Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
5. okt 2009

dzou, tak dobre si pochodila 🙂 hlavne, ze ta pustil a nemusela si si kupit este tam namieste nove stierace...

dzou
5. okt 2009

nina ale tak to je tak v pohode, hlavne ze ti to neskace z nejaky 26 na 34 😉 aj ja mam 28-33 dc a beriem to ako celkom pravidelne 😉

nina88
5. okt 2009

Hej? tak som nič nepovedala... 🤐 🙂

nina88
5. okt 2009

tak dnes som 28, takže do 30 je to ok... tých 33, to som mala anovulák...

dzou
5. okt 2009

hej sak prave ze on chcela aby som kupila od neho ja ze nie nechcem lebo som si objednala BOSH aby boli kvalitne ,.. ze radsej pridem este raz(tu neplatis nic do 2 tyzdnov,nie ako na svk za kazdym razom platit) tak videl ze to myslim vazne a pustil ma 😀
ninka no ja to aspon tak beriem vd to nie su velke rozdiely...

dzou
5. okt 2009

presne ze ked mas dlhsi mohla sa posunut ovu kvoli stresom alebo hocicomu...ale ja mam vacsinoy 29 ale stane sa aj 28 aj 33... takze to je podla mna normalne...

aduliak
5. okt 2009

to mi je luto Simib 😠

simib
5. okt 2009

Prečo že je vám to lúto?Veď som nezomrela. 🙂 Je to pohoda.Len nech už dojde a hotovo.

dzou
5. okt 2009

a co simib uz ma mrchu? 😕

simib
5. okt 2009

Nemám. 🙂

dzou
5. okt 2009

tak potom co? citala som ze mas len / ale to sa este moz zmenit ci?

simib
5. okt 2009

Nemože.Podla mňa je to už jasné.Ja už od piatku cítim,že to bude mrcha.

dzou
5. okt 2009

jaj tak ale este uvidis...ako ked citis ze pride tak asi hej sak ty sa poznas najlepsie 😉 ale tak mozno sa mylis 😉 akedy ma prist dnes?

simib
5. okt 2009

Nie mala by zajtra.Aspoň myslím.Mne sa to prvý krát posunulo.Vždy som dostala na 28deň,čiže na 14DPO.A teraz bude 14DPO zajtra.

dzou
5. okt 2009

jaj no tak to uvidis ale kukala som tvoj graf a vyzera to dobre 🙂 tak uvidis ako sa bude teplota tvarit zajtra...

simib
5. okt 2009

Hej.Mohla by aspoň klesnúť,nech to nevyzerá tak pekne. 🙂 🙂 🙂

dzou
5. okt 2009

prosiiiiiiiiim ta a co keby ostala hore a ty budes prekvapkana? 😉 kolkym baba, sa uz stalo ze si boli iste iste ze dorazi mrcha a nic 😉 su tehu 🙂 ved uvidis zajtra....sa tesim este ze som doma ze budem kontrolovat ako ste dopadli aj s ninkou a vrabcekom

simib
5. okt 2009

uvidíme. 🙂

dzou
5. okt 2009

drzim palceky 😉

simib
5. okt 2009

Dík.

nina88
5. okt 2009

Ja to vidím reálne... ani ja ani simib tehu nie sme, lebo teda aspoň o sebe si nemyslím, že patrím medzi mini percento u ktorého 13 dpo neni hcg v moči... takže hor sa do ďalšieho kola...

simib
5. okt 2009

Nina presne takto si to myslím aj ja.Že niesom tá,ktorej to neukáže normálne. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dzou
5. okt 2009

hej ninka treba byt realistom to mas pravdu....ale je tam vzdy ale 😉

simib
5. okt 2009

Takže Ninka budeme spolu rovnako mrchovať. 😀

dzou
5. okt 2009

ja tak mam cyklus s pimmou 😉

ludinka
5. okt 2009

nechcem sa vtierat ale budem s vami 😀

nina88
5. okt 2009

takže ja zajtra začínam a uvidíme kto sa pridá... 😉 A ideme do toho naplno... 😉

ludinka
5. okt 2009

a nebudem klamat ze to beriem v pohode pretoze ma to naozaj stve, ja uz chcem mimi!!!!! 😅

dzou
5. okt 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simib
5. okt 2009

Nina no my sme doteraz sexovali jak blázni a možno teraz trochu zvolníme,lebo po takom maratóne som vždy do mrchy ubolená.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre