Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

kv3tka
14. aug 2009

...dnes som 37DC....keby nemeriam....tak uz od 30dna by som testovala,co by som si myslela,ze mrcha meska a snad to vyslo 😀 ....a takto si k ovulke pripocitam 14LF.....a viem,ze dnes je este len ten den,kedy ma mrcha prist.... 😝 😉

pici
14. aug 2009

no budem ti drzat palce aby mrcha nedosla....

kv3tka
14. aug 2009

....pici....si zlata,ale my s drahym uz kujeme plany na dalsi mesiac snazenia....bo ten pokles nevesti nic dobreee...len mrchu-mrchavu!!! 🤐
ale ako pisala tusim reivka....take majove babatko by bolo super.... 😉

karolina23
14. aug 2009

ahoj babi ja som si dnes rano merala BT a mala som 36,89 asi sa mi zacina ovulka alebo ju uz mam? ja neviem mne to hrozne skace ale pre istotu sa s manzelom snazilkujeme od vcera, inak kde si môzem stiahnut ten graf BT please? 😅

pici
14. aug 2009

moja svagrina uz rodi takze kazdou chvilockou sa zo mna stava tetuska mojho prveho synovca. tak sa z toho tesim jak maly jojo. idem pomaly ale isto domov. cez vikend tu asi nebudem tak si uzite snazilkovania. tie co cakate mrchu nech ta ide navstivit niekoho kto babatko nechce a nie nas.. hlavu hore.. urcite aj na nas pride...

kv3tka
14. aug 2009

...tak sa mi podarilo Vas trosku docitat....co sa tyka toho vypoctu od Jonasa....i mne to predosle dva cykly vyslo na obdobie,kedy som uz vedelo mrchovala....az teraz mi to,tak ako barchee vychadza na 5.9....a to bude akurat cas ovulky
barchee,jenni....ja tym vypoctom tiez velmi neverim,no poznam zenu,co sa snazila o babatko vyse 2rokov...dala si urobit ten plateny vypocet....vyslo jej to cez mrchu,riskli to a uz maju dvoch krasnych synov 😉 ...a oboch podla vypoctu dr.Jonasa 😝

karolinka mne ovutest ukazoval // uz od 11DC...celych dlhych 10dniiiii boli dve ciarky a az na 21DC....ta testovacia porazila tu kontrolnu a vysledok bol pozitivny 😉 kuk moj album

kv3tka
14. aug 2009

karolinka...taku teplotku uz ja mam po ovulacii...

kv3tka
14. aug 2009

a tu si precitaj: http://merenibt.xf.cz/
potom sa zaregistrujes,bud na anglickej,alebo nemeckej stranke....budes tam vkladat teploty a vytvarat grafy.... 😉

reivka
14. aug 2009

no kvetka ten graf je asi jasný, príde mrcha 😖 už som sa naučila aspon čítať z nich a uvažujem nad tým, že by som to skúsila, aby som si overila kedy mávam ovulku či je to tak ako si myslím, lebo aj to by pomohlo

kv3tka
14. aug 2009

ano reivka...je to jasne...mrcha je uz za dverami.... ☹ ....
mne sa tiez velmi nechcelo merat...ale neak som sa dotoho dala...a som spokojna....aspon viem,ako funguje moje telo 😉 😝

reivka
14. aug 2009

inak ak to dobre poznám, tak podla toho tvojho grafu bol keksík každý druhý den a aj tak nič, tak to už ti nič nezaručí

kv3tka
14. aug 2009

... 😀 😀 😀 ....
ano snazili sme sa skoro kazdy druhy den...bo som niekde citala,ze nieje dobre denne,ze staci kazdy druhy den...rybicky su tak dozretejsie a kvalitnejsie 😉

kv3tka
14. aug 2009

a karolinka,ak ti nepojde registracia,tak na ff...mam volnu pozvanku...bo som citala,ze uz sa da zaregistrovat len na pozvanku.... 😉

bibi24
autor
14. aug 2009

Baby, ja sa s vami uz lucim, neviem ci sem este stihnem zavitat a od zajtra som mimo netu, na chate. Tak si uzite vikend, ma byt pekny, teply a slnecny...a potom sa zas "vidime" 😉

jenniffer001
14. aug 2009

ahojky, já mám dneska tolik práce, doteď jsem se nezastavila..... snad už to bude lepší.... už jsem vás i dočetla 🙂

kvetka: a to jakože sexovali přes mrchu????? 😨 z toho přeci nemohla otěhotnět.....???? 😕

karolina: i já mám takhle vysoké teploty i před ovu, ale takhle z jedné naměřené teploty nic nezjistím, zaregistruj se na fertilityfriend a zakládej si tam každý den teploty a hlen a sexík a buď si stanovíš den ovu sama a nebo ti ho FF určí sám...

i já jsem s měřením BT strašně spokojená a svoje tělo jsem o mnoho lépe poznala, než když jsem ještě neměřila, neměla jsem ani ponětí o tom co všechno moje tělo naznačuje... 😝

kvetka: koukala jsem na tvůj rapidní pokles 😖 , no jestli jsi ještě mrchu nedostala, tak uvidíš zítra co naměříš, mě teploty klesají až po MS.... a co se týká každodenního sexu, tak všude říkají něco jiného, ale já slyšela, že to co se povídá o tom, že spermie potřebují den na dozrátí je blbost a že pokud ti nejde otěhotnět, tak hodně babám Dr. doporučí v době ovulace snažílkovat alespoň dvakrát denně..!!! 😝 tak nevím, my se snažili zhruba obden už tři měsíce a nic a to jsme se i strefili do ovu přesně, tak tenhle měsíc snažílkujem každý den, protože dvakrát denně to oporavdu nezvládáme... 😀 😀 tak uvidíme co s toho bude.... 😉 zatím ještě nemám po ovu, tak jedeme o 106.... 😀 , tak snad mrška nedorazí, což bych si moc přála, když ještě k tomu budeme na dovolený a tam bych jí velmi nerada 😒

jinak koukám, že tady nikdo o víkendu nebude, to je hezký a já zrovna celý víkend v práci 😠

karolina23
14. aug 2009

super babi dobra tema tu ide aj mi sa snazilkujeme hadam tento mesiach nedorazi mrcha si moc prajem nech sa zadari 😀

kv3tka
14. aug 2009

...ja len na skok...boli sme na jednej rozluckovej party.......dalsi skveli ludia odchadzaju z UK...na rodne Slovensko... 😢 ...tesim sa na koniec roka,ked to tu zabalime aj my 🙂

jenni: presne tak,sexovali cez mrchu....bo tak im to vyslo podla Jonasa....a otehotnela.... 😕
a jenni...mrcha prisla jak hodinky....moj pokles ju hned rano naznacil a ja uz som bola pripravena...a je tu...uz sa tesim az odide a budeme pokracovat v novom snazilkovaniiii 😉

skusime i my kazdy den,v obdobi ovulacie....a dvakrat denne...no to si neviem uz ani predstavit.... 😀 este tak pred paaar rokmi aaaano ale dnes uz tazko 😀 😀 😀 ....co uz ked starneme

karolina23
15. aug 2009

hej aj ja by som kazdy den ale môjmu manzelovi sa vôbec nechce bud je unaveny a tak no neviem ci z toho nieco bude skoda som sklamana 😎

kv3tka
15. aug 2009

...pravdu povediac,ani mne sa nechce kazdy den 🤐 ...nemam rada take sexovanie nasilu 😒 ...akoze teraz treba a hotovo!!!....ale co neurobime pre // 😉

jenniffer001
15. aug 2009

ani my to nezvládáme dvakrát denně.. 😀 , ale přesně jak povídáš: co by jsme pro // neudělali, takže snažílkujem každý den. aspoň tak, když už ne dvakrát.. 😝 ráno teplota stále nízko, takže ovu stále neproběhla, takže dneska zase 🤐

lauritka
15. aug 2009
karolina23
15. aug 2009

no jasan to poznam my sme u nich boli na povinnej konzultacii pred sobasom a tam nam vsetko vysvetlovali ale rada si to citam dookola 😎

jenniffer001
15. aug 2009

😀 😀 😀 že po 45min. znova.......!!! to by mě manžel hnal... to už jsem na něj zkoušela i kvůli mojí chuti, ne jen kvůli otěhotnění... 😝 neprošlo to..!!! 😀

jenniffer001
15. aug 2009

pocas menstruacie je takmer nulová šanca otehotniet..aj ked vela zien tvrdí ze otehotnelo pocas ms...lebo styk mali len vtedy...prezradím ti,ako je to možné.Ak žena mala styk počas ms dajme tomu že to nebolo vtedy ked krvácala ostošesť...ale na 4-5dc alebo až na 6-7dc...Ak mala styk na 5dc je mozne ovuláciu mala už na 8-9dc-hlavne ak cykly mala kratsie...alebo mala ovuláciu až 2krát do mesiaca--je to skor výnimka ale stáva-čiže styk na 5dc-ovulacia na 8-9dc-spermie prezivaju 3-4dni v tele zeny...takze v podstate zena mala styk pocas ms ale otehotnela az v case ovulky a to asi 4dní nato...lTakže ženy si preto myslia že pocas ms otehotneli a pritom to pravda nie je..lebo bez ovulky sa mimčo nezadarí...

jenniffer001
15. aug 2009

kvetka toto psala flyangel v jinej diskusi....

milena35
15. aug 2009

ahojte babenky...môžem sa k vam pridat?.......snažime sa od aprila... o tretie babo....neuspešne....prvu dcerku mi vypočital Jonaš...vyšlo na prvý šup...druha sa pritrafila.....o týžden mam 37... ovulaciu mam bolestivu...takže viem vždy kedy treba ist na vec...ale mam aj obratenu maternicu...troška...podla doktora nič hrozne....

dzou
15. aug 2009

no tak ja si stazovat nemozem, ja mojemu len poviem ze ideme na to a on je hned pripraveny 😀 aj 20 min po... a zase niekedy mne sa tak nechce a on furt otravuje, obcas sranduje ze by mu na to treablo este jednu zenu 😠

jenniffer001
15. aug 2009

ahoj milena, i já jí mám otočenou a prý to vůbec nevadí... i jinde jsem slyšela, že to na početí vliv nemá a jestliže jsi porodila už dvě děti, tak o tom víš své. nebo se ti otočila až po posledním porodu?

kv3tka
15. aug 2009

ahoooj jenni....ja ti rozumiem...dokonca sa mi prieci sex cez menzes.... 😖 preto sme to doteraz nevyskusali podla Jonasa...bo mi to vzdy vychadzalo na prvy den menstruacie 😉

...ta povodna Jonasova metoda sa sustredi na preverovanie astrologickych zakonov,a to na staré asýrsko-bybylónske tvrdenie, že „žena je plodná v určitej fáze Mesiaca“....Optimálny čas plodnosti u ženy sa dostaví v tej fáze Mesiaca, ktorá bola pri jej narodení, nezavisle na čase menštruačného krvácania...
Citala som o tom vela,tvrdi,ze zdrava zena ma mesacne 2plodne obdobie: astrologicke
ovulacne
...a to uz zalezi na kazdom cloveku,ci veri,ci nie 🤐 ....ja osobne verim,ze existuje nieco medzi Nebom a Zemou...

kv3tka
15. aug 2009

ahoj milena...vitam ta....pises,ze prvu dcerku ti vypocital Jonas a vyslo hned....napis,ci sa ti tie dni zlucovali s dnami ovulacie 😉 ...
obratena maternica vraj nieje problem pri otehotneniii....a mas dve dcerky,takze urcite sa podari i do tretice 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre