Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
9. okt 2009

aj ja si myslim,ze je to vrazda....ale kazdy si musi svedomie spytovat sam...

blackrose
9. okt 2009

ale ved to som ani nepovedala, precitaj si este raz co som napisala... vravim "Nevravim, ze je jednoduchsie zabit, to nie!!!"
vravim, ze hlavne rodicia musia poriadne vychovavat svoje deti, aby v dospelosti neuvazovali o potratoch a roznych "lakadlach" tohto sveta.
Ja nevravim, ze v detskych domovoch su zli ludia!!! Prosim ta nina, zamotavas sa. Nechajme to tak.

nina88
9. okt 2009

Veru. Nech si spytujú!!! Do konca života!!! Čo je to súdiť? Vysvetlí mi to niekto? Ako sa to berie?

blackrose
9. okt 2009

ninka, sudenie je to, co si doteraz pisala

blackrose
9. okt 2009

adu, pekne si to napisala... tiez si to neviem predstavit....

aduliak
9. okt 2009

baby....nechcem, aby sme alebo ste sa hadali.........kaslite uz na to,ok??? toto je vazne velmi hakliva tema....

nina88
9. okt 2009

Ja sa nezamotávam!!!radšej nech sú plné detské domovy (keď už sú ženy dementné) ako plné kafilérie detských telíčok... Tak som to myslela, ja... A to ako tie dievčatá vychovávajú, to je smutné, to je fakt... Moja malá pozerá panelák, baví ju to, tak nech a keď tam bola tá jedna tehotná a dala si to vziať, moja 4 ročná dcéra sa ma sama opýtala: mami a kde je to bábo, keď ho už teta nemá v brušku?? Čo som jej sakra mala povedať? ja svoje dieťa klamať nebudem, nech vie aký je tento svet zvrátený... Povedala som jej, že teta to bábo nelúbila a dali jej ho von a bolo také malinké, že zomrelo... Malá plakala, má viac citu ako dospelí ludia a moja mama ma tiež vychovála takto:po pravde o potratoch a vďaka nej mám to najkrajšie dieťa na svete...

aduliak
9. okt 2009

ja som prave zistila,ze neviem este, co si na tu svadbu obleciem 🙂 mam tolko roboty,ze som doteraz ani nemala cas na to mysliet.... 🙂

nina88
9. okt 2009

ČO? Nechápem Black, vysvetli mi to prosím ťa, čo je súdenie??

blackrose
9. okt 2009

adu, ja sa nehadam... ale mas pravdu.
Ale moje heslo sa aj teraz vyplatilo: "Vsetko zle je na nieco dobre" a vdaka tomu som ani raz nepomyslela na moje mozne tehu priznaky a pripadne tehotenstvo 😀

aduliak
9. okt 2009

len teda dufam,ze nam nebude prsat....vcera 28 stupnov a dnes u nas cely den mrholi a zima je 😠
Ninka....som velmi rada, ze takto vychovavas svoju dceru, musi byt uzasna!!!

blackrose
9. okt 2009

ninka, vazne, nechajme to tak...
ale hovori ti nieco sud a jeho poslanie? tak si to mozes od toho priblizne odvodit...

nina88
9. okt 2009

Adi hlavne si obleč niečo, v čom sa budeš celý večer cítiť pohodlne... 😉 Aj tak si všetci budú všímať len nevestu... 😀 😝

blackrose
9. okt 2009

aj u nas je straaaaaaaaaasna zima a striedavo prsi ☹ vcera bolo krasne aj v BA... skoda, ze to este nemohlo chvilocku vydrzat... 😖 neznasam zimu 😠

aduliak
9. okt 2009

a vies, ze ani ja som na to teraz absolutne nemyslela? 🙂 a akurat som sa dozvedela, ze buduci utorok a stredu som v Trinci v CZ, takze tiez o dva dni cakania menej...tam na to fakt mysliet nebudem... 😀

aduliak
9. okt 2009

aj ja som bola vcera v BA...skolenie...som si pripadala ako na VS....ked som cestovala vlakom kazdy tyzden 😀

blackrose
9. okt 2009

adu!!! ty nevies co si oblecies na svadbu??? To ja som mala vybrane saty uz niekolko tyzdnov do predu!!! 😕 😉
Ale snad nieco najdes 🙂 svoje popolnocne saty z vlastnej svadby nemas???

aduliak
9. okt 2009

nevesta bude urcite krasna..... 🙂 je to moja sesternica, mne bola za svedka.... a tiez sa chcu po svadbe pokusat o miminko...

blackrose
9. okt 2009

🙂 to tak pripomenie stare spomienky 🙂
tak tvojej sesternici prajeme vela stastia v manzelstve ako aj v snazilkovani 🙂

aduliak
9. okt 2009

neviem....saty kupovat neidem, ja to nevynosim ( a na dalsiu svadbu pojdem neviem kedy, na plesy nechodime🙂 ), tak skusim pozriet nieco elegantne (hadam volaco take mam 🙂 )...

aduliak
9. okt 2009

dakujem black.... odkazem 🙂

aduliak
9. okt 2009

tak este raz sa spytam, aby som sa uistila....ked si dam mozno zopar malych poharov vinka, nemalo by to uskodit, keby nahodou? 😀

alzbeta.hod
9. okt 2009

ahojky snažilky

aduliak
9. okt 2009

Baby a vy ste sa v ktorom mesiaci vydavali? ja v septembri a mali sme meter snehu a zapadol nam autobus 🙂

nina88
9. okt 2009

No ja tie ženy nedávam do basy... takže neviem. Nehrám sa na blbú, proste každý len nesúď nesúď... A čo? Škrtím ich? nie. Len sa mi nepáči čo robia, kriste veď vraždia svoje deti... V rakúsku keď ide žena na potrat, musí absolvovať video z potratu, aby vedela do čoho ide... 30% sa otočí na opätku a domov... Aj to je niečo. U nás väčšina žien ani nevie do čoho ide...

aduliak
9. okt 2009

ahoj alzbetka...ako sa dnes mas? 🙂

alzbeta.hod
9. okt 2009

ahojky Adu: jo docela dobře je pátek a začíná víkend... 😀
A co se týče mimi tak zatím čekáme co nám cyklus přinese... 😠

aduliak
9. okt 2009

Ninka...s tym videom by to malo byt aj u nas, ja by som bola za.....

baby...mne sa uz tak strasne nechce robit....a este pol hodinku tu musim byt.....esteze vas mam 🙂

aduliak
9. okt 2009

a ktory DC si? pre pripomenutie 🙂
piatok vecer je moja najoblubenejsia cast dna 🙂

nina88
9. okt 2009

Myslela si týždňa, že?? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre