36,6 😕 ....a kto nevidel,tu je:http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka

kv3tka
2. okt 2009

a dufam simib,ze veris,ze este budu......//?

kv3tka
2. okt 2009

a ty dzou co?uz naplno mrchujes? ☹ 😕

simib
2. okt 2009

Nie neverím.Ale pohodka.Mne to nevadí vôbec.A máš pekný grafík.

dzou
2. okt 2009

hej hej kveti ale tiez som nejak v pohode... i ked kukam na ten voj graf a sa mi nechce verit ze som zase na zaciatku 😅 ...a teda dala som uz vcera zaciatok noveho lebo potom sa to uz spustilo okolo 20... 😝

kv3tka
2. okt 2009

simib 😠 ....ja verim aj za Teba.....co moj grafik.....ale ten tvoj vyzera fakt super!!!!!..... 😝

kv3tka
2. okt 2009

....dzou....tak som sa citila i ja,ked ste vy uz ovulovali 😀
a o chvilku si to vymenime....ty budes ovulkovat a ja cakat,ci necakat 😀 mrchu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre