Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

vrabcek154
5. okt 2009

no ja neviem, stale nic,ziadna mrcha - manzelik sa tesi, ale pokial neuvidim tu druhu palicku, tak si nic nenamyslam

aduliak
5. okt 2009

Ahojte, dobre ranko..... Ninka, kde si????
Vrabcek a test si si robila? nejako som to nezachytila.....

aduliak
5. okt 2009

Alzbetka, tak toto na ovu este nevyzera ☹

aduliak
5. okt 2009
aduliak
5. okt 2009

len skoda, ze v den ovu som bola bez manzela ☹

kv3tka
5. okt 2009

ahojte....aj ja som uz tu 😝
nemozem spat...uz sa neviem dockat....som jak male decko 😀

aduliak
5. okt 2009

Ahoj Kv3tka, dlho sme sa tu nestretli v rovnakom case... 🙂 cestovnu horucku poznam 😀

kv3tka
5. okt 2009

ahoj adka....to je strasna chut....a tuzba po domove 😉 ....uz od 3.00h som sa mrvila....aj sa mi snivalo,ze nam to uletelo 😠 ....tak som radsej vstala 😀
ako sa mas po weekende?

willi
5. okt 2009

...ahojte babulky 😉 ...ja len jednym ockom nazeram, ci sa ninka ukazala s pozitivnym testikom, ale kde je? 😕 ...a kedze som sa sem vcera nedostala, tak jej dodatocne zelam vsetko najlepsie k narodeninkam 😎 ...dufam, ze oslava bola uz len pri mineralke 😀

...kv3ti 😉 , tak este raz Ti zelam stastnu cestu a poriadne si doma oddychni 😎

...vsetky ostatne kocky tiez pozdravujem...ozvem sa neskor...praca vola 🙂

kv3tka
5. okt 2009

dakujem willi 😉
ninka nas neak napina.... ☹ ....inak aj ja sa pripajam a zelam Vsetko najlepsie,najkrajsie a najsladsie k narodeninam 😉

aduliak
5. okt 2009

Kv3tka....a mas nadhernu fotku v profile 😀
ja som chcela Ninke zablahozelat, ked tu bude, ale ked ste sa takto rozbehli, sa pridavam...Ninka, prajem ti k narodeninam vsetko najlepsie, hlavne vela zdravia, stastia, lasky a splnenych snov!!!

simib
5. okt 2009

Ahojte.Ja takto.Idem vás dočítať.Ako Ninka?
http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

aduliak
5. okt 2009

Ahoj simib.....takze si testovala? 😒

kv3tka
5. okt 2009

simib ahoj 😉 ...tak vyzeras nadejne 😝 .....dnes si netestovala?

simib
5. okt 2009

Dnes nie a už asi ani nebudem.Veď na 12DPO nič. 🙂

kv3tka
5. okt 2009

ako myslis.....negativny test na 12DPO nic neznamena....pozitivny moze byt uz o 2-3dni.....a aj BUDE!!!! 🤐

simib
5. okt 2009

No neviem.Myslím že nie.Počkám si na mrchu. 🙂 🙂 🙂 🙂

kv3tka
5. okt 2009

a to ta bude bavit cakat 9mesiacov 😕 ??? 😀

kv3tka
5. okt 2009

a simib aky si pouzila test?

simib
5. okt 2009

Rapid taký zelený obal.

kv3tka
5. okt 2009

simib pozri na str.185...hned hore ti lauritka pridala odkaz.....
tamje pekne vidiet ako na 30DC.....mamatest ukazal krasnu ciarku a rapid nic.....ziadna ciarka 😉

blackrose
5. okt 2009

caute kocky 🙂
ninka kde siiii 🙂 my cakame a tiez sa pridavam a prajem ti vsetko najkrajsie a najlepsie (a hlavne to jedno!!!) k narodeninkam 😵

kv3tka ty si dobre nedockava 😉 ale to poznam 🙂 tiez by som nespala... a kedy letite??

kv3tka
5. okt 2009

ahoj black.... 🙂 ....co sa zabijem,ked sa nemozem dockat 😀 ....letime o 15.35h..... 😝 a este je len 7.31 😀

blackrose
5. okt 2009

a ja nechapem mojim teplotam... mam ich hroooozne nizko ☹ min. mesiac som si merala BT v ustach a mala som take teploty... a aj rozdiel medzi predovulacnymi a poovulacnymi nie je zrovna velky ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

blackrose
5. okt 2009

tak to sa este nacakas 😀 ako ti to len pojde pomaly... to je hrozneeee... ale mozeme ti pomoct v zabijani casu 😀

simib
5. okt 2009

Kv3tka u mňa to bude asi inak.Ale pohoda.Nech si len mrcha príde,veď potom zas odíde.Black ahoj.

aduliak
5. okt 2009

Ahoj Black.....vsak mas pekny graf!

kv3tka
5. okt 2009

black....kazdy mesiac je iny....ovulka bola a to je hlavne!!!! 😉 ....a vobec neva,ze je taky maly rozdiel 😵
mne sa asi pokazil teplomer: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka 😀

blackrose
5. okt 2009

nooo, ved ja nestresujem, len sa cudujem, ze su take nizke teplotky, som myslela, ze ked budem merat dolu, tak mi budu skakat do vysin a nic... 😖 ale som rada, ze ovulka bola 🙂
simib, niekedy je fajn mat takyto pristup aspon nestresujes 🙂 drzim palce 😵

blackrose
5. okt 2009

kv3tka ty mas peknu priamku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre