Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
5. okt 2009

veru priamku 😀 ...rada by som ju este potiahla 😝 ,no neviem co a ako bude doma,ci budem merat....teplomer som sice zbalila 😝 ....

aduliak
5. okt 2009

Kv3ti...aj ja som mala pred ovu pokazeny teplomer, ale u teba sa zasekol v spravnej dobe 😀 a nech tak ostane 😀

blackrose
5. okt 2009

alebo nech zacne stupat 😀 😵 uz by sa to tu malo nejako rozbehnut...

kv3tka
5. okt 2009

ja ju prehovaram aby ostala....len ci posluchne potvora jedna 😀 😝

blackrose
5. okt 2009

🙂 😀 tak prehovaraj poriadne

kv3tka
5. okt 2009

a co ta ninka...."kasle" na nas ☹

blackrose
5. okt 2009

ja tomu vobec nerozumiem... ved vzdy tu bola este predomnou... 😒 dufam, ze sa pred nami neskryva 😕

aduliak
5. okt 2009

Ninka tu bola vzdy hned rano so mnou 😖 dufam,ze je v pohode!

kv3tka
5. okt 2009

ved prave,ze ona tu bola vzdy medzi prvymi 🤐 ....a ani graf nema aktualizovany.... 😖

puska16
5. okt 2009

ahojte babule, ja vas citam, ale akosi nestiham vsetko, kedze som tu 3 dni nebola 😉 , aj ja cakam co napise ninka, ale dufam, ze kedze sa nehlasi tak mozno oslavuje doma alebo zeby isla ku dokymu??? 😀

blackrose
5. okt 2009

puska ahoj a ty si na tom ako?? ja uz mam v tych nasich cykloch nejaky borde.... 😒

puska16
5. okt 2009

ahoj black, ja som na tom biedne, mrcha dosla este aj predcasne, ale dnes sa snazime s muzikom, lebo podla jonasa mame dnes "nas den" ci to vyjde netusim....kedze podla bt to absolutne nesedi.... 😖 no ale ked je stastie unavena.....treba dufat 🙂

aduliak
5. okt 2009

Ahoj puska.... ani mne Jonas absolutne nesedi s mojimi plodnymi dnami 🙂

blackrose
5. okt 2009

🙂 my sme tiez skusali aj podla jonasa, aj podla ovulky... vyslo nam to skoro rovnako... podla jonasa od stvrtka do nedele a ovulka bola nasledujucu stredu... tak len 2 dni rozdiel... uvidime, ci to nieco aj pomoze 🙂

puska16
5. okt 2009

teda....ale pocula som ze je to aj jedno ked to nesedi s ovulkou, ze to aj tak moze klapnut...no vsak necham sa prekvapit...ale zase velmi velke nadeje si nerobim...pak bude o to vacsie sklamanie ☹ ...no idem ja zase, vsak zase pridem, musim skocit aj ku zubarke, kedze uz mam to volno 😠 papap zatim...dufam, ze ninka sa ozve s radostnou spravickou 😉

nina88
5. okt 2009

Ahojte... Jéj, vy ste normálne rozmýšlali, kde som... 🙂 No tak ja som na krvi nebola, už ani nepojdem, lebo už to sestričky nemôžu robiť... ☹ A čakám mrchu. dnes-zajtra. Krčok mám jak blato, niet pochýb že príde... Ale som úplne v pohode. Až na to, že mi je straaašne zle po včerajšku. (oslava) 🤐 🤐 🤐

blackrose
5. okt 2009

ahoj nina, si nas riadne natahovala 😀 ale to este nemusi znamenat, ze mrcha pride... testiky si si este robil??

nina88
5. okt 2009

A ďakujem k blahoželaniam.... 😀

blackrose
5. okt 2009

samozrejme ze som myslela "robila" ... preklep 😉 😝 😅

nina88
5. okt 2009

robila v nedelu ráno naposledy... Biely. No teraz už dúfam, že príde, lebo som to včera dosť prehnala... 😖

blackrose
5. okt 2009

takze si si poriadne oslavila narodeniny 🙂 to je fajn... a ak aj by si bola tehu, tak jednorazova zurka neublizi...

nina88
5. okt 2009

myslíš? fuj však ja ledva žijem... 🤐

kv3tka
5. okt 2009

tak ja som hodila kupel....a ako vidim ninka sa nasla 😀
ahoj...a dnes si merala...hod grafik.... 😉 ....aj ked po takej riadnej zurke....asi zbytocne merat 😀 tak i tak bude teplotka skreslena.... 😔

kv3tka
5. okt 2009

a pochval sa cim ta potesil manzelik 😉

blackrose
5. okt 2009

aj ja som zvedava na darceky 🙂

aduliak
5. okt 2009

no Ninka...pekne si nas napinala 🙂

nina88
5. okt 2009

Ahoj Kveti... ja som vôbec nemerala cez víkend a dobre vravíš, dnes ráno by to bolo nanič... 🤐 Takže uajtra ráno zmerám...
Manželík? No ráno ma prekvapila kytica ružových lalií, milujem tie kvetinky no a spodné prádlo mi kúpil-úžasné... 😉 Najkrajší darček som mala od malej, tá mi nakreslila krásny obrázok a zaviazala ho velkou slamkou-úplne sama to vymyslela... 🙂

nina88
5. okt 2009

Od rodičov som dostala moj oblúbený parfém-už rok som ho nemala, tak som sa tešila ako malé dieťa, 2 knihy a ,,zázračnú,,sviečku a od babky a dedka korunky na odsávačku prachu (pri nechtoch), takže tak... 🙂 Zajtra sa budem tešiť viac, teraz keby ste ma videli... Toto mi nebolo treba... 😖
Ahoj adi... no ja som zaspala...preto až teraz... 😅

aduliak
5. okt 2009

no tak pekne si to oslavila, tak uz si aj v Amerike dospela 🙂 a Black ma pravdu, ak by si aj bola tehu,tak mimi zacne brat z teba ziviny az v nejakom 6.tyzdni....

kv3tka
5. okt 2009

...kvetinkou sa nikdy nic nepokaziiii.... 😉 ...i mna najviac potesiiii
a darcek od malej musel byt uzasny 😵 ....to je tak mile,tie detske napady 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre